Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 168 )

Teema: Kust leiate häid mehi?

Postitas:
Kägu

Tinderi asemel soovitan hoopis Bumble’t. Seal üldiselt liigub veidi normaalsem rahvas ning saad filtreerida inimesi erinevate parameetrite järgi. Nt panedki filtriks, et näitab ainult neid, kes tahavad püsisuhet, mitte üheööasja.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki sa oled ise imelik ja näed iseenda vigu ainult teistes?

Midagi muud ei osanud kirjutada või? Võimalik, et tõesti olen, sest ma ei näe naabrinaise mehes või sõbranna mehes või kelle iganes mehes neid imelisi jooni, mis paneks mind mõtlema, et tahaks endale ka sellist meest. Mis ühele imeline, see teisele imelik. Vahel ma isegi mõtlen, et mulle polegi seda õiget meest loodudki ja peangi üksik edasi olema. See on ka ju üsna imelik mõte.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeee…ja mis põhjusel alfamees hea mees ei ole? Alfamees just ongi hea mees!

Alfamees on väiksema tõenäosusega hea mees, sellepärast, et ta võib petta, sest alfad meeldivad teistelegi. Ilmselgelt on TA mees alfa, aga näed, lahku mindi. 11 aastat hiljem ja pärast parimaid kooseluaastaid. 20ndad on inimese parim iga.

Mulle tundub, et alfameestele on loodud üsna vale kuvand. Egoistlikud ja naisi mahasuruvad mehed ei ole alfamehed. Alfamehed hoolitsevad oma pere eest, on võimelised neid kaitsma ja vastutavad oma mistahes tegude eest.
Minul on kodus üks alfamees. Ma ei pea tundma kunagi ohtu – ta suudab mind kaitsta igal hetkel. Tema otsused on alati läbi kaalutud ja kindlad, ma ei pea kunagi ta sõnades kahtlema või pettuma. Ta on väga pühendunud mees ja pereisa.

Minu meelest on alfamehed tugevad ja enesekindlad mehelikud mehed.
Need petjast lontrused ei ole mingid alfad, nad on lihtsalt supikuked.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alfamees on väiksema tõenäosusega hea mees, sellepärast, et ta võib petta, sest alfad meeldivad teistelegi. Ilmselgelt on TA mees alfa, aga näed, lahku mindi. 11 aastat hiljem ja pärast parimaid kooseluaastaid. 20ndad on inimese parim iga.

Mulle tundub, et alfameestele on loodud üsna vale kuvand. Egoistlikud ja naisi mahasuruvad mehed ei ole alfamehed. Alfamehed hoolitsevad oma pere eest, on võimelised neid kaitsma ja vastutavad oma mistahes tegude eest.

Minul on kodus üks alfamees. Ma ei pea tundma kunagi ohtu – ta suudab mind kaitsta igal hetkel. Tema otsused on alati läbi kaalutud ja kindlad, ma ei pea kunagi ta sõnades kahtlema või pettuma. Ta on väga pühendunud mees ja pereisa.

Kõigil naistel miskipärast ei õnnestu endale kirjeldatud alfaomadustega meest leida. Leiavadki vaid supikukkesid. Tahakski teada, mismoodi leiab üks naine hea alfa ja teine leiab supikuke, ometi mõlemad on naised ja mõlemad soovivad endale head meest.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See päris nii paraku pole. Ilusaid naisi on väga palju, nooremaid kui 28. Alfadel on suur tutvusringkond, palju võimalusi, nad meeldivad, neile lüüakse külge. Pole andmeid, aga pakun lampi, et pooled neist petavad. Kaitsta oskab normaalne mees ikka, kui keegi tuleb tema naist sebima, siis olenemata sellest, et tema ise ka petab, lööb ta sellel sebijal ninaluu paigast.

