Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 168 )

Teema: Kust leiate häid mehi?

Postitas:
Kägu

Pool aastat tagasi lõppes pikk suhe mehega, kellega meil on kaks last. Suhe lõppes rahumeelselt, saame hästi läbi lastevanematena, kuid nüüd mingit aega tunnen end juba väga üksi. Tahaks ka kedagi, kes mind õhtuti kodus ootab(või keda mina saan oodata) ja tahaks suhelda kellegagi. Olen kõigest 28 aastane, eelmine suhe kestis 11 aastat.
Mõlemad lapsed veel lasteaialapsed, mina käin täiskohaga tööl, lisaks teen tööampse, et lisaraha teenida.
Kust leitakse tänapäeval üldse häid ja normaalseid mehi?
Tundub, et kõik head mehed on ära võetud. 😀
Töölt naljalt uut meest ei leia, kollektiivis on pigem kõik meil naised ja lisaks on nad minust veel hulga nooremad ka.(Seega nendelt kosjasobitamist ei oota pigem, kui kõik nende tuttavad ka minust nooremad on:D)
Tinderi välistan kohe, sest linn, kus elan on väike. Lisaks on Eesti väike- ma ei soovi sellist odavat tähelepanu saada ja ilmselt jõuaks jutt üsna kiiresti laste isani ja seeläbi ka nende vanemateni jne, pigem jätaks selle tõesti viimaseks. Samas ei usu ka, et Tinderis mõnd normaalset meest võiks kohata (kui kellelgi on tinderi mehega hoopis positiivne kogemus, siis heameelega võite jagada).
Koroona ajal ei saa ju isegi naljalt kuskil väljas enam käia. Ainsad käimised on toidupoodi selle pandeemia ajal ju.

Ei taha kõlada ka kuidagi jubedalt meeleheitel. Seda ma kindlasti pole. Pool aastat üksi olla on tegelikult päris vahva olnud aga olgem ausad, ikkagi on ju midagi puudu. Nii tahaks tunda taas seda armumist ja õnne. Ei leia et olen väga vana, et päris üksi jääda. Aga kust ometi siis leida, see ”õige”, kes lepiks sellega et tulen komplektis kahe lapsega?

Absoluutselt võiks ka mehel olla endal lapsi, seda ma ei pelga. Kardan lihtsalt, et kust leida see normaalne, keda saab usaldada.
Ilmselt iga loogiline vastus oleks sellele, et küll see õige mees tuleb ise, kui teda oodata ei oskagi.. Aga kus ta siis tuleb, kui ma isegi ei käi suurt kuskil, vaevalt ta mul ukse taha ilmub. Pole pool aastat juba eriti kellegagi kokku puutunud, töö-kodu-lasteaed ainult päevast päeva ju.
Kust teie olete oma head mehed leidnud? Jagage vähemalt oma positiivseid lugusid, kuidas olete omale head suhted saanud, kui eelmisest suhtest on kaasas lapsed. 🙂

+12
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui elad väikelinnas, ise kuskil ei käi, eakaaslaste kaudu ei tutvu ja Tinderi välistad, siis ega ei tulegi kuskilt. Taevast alla inimesed üldjuhul ei saja. Ja kõik inimesed ei leiagi endale sobivat kaaslast, sellega tuleb lihtsalt leppida.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hotelli klientide seast.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad on suhtes nagu sina olid 11 aastat. Tundub loogiline, et ei leia.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olite mehega koos, kui olid 17? Võta aega endale, tõsiselt. Lapsed on sul olemas, pole seda hirmu jääda lastetuks, eksiga hea läbisaamine. Tinder on väga hea mõte seksiks.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hobi, millega ka mehed tegelevad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Internetist ikka, siis päris mitu teemat sellest

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsed on isa juures, lähed suuremasse linna tiirutama. Ehk näkkab. Aga ma pigem soovitaks sul veel omaette olemise aega võtta. Ei ole vaja nii kiiresti uut otsima hakata.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsed on isa juures, lähed suuremasse linna tiirutama. Ehk näkkab. Aga ma pigem soovitaks sul veel omaette olemise aega võtta. Ei ole vaja nii kiiresti uut otsima hakata.

Mis mõttes linna tiirutama? Ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja pole küll iialgi kellegagi tänaval tuttavaks saanud.

+21
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsed on isa juures, lähed suuremasse linna tiirutama.

Tiirutama? Mis mõttes? Käid mööda tänavaid ringi ja ootad, et keegi hakkaks ligi litsuma? Vorstisabas hakkad ise kellelegi silma viskama?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes linna tiirutama? Ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja pole küll iialgi kellegagi tänaval tuttavaks saanud.

