Esileht Pereelu ja suhted Kust jookseb piir?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kust jookseb piir?

Postitas:

Mees läks õhtul vetsu, istus potile. Ukse jättis lahti (uks wc-sse läheb meil elutoast), et saaks samal ajal telekat vaadata. Mina istusin paari meetri kaugusel diivanil, olin kerglt hämmingus seal tema punnitavat nägu vaadates ja küsisin mehelt, et kas me tõesti oleme NII lähedased? Mees vastas, et tema arvates küll juba jah. Ja et ise ma koguaeg vinguvat, et me vahest liiga kauged olevat.
No midagi ei osanud rohkem öelda. Tõmbasin ninaga paar korda paksuks muutuvat õhku elutoas (no kui uks ikka pärani lahti on!) ning nüüd ootan taas hirmuga õhtut, et kas nii hakkabki olema. Midagi võiks ju suhtes privaatseks ka jääda või kuidas teie arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 15:21; 01.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi ei ole lähedus ja teineteise lõputu mõistmine, selle asja nimi on teise inimesega mitte arvestamine. Lausa solvamine.
Me olema ka mehega lähedased, isega väga, enne sünnitust ajas mul tuti ka paljaks, kuna ise ei näinud, aga WC on koht kus toimetatakse üksi.
Mingi austus peab ikka teise inimese vastu olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksite võinud ju saate panna selleks ajaks pausile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öelnud siis, et haiseb ja lükanud ukse kinni, issakene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurat, ei saa mehele siis öelda, et see häirib sind! selle asemel tuled ja vingud perekoolis. ja ootad hirmuga järgmist korda:DDD

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ei saa aru, miks mu mees alati peab enne roojama minekut ütlema, et ma lähen käin nüüd peldikus. käiks vaikselt ära, aga mitte, selline sissejuhatus iga kord. eriti viimasel ajal. ei teagi kohe, mida sellest järeldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve loom:( Ma oleksin ikka kiiresti selle teleka kinni pannud ja sealt diivanilt kadunud kuhugi teise ruumi. Mis mõttes nii hakkabki olema? Tee oma metsinimesele selgeks tsivilisatsiooni elementaarsed reeglid, kui tahab teistega koos elada. Ma ei julge küsidagi, kas teil lapsi ka seal on või.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui number ühte tegema lähen, siis sageli jääb uks lahti (meil on WC-vannitoa uks kogu aeg avatud). [/tsitaat]
Rõve. Miks peab oma hädasi teiste kuuldes ja nähes tegema? Mingid kalduvused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldse ei saa probleemist aru. Ajad siin midagi lähedusest jms. Sa arvad, et mehe loogika on sama , mis naisel…eeeei , siin sa eksid. Mehel oleks võinud sa lihtsate sõnadega öelda. Palun pane uks kinni (sulle ei meeldi see vms.)
Oleksin mina hakkanud hämama oma mehele midagi lähedusest samal ajal, kui ta wc ukse lahti jätab ning poti peal punnitab ja keskenduda üritab, siis oleks saanud samasuguseid vaimukaid vastuseid veel vastugi. Nagu küsimus, nii ka vastus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ytle oma mehele lihtsalt, et selline \”l2hedus\” sinule ei sobi ja ongi k6ik. Meie siin perekoolis ei saa seda probleemi lahendada, sa pead ise seda tegema – oma mehega r22kides. [/tsitaat]
Teemaalgataja polegi ju mingit lahendust siit küsinud. Teemaks on, et kust foorumlaste jaoks piir läheb ning kuidas kellelegi taoline olukord tundub…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 15:21; 01.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust jookseb piir?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.