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigil naistel miskipärast ei õnnestu endale kirjeldatud alfaomadustega meest leida. Leiavadki vaid supikukkesid. Tahakski teada, mismoodi leiab üks naine hea alfa ja teine leiab supikuke, ometi mõlemad on naised ja mõlemad soovivad endale head meest.

See on juhus ja nii tulebki võtta, et ühed sünnivad puudega, teistel juhtub midagi elu jooksul, ühed ei leia väärt meest, teised leiavad ja nii ta läheb. Kas leppida või mitte, see on juba igaühe enda sügav vaimne küsimus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, ma arvan, et asi on selles, et neid supikukkesid on nii palju. Päris tõsiselt.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See päris nii paraku pole. Ilusaid naisi on väga palju, nooremaid kui 28. Alfadel on suur tutvusringkond, palju võimalusi, nad meeldivad, neile lüüakse külge. Pole andmeid, aga pakun lampi, et pooled neist petavad. Kaitsta oskab normaalne mees ikka, kui keegi tuleb tema naist sebima, siis olenemata sellest, et tema ise ka petab, lööb ta sellel sebijal ninaluu paigast.

Miks peaks alfamees lööma sebijal ninaluu paigast? Alfamees on enesekindel mees. Kaitsmise all ma pidasin silmas ohu olukordi.
Aga olgu, oletame, et sellised mehed ei ole alfad. Kes nad siis on? Beeta, lambda või hoopis oomega? Mitte ükski neist ei tundu tõenäoline.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki sa oled ise imelik ja näed iseenda vigu ainult teistes?

Midagi muud ei osanud kirjutada või? Võimalik, et tõesti olen, sest ma ei näe naabrinaise mehes või sõbranna mehes või kelle iganes mehes neid imelisi jooni, mis paneks mind mõtlema, et tahaks endale ka sellist meest. Mis ühele imeline, see teisele imelik. Vahel ma isegi mõtlen, et mulle polegi seda õiget meest loodudki ja peangi üksik edasi olema. See on ka ju üsna imelik mõte.

Miks see imelik mõte on? Kui standardid on kõrged, siis peabki selleks valmis olema, et oled üksi. Pigem on see eluterve suhtumine, et ei nuta patja oma üksilduse pärast, ise samal ajal kõiki välistades nende imelikkuse põhjal. Inimesed ongi imelikud, kõik inimesed, mina ja sina ka. Mõnel veab ja leiab endaga klappiva imeliku, mõni on nii meeleheitel, et võtab suvalise, peaasi, et kaaslane oleks. Ja mõned jäävadki üksi. Selles pole midagi imelikku, see on elu lihtsalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks alfamees lööma sebijal ninaluu paigast? Alfamees on enesekindel mees. Kaitsmise all ma pidasin silmas ohu olukordi.
Aga olgu, oletame, et sellised mehed ei ole alfad. Kes nad siis on? Beeta, lambda või hoopis oomega? Mitte ükski neist ei tundu tõenäoline.

Ei viitsi enam vastata.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tutvusrindkonnas 4/5 paarist on tinderis tutvunud. Erand elasid ühes trepikojas ja sattusid tihti samal ajal õues suitsetades.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks alfamees lööma sebijal ninaluu paigast? Alfamees on enesekindel mees. Kaitsmise all ma pidasin silmas ohu olukordi.

Need mehed on sigmad. Sigma on põhimõtteliselt introvertne alfa.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alati selliseid teemasid lugedes mõtlen, et mehed mõtlevad ju raudselt samamoodi. Kus on kõik imelised, hoolivad, ilusad ja targad naised?
Ikka on igalühel midagi viga. Mõni naine on enesekeskne nartsissist, mõni on loll kui lauajalg, mõni väga kole ja sarmita, paljud naised teenivad vähe ja ei suuda oma kodugi hankida, ühtlasi hiljem panustavad vähe pere eelarvesse jne jne.
Nii võib vigu otsima jäädagi.