Ta vist pidas seda silmas, et Tallinnas on rohkem kohti, kus tutvuda võiks.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljuvõitu eelarvamusi – ei sobi see, ei sobi too, seda küll ei tahaks, toda küll ei saa. Ava ennast natuke ja proovi vahelduseks mõnda asja, mida ei taha ei saa ei sobi.

Kui sul on mingid hobid-huvid, siis nende kaudu ehk õnnestuks. On matkaklubisid, spordiklubisid, keelekursuseid, kunstikursuseid, kuskil vb mõni lugemisring. Eks neis ka kipu naised domineerima, aga ikka võib näkata. Praegu küll ei ütleks, et covidi tõttu sellised asjad üldse ei toimu ja ainult toidupoes peaks käima.

Mingitel lastele mõeldud üritustel, kursustel vmt võib ehk kohata isasid vmt.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees. Sõna otseses mõttes aga ikka ei sobi ma ei ühele ega teisele. Küll ei ole seda keemiat ja küll ei ole amet õige ja küll miski muu põhjendus. Ma ei näe halb välja. Töökoht olemas ja oma elamine. Suitsu ei tee ja alkoholi ainult seltskonnas. Mitte kuraditki sellest kasu ei ole.

Hakka või jooma ja suitsetama vot siis hakatakse mind nägema 😀
Ei oska kuidagi enda suhtumist muuta ka…… Ma ei hakka nimelt ju halba inimest mängima….

Seega häid mehi on aga meil poel sellest hea olemisest mitte vähimatki kasu….

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole? Minuga on seda päris mitmel korral juhtunud. Tasub ehk rohkem jala liigelda.

Aga ilmselt see keda sa tsiteerisid, päris seda silmas ei pidanud.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees. Sõna otseses mõttes aga ikka ei sobi ma ei ühele ega teisele. Küll ei ole seda keemiat ja küll ei ole amet õige ja küll miski muu põhjendus. Ma ei näe halb välja. Töökoht olemas ja oma elamine. Suitsu ei tee ja alkoholi ainult seltskonnas. Mitte kuraditki sellest kasu ei ole.

Ei oska kuidagi enda suhtumist muuta ka…… Ma ei hakka nimelt ju halba inimest mängima….

Naistele ei meeldi head mehed. Head mehed lähevad peale siis, kui alfaga on tited taga ja latt lastakse alla. Ja hea mees ei peaks sellega leppima, sest tegelik suhtumine oli eos teada. Hakka külge lööma, kasvõi 100le naisele, usu mind, sa leiad oma printsessi.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte, et alfa ei saaks hea mees olla. Ennetavalt, saab ikka, aga memmekad väga ei meeldi naistele, testosteroonist jääb vajaka.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees. Sõna otseses mõttes aga ikka ei sobi ma ei ühele ega teisele. Küll ei ole seda keemiat ja küll ei ole amet õige ja küll miski muu põhjendus. Ma ei näe halb välja. Töökoht olemas ja oma elamine. Suitsu ei tee ja alkoholi ainult seltskonnas. Mitte kuraditki sellest kasu ei ole. Hakka või jooma ja suitsetama vot siis hakatakse mind nägema 😀 Ei oska kuidagi enda suhtumist muuta ka…… Ma ei hakka nimelt ju halba inimest mängima…. Seega häid mehi on aga meil poel sellest hea olemisest mitte vähimatki kasu….

Seda oled sa siin mitmel korral seletanud, kui hea, kena ja tubli mees sina ikka oled. Aga kui pikemalt seletama jääd, siis tuleb juba välja, et ikka väga tugevad kiiksud küljes ja mitte nii hea ja tubli, kui sa ise endast arvad.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kohtusin oma väga hea  abikaasaga Tinderis. Mõlemal olid väiksed lapsed, vähe vaba aega ja Tinder on selles mõttes kõige laiem ja efektiivsem viis uute inimestega esmase kontakti loomiseks. Kui sa häbened endale või mehe vanematele tunnistada, et sa otsid suhet, siis võib-olla sa pole veel valmis.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimane suhe lõppes mitu-mitu aastat tagasi ja leidsin mehe internetist. Väga kehv suhe oli, mees osutus tropiks ja peale seda enam meestesse ei usu ja pole uut suhet loonud. Pole isegi kellegagi väljas käinud enam.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kohtusin oma väga hea abikaasaga Tinderis. Mõlemal olid väiksed lapsed, vähe vaba aega ja Tinder on selles mõttes kõige laiem ja efektiivsem viis uute inimestega esmase kontakti loomiseks. Kui sa häbened endale või mehe vanematele tunnistada, et sa otsid suhet, siis võib-olla sa pole veel valmis.

