Esileht Kodunurk Kust kohast võiks leida mõistliku hinnaga maali?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kust kohast võiks leida mõistliku hinnaga maali?

Postitas:

Kui tahad odavalt ja meeldivate värvide ja meeldiva süžeega, siis joonista ise.
Kui tahad aga sellise tasemega maali nagu kunstigaleriides, siis tulebki maksta seda hinda.

Kindlasti on olemas lai kesktee, mis jääb isemaalimise ja kuntsnike galeriitööde vahele. See peaksiki see kõige laiema valikuga tarbiaskonnale olema ju.

Jah, turult saab ka osta.
https://www.youtube.com/watch?v=_weoESj8HH8

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 11:17; 06.10 12:44; 09.10 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on olemas lai kesktee, mis jääb isemaalimise ja kuntsnike galeriitööde vahele. See peaksiki see kõige laiema valikuga tarbiaskonnale olema ju.

Oot, selgita palun mulle “isemaalimine” ja “kunstnike galeritööd”‘e vahe. Ma räägin praegu iseenda eest, aga:
– sain tagasi just kaks oma tööd, mis olid poolteist kuud ühes galeriis näitusel

Olen mingis mõttes kunstiharidusega (kunstikallakuga keskkool + 6 aastat lastekunstikooli (kõrgemasse ei pürginud, ei jätkunud enam huvi)), aga pean ennast amatööriks. Samas on minu töid eksponeeritud mõningases kitsamas ringkonnas – võiksin pidada end kunstnikuks? Sinu jutust saan aru, et “keskmine perekoolikas” on nö tüüpiline koduperenaine, kel muid huvisid ei ole. Ammugi ei kõlba ema “isemaalimine” sinna “galeriikunstnike” sekka. Oli nii, jah? Miks sa nii arvad? Sa ju ei tea, kui palju “meie” seas on lauljaid-näitlejaid-kunstnikke-teadlasi, kellede saavutusest SINA teadlik pole.
Väga kitsamõõtmeline arvamus :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:11; 06.10 19:10; 28.10 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuldsest börsist olen korduvalt ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te saate ikka kõik aru, et vastate neli aastat vanale teemale, mida keegi enda reklaamimiseks kergitas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te saate ikka kõik aru, et vastate neli aastat vanale teemale, mida keegi enda reklaamimiseks kergitas?

Tead, mina vastan millele ma tahan. Mina olen veel vanem, nii et sobib vastata küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 11:17; 06.10 12:44; 09.10 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lp. Moderaatorid,miks ei ole seda teemat tōstetud Kodunurka? See on sama palju ajaviite teema, kui pehme mööbli valimine vōi korteriyhistu veemōōtjate vahetamine! Kas teemaalgataja on ise mode, et talle on erand tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui maali ei jaksa osta, osta mõnelt (loodus)fotograafilt foto(d). Suured fotod on väga efektsed seinal. Ei hakka kedagi reklaamima, aga guugeldades leiad kindlasti piltnikke, kelle looming meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks https://ampiir.ee/maalid/
On ka suured maalid. Õlimaalid nii lõuendil kui ka papil. Mõistlikud hinnad alates 19 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstnikupildid ei olegi väga odavad, võta või jäta. Ise kammin aegajalt osta maalide rubriigi läbi, kui galeriist osta ei raatsi olen nt L.Merzini suure maali saanud 100.-. Ma pole ka mingi kunstiekspert, kaugel sellest, aga Prisma “maali” on natuke häbi seina panna, sellest saavad ikka paljud inimesed aru, kuipalju see “kunst” väärt on ja see 40.- on isegi palju.
Belgias on terved linnatäied antivariaaditurge suviti, vot see on kullaauk, aga siin on vähe ja kallid.

Aliexpressis on ka sellised asjad, mida saab ise maalida, see võib väga lahe olla: “palun väga, imetlege, minu enda maalitud!” 🙂 ja ei valetagi. Ma ise plaanin sellist ühele noorele daamile kingituseks osta, lahe hobiasi.
samuti saab sealt käsitsimaalitud reprosid ja muid asju soodsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/OstaNoortKunsti

või FB otsingusse kirjutada OstaNoor(t)Kunst(i)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te saate ikka kõik aru, et vastate neli aastat vanale teemale, mida keegi enda reklaamimiseks kergitas?

Tead, mina vastan millele ma tahan. Mina olen veel vanem, nii et sobib vastata küll.

Vat ma ei saa ka neist võidurõõmsatest Sherlockitest aru, kel päike kohe suurema kaarega käima hakkav, kui avastavad “neli aastat vana teema”. No päriselt – mis seal vahet on? Kuidas maaliost, kartulisalati tegu, pesupesemine või kassikammimine aastatega muutub? Vahendid-materjalid ehk jah, aga eks seda ju mainitaksegi.
Loomulikult vanu töö- või müügikuulutusi pole mõtet välja kaevata (sihtotstarbelise kasutamise jaoks), aga infot võib sealtki leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 12:11; 06.10 19:10; 28.10 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Kodunurk Kust kohast võiks leida mõistliku hinnaga maali?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.