Võta vabalt ja anna endale aega. Muidugi suurendaks tõenäosust kaaslane leida Tallinnasse kolimine, aga kas sa seda soovid üldse, kui kaugel oleks laste isa lastest jne.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja pole küll iialgi kellegagi tänaval tuttavaks saanud.

No kui ma natuke noorem olin, siis ainult linnas tiirutades tutvusingi. Ikka astuti ligi, nii kohvikus, raamatupoes kui tänaval. Normaalne. Nii tuli ka abielu ja lapsed. Sõbrannadele tulid ka mehed ise ligi, nii ülikooli ukse ees kui pargis jms…

Lastega on meest kindlasti keerulisem leida.

Praegu on naised nii metoo-lainel, et kõik mehed ei julgegi enam naistele läheneda. Kes tegi? Naised ise tegid.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes nad siis on? Beeta, lambda või hoopis oomega? Mitte ükski neist ei tundu tõenäoline.

Need mehed on sigmad. Sigma on põhimõtteliselt introvertne alfa.

Hetkel tasub vältida delta- ja omikronmehi.  Pii-, fii- ja psii-meestel on veel aega naistele külge lüüa parkides, raamatupoodides ja ülikooli ukse ees.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui ma natuke noorem olin, siis ainult linnas tiirutades tutvusingi. Ikka astuti ligi, nii kohvikus, raamatupoes kui tänaval. Nii tuli ka abielu ja lapsed. Sõbrannadele tulid ka mehed ise ligi, nii ülikooli ukse ees kui pargis jms…

Aegu tagasi oli võimalik nii tutvuda, kuid praegu vahitakse ainult oma pihku. Pilku ei ole võimalik tabada. Ka see mask segab toidu- või raamatupoes tutvumist. Inimesed hoiavad üldse praegusel ajal üksteistest eemale.

Head ja veel ka normaalset meest leida on nagu lotovõit. Ise tutvusin viimati mehega internetis ja ei tahtnud ta ainult minuga aega veeta. Polnud ta ka kena välimusega alfa-mees. Netis olevad mehed teavad, kui lihtsalt uusi naisi saab ja see muudab paljud suhted tänapäeval lühiajalisteks ning pealiskaudseteks. Kuid muidugi edulugusid leidub. Lihtsalt ise ei kipu enam kuhugi tutvussaidile.

Kokkuvõttes arvan, et polegi praegu hea aeg tutvuste loomiseks. Naudi üksioleku aega.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees. Sõna otseses mõttes aga ikka ei sobi ma ei ühele ega teisele. Küll ei ole seda keemiat ja küll ei ole amet õige ja küll miski muu põhjendus. Ma ei näe halb välja. Töökoht olemas ja oma elamine. Suitsu ei tee ja alkoholi ainult seltskonnas. Mitte kuraditki sellest kasu ei ole.

Hakka või jooma ja suitsetama vot siis hakatakse mind nägema 😀

Ei oska kuidagi enda suhtumist muuta ka…… Ma ei hakka nimelt ju halba inimest mängima….

Seega häid mehi on aga meil poel sellest hea olemisest mitte vähimatki kasu….

Naistele ei meeldi head mehed. Head mehed lähevad peale siis, kui alfaga on tited taga ja latt lastakse alla. Ja hea mees ei peaks sellega leppima, sest tegelik suhtumine oli eos teada. Hakka külge lööma, kasvõi 100le naisele, usu mind, sa leiad oma printsessi.

Kes seda oomega meest ikka tahab.

Mina isiklikult tutvusin oma esimese mehega ülikoolis (lyhike abielu) ja teise mehega, kellega lapsed ja seni 20+ aastat koos, töökohal. Aga töötasin ettevõttes, kus oli palju meestöötajaid, üks parem kui teine.