Kaua aega enne suhtlesite, kui mõistsid et see toimib ja see on normaalne inimene? 😀
Ma lihtsalt nii kardan, et satun seal mingi imeliku otsa ja pärast jama rohkem kui asi väärt.
Absoluutselt ei häbene, aga mu jaoks on vb lihtsalt Tinder veits selline koht, kuhu vaataks viimasena?! Ei teagi, ei oska seletada aga mul on palju tuttavaid sõbrannasid ja sõpru kes üldiselt on sattunud seal parajate veidrikke ja ”seksi-peal-väljas” inimeste otsa. Kuidagi tunnen,et kahe lapse emana ma ei julgeks lihtsalt päris igatühte ka oma ellu lubada. Ma vastutan iseenda kui ka enda laste eest.. ja siiani see Tinder tundub pigem õudne koht. Absoluutselt ma võin eksida ja see on puhtalt minu arvamus, ilmselgelt on ka erandeid. Näiteks nagu sinu puhul.

Pikk jutt lühidalt.. tahtsingi lihtsalt saatusekaaslaste käest kuulda, kust Teie olete oma imelised abikaasad/elukaaslased leidnud? Paratamatult siin foorumis lugedes jäävad silma need, kes on väga halvast seisust ja suhtest välja tulnud ja leidnud kuidagi omale need imelised elukaaslased. Igatsen ka midagi sellist.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh internetis peadki selleks valmis olema, et suurem osa on prügikala, aga mõned kuldkalad satuvad ikka ka sekka. Kannatust prügikala sorteerimisega.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naistele ei meeldi head mehed. Head mehed lähevad peale siis, kui alfaga on tited taga ja latt lastakse alla. Ja hea mees ei peaks sellega leppima, sest tegelik suhtumine oli eos teada. Hakka külge lööma, kasvõi 100le naisele, usu mind, sa leiad oma printsessi.

Eeee…ja mis põhjusel alfamees hea mees ei ole? Alfamees just ongi hea mees!

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kohtusin oma väga hea abikaasaga Tinderis. Mõlemal olid väiksed lapsed, vähe vaba aega ja Tinder on selles mõttes kõige laiem ja efektiivsem viis uute inimestega esmase kontakti loomiseks. Kui sa häbened endale või mehe vanematele tunnistada, et sa otsid suhet, siis võib-olla sa pole veel valmis.

Kaua aega enne suhtlesite, kui mõistsid et see toimib ja see on normaalne inimene? 😀

Ma lihtsalt nii kardan, et satun seal mingi imeliku otsa ja pärast jama rohkem kui asi väärt.

Absoluutselt ei häbene, aga mu jaoks on vb lihtsalt Tinder veits selline koht, kuhu vaataks viimasena?! Ei teagi, ei oska seletada aga mul on palju tuttavaid sõbrannasid ja sõpru kes üldiselt on sattunud seal parajate veidrikke ja ”seksi-peal-väljas” inimeste otsa. Kuidagi tunnen,et kahe lapse emana ma ei julgeks lihtsalt päris igatühte ka oma ellu lubada. Ma vastutan iseenda kui ka enda laste eest.. ja siiani see Tinder tundub pigem õudne koht. Absoluutselt ma võin eksida ja see on puhtalt minu arvamus, ilmselgelt on ka erandeid. Näiteks nagu sinu puhul.

Pikk jutt lühidalt.. tahtsingi lihtsalt saatusekaaslaste käest kuulda, kust Teie olete oma imelised abikaasad/elukaaslased leidnud? Paratamatult siin foorumis lugedes jäävad silma need, kes on väga halvast seisust ja suhtest välja tulnud ja leidnud kuidagi omale need imelised elukaaslased. Igatsen ka midagi sellist.

Mina ei tea, aga pakun, et need imelised mehed on müüt. Nagu linnalegend või nii. Mina pole oma elu jooksul ühtegi imelist meest kohanud, kõik on mingil moel imelikud olnud. Võimalik, et mina leiangi ainult imelikke ja imelised on teistel naistel.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silmast-silma võib ju ka imeliku otsa sattuda, netis suheldes saad võib-olla isegi palju rohkem reguleerida, kas ja kui palju talle endast avaldad. Kui trepikojas kellelegi sülle jooksed, siis ta ju kohe teab, kus sa elad, aga netitutvusega saab pikalt neutraalsel pinnal suhelda, enne kui oma ellu teda rohkem lubama hakata.