Teemaalgataja on nii noor, kui mina üldse esimest suhet lõin, aga elukorralduse mõttes samas sealmaal, keskeas, kus ma lasteaiaealiste lastega 30-ndate eluaastate lõpus jõudsin. Selles eluetapis pole enam nii lihtne, kui eriala valitud ja õpitud selline, kus valdavalt naised.

Üks lahe näide mul siiski on. Sai koer võetud ja selline potentsiaalne näituste voitja. Tuligi käima hakata. Kui on mehine tõsine tõug, siis enamuses omanikud, kes selliste koertega näitusel, on mehed. Ja ägedaid edukaid mehi on küll ja veel. Oleks vaba ja otsiks partnerit, oleks ise pidanud mitme-mitme toreda eduka mehe hulgast lausa valima.

Ilusa koera pinnalt on neil nii lihtne ettekääne ligi astuda ja tutvust luua.

Samas tuleb siis kõigepealt koeri üleuldiselt armastada ja siis see koer muretseda ja teda treenida ja temaga tegeleda, see saab tulla ainult nii, et kõigepealt tahad endale suurt võimast näitusepotentsiaaliga koera.

Kellast kellani tööl käies ei ole võimalik muidugi, ma kodune ja koer on teadlik otsus. Aga lihtsalt üks näide, kus on keskeas võimalik tutvuda väga normaalsete, majanduslikult kindlustatud meestega.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees. Sõna otseses mõttes aga ikka ei sobi ma ei ühele ega teisele. Küll ei ole seda keemiat ja küll ei ole amet õige ja küll miski muu põhjendus. Ma ei näe halb välja. Töökoht olemas ja oma elamine. Suitsu ei tee ja alkoholi ainult seltskonnas. Mitte kuraditki sellest kasu ei ole.

Hakka või jooma ja suitsetama vot siis hakatakse mind nägema 😀

Ei oska kuidagi enda suhtumist muuta ka…… Ma ei hakka nimelt ju halba inimest mängima….

Seega häid mehi on aga meil poel sellest hea olemisest mitte vähimatki kasu….

Kui sa pole just perekooli Revolver, siis märgatakse sind varem või hiljem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks ka kedagi, kes mind õhtuti kodus ootab(või keda mina saan oodata) ja tahaks suhelda kellegagi. Kust leitakse tänapäeval üldse häid ja normaalseid mehi? Tundub, et kõik head mehed on ära võetud. 😀 Koroona ajal ei saa ju isegi naljalt kuskil väljas enam käia. Ainsad käimised on toidupoodi selle pandeemia ajal ju. Aga kus ta siis tuleb, kui ma isegi ei käi suurt kuskil, vaevalt ta mul ukse taha ilmub. Pole pool aastat juba eriti kellegagi kokku puutunud, töö-kodu-lasteaed ainult päevast päeva ju. Kust teie olete oma head mehed leidnud?  🙂

Kui sind vaesekest võrrelda liblikapüüdjaga siis kui edukad kollektsionäärid käivad kaugetel pikkadel ekspeditsioonidel mägedes ja vihmametsades, siis sina olude sunnil kükitad oma uimastavalt lõhnavate püünistega kodukeldris. Unista palju tahad, aga isegi kärbatanud koiliblikas sinu võrgus oleks jube vedamine

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaitsta oskab normaalne mees ikka, kui keegi tuleb tema naist sebima, siis olenemata sellest, et tema ise ka petab, lööb ta sellel sebijal ninaluu paigast.

Rusikatega vehkijad on ikka vägagi supikuked.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On matkaklubisid, spordiklubisid, keelekursuseid, kunstikursuseid, kuskil vb mõni lugemisring.

Sorry, täiesti teemast välja küsimus, aga mida tehakse lugemisringis? Loetakse luuletusi? Analüüsitakse mõnd raamatut?

Ja teemasse, miskipärast ei usu, et mehed viitsivad lugemisringis käia.

+6
0
Please wait...