Imelik et 28-aastasel sellised kompleksid, arvaks et see põlvkond on juba harjunud, et suur osa elust käib veebis. Samas muidugi kui noorelt suhtesse ja lastega kodus passinud, siis võib elu päris hirmutav olla.

Kas sul hobisid, huvisid on, teemaalgataja? Midagi mida iseendale teed? Teemad, mis huvi pakuvad? Pool aastat on nii pika suhte järel ikka üsna lühike aeg ja ehk peaksid tõesti aja võtma ja kõigepealt teada saama, kes sa ise oled. Siis on lihtsam ka kaaslast leida.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei tea, aga pakun, et need imelised mehed on müüt. Nagu linnalegend või nii. Mina pole oma elu jooksul ühtegi imelist meest kohanud, kõik on mingil moel imelikud olnud. Võimalik, et mina leiangi ainult imelikke ja imelised on teistel naistel.

Äkki sa oled ise imelik ja näed iseenda vigu ainult teistes?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes seda oomega meest ikka tahab.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alfamees on väiksema tõenäosusega hea mees, sellepärast, et ta võib petta, sest alfad meeldivad teistelegi. Ilmselgelt on TA mees alfa, aga näed, lahku mindi. 11 aastat hiljem ja pärast parimaid kooseluaastaid. 20ndad on inimese parim iga.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll alfat ei tahaks. Alfa tundub mulle liiga isane.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silmast-silma võib ju ka imeliku otsa sattuda, netis suheldes saad võib-olla isegi palju rohkem reguleerida, kas ja kui palju talle endast avaldad. Kui trepikojas kellelegi sülle jooksed, siis ta ju kohe teab, kus sa elad, aga netitutvusega saab pikalt neutraalsel pinnal suhelda, enne kui oma ellu teda rohkem lubama hakata.

Imelik et 28-aastasel sellised kompleksid, arvaks et see põlvkond on juba harjunud, et suur osa elust käib veebis. Samas muidugi kui noorelt suhtesse ja lastega kodus passinud, siis võib elu päris hirmutav olla.

Kas sul hobisid, huvisid on, teemaalgataja? Midagi mida iseendale teed? Teemad, mis huvi pakuvad? Pool aastat on nii pika suhte järel ikka üsna lühike aeg ja ehk peaksid tõesti aja võtma ja kõigepealt teada saama, kes sa ise oled. Siis on lihtsam ka kaaslast leida.

jaa, selles on sul ka õigus, et netis suheldes saab väga palju valida, kui palju ennast avaldada jne. Hea tähelepanek, polegi enne niipidi mõelnud.
Eks 11-aastat on tõesti pikk aeg, aga suhe logises juba aastaid ja seetõttu olen ka palju aega üksi pidanud olema. Et kui niivõtta siis pool aastat oleme ametlikult lahus olnud aga kokku ütleks et poolteist-kaks aastat ikka olen ma üsna üksi olnud, st et mingit erilist suhet ei olnud juba siis. Tema sai välismaale tööpakkumine ja mina jäin üksi lapsi kasvatama. Aeg tegi lihtsalt oma töö. Keskkooli kallimate värk ütleks, ükshetk lihtsalt kasvasime lahku, seetõttu ei läinud ka eriline draamaga laiali, mõlemad lihtsalt tundsime, et meil ole üksteisele enam midagi pakkuda.
Suviti ja enne koroonat oleks ikka tunduvalt lihtsam endale kallim leida, suvel ikka sai väljas käia sõbrannadega, enne koroonat sai ikka nädalavahetustel tantsimas käia, kuskil üritustel. aga praeug ju ei toimu midagi. Suvel oli veel lahkuminek üsna värske, siis pigem lükkasin kõik mehed tagasi.

Ju tuleb suve oodata 😀 😀  ja ega ma nii meeleheitlikult ka kedagi ei otsi, tundsin lihtsalt huvi, kust leiavad need emad omale kaaslase, kes koguaeg töötavad ja vabal ajal lapsi kasvatavad 😀

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Netis suhtlemine pole kindlasti hea, sest inimesed saavad mängida, valetada, petta, mõelda, mida vastata, aega võtta. Eriti laste kõrvalt ei soovita sellist asja teha. Ja samuti ei soovita otsida kodust kaugele, sest sinu laste isa ei hakka neid lapsi kindlasti teise linna lubama, isegi, kuion superpuper mees. Tinder sobiks selles mõttes, et seal ei pea sa kellelegi aru andma, kes sa oled ja mis sa soovid, kedagi ei huvita sinu suhe ja sinu lapsed. Ja kui hakkabki kedagi huvitama, siis selle kuldkala oledki välja sorteerinud läbi üheöösuhete.

+2
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 168 )

Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?