Postitas:
mees33

28-selt ja paar aastat veel leiab mõne mehe, kes tahaks pesa punuda, hiljem naljalt mitte, sest meestele tuleb ka mõistus pähe. Ja kes hiljem on nõus kooseluga jne, see on kindlasti mingi kiiksuga või hädaga.

Internetist leiab seksi aga mingi eluka leiab siiski päris elust.

Soovitan kohe mõnda nooremat jõulamat ärimeest sihtida ja konkreetne objekt välja otsida. Noored edukad äriinimesed on päris elus lollid kui saapad, ei tea naistest ja suhetest midagi. Neil kindlasti on mingi naiska juba olemas aga ära lase end segada, trügi kõrvale, kasuta kõiki alatuid nippe. Tasub ära. Ja kohe titt hakkama kui kutt käes. Siis on vähemalt raha olemas. Et selliste kuttidega kohtuda, vaata eksklusiivsete hobide klubisid jms.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head mees võiks omada ka head haridust, sest millest te siis räägite kui teemasid jääb väheks? Nii siis mine kooli ja õppima. Ja sealt leiadki mehe endale.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head mees võiks omada ka head haridust, sest millest te siis räägite kui teemasid jääb väheks? Nii siis mine kooli ja õppima. Ja sealt leiadki mehe endale.

Lobisev mees on väga tüütu. Parem olgu vait.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läbi neti suheldes näeb minu arvates esimesel korral isegi rohkem kui pargis jalutades. Näiteks kirjavigu, slängi, piiratud silmaringi jne. Ei saa üks napi haridusega totu ikka küll professorit mängida. Vastupidi küll.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On matkaklubisid, spordiklubisid, keelekursuseid, kunstikursuseid, kuskil vb mõni lugemisring.

Sorry, täiesti teemast välja küsimus, aga mida tehakse lugemisringis? Loetakse luuletusi? Analüüsitakse mõnd raamatut?

Ja teemasse, miskipärast ei usu, et mehed viitsivad lugemisringis käia.

Jah, näiteks loetakse luuletusi, analüüsitakse mõnd ühiselt loetud raamatut. Näed, ei olnudki nii raske välja mõelda.

Olen sellistes osalenud, mõnes kohas nt raamatukogude juures toimuvad, fb-s võib mõni grupp olla jne, minule teada olevad on küll enamasti tutvusringkondade baasil formeerunud, mitte mingid avatud üritused. Aga leidub neidki vähemalt mõnes paigas.

Ja täpselt nagu ka seal postituses öeldud – domineerivad naised. Nagu peaaegu igasuguses vaba aja ühistegevuses. Aga satub ikka mehi ka sekka, kas või ajutiselt. Miks ei peaks leiduma mehi, kellele meeldib lugeda ja meeldib ka loetu üle arutleda.

Teemaalgataja jaoks olid need lihtsalt mõned näited – ei tea ju, mis tema huvid-hobid on, millega võiks tegeleda ja mis inimestega aitab kontakti leida. Kui meeldib lugeda, siis leiab ka lugemise arutlevad grupid-seltskonnad üles. Kui ei meeldi, siis ei meeldi.

Võib-olla ei olegi mingeid hobisid, siis võiks selle üle natuke mõtiskleda ja leida oma huvid üles. Aga üksikisadega aitavad kontakti saavutada ka laste huvitegevused, laste sõprade vanematega suhtlemine. Ah, lõpuks üleüldse igasugune kodust väljas tegutsemine. Veel üks võimalus: vabatahtlik tegevus. Vali endale meelepärane heategevuse suund ja asu toimetama, küll kohtub ka inimestega.

Aga kõiki selliseid asju on raske püsivalt teha, kui endal muud tegelikku huvi pole, kui meest leida. Sest kellegi vaba ja sobiva leidmise tõenäosus on selliselt ikka väga madal, naised on meestest märksa rohkem sotsialiseeruvad ja seltskonda ja ühist tegevust otsivad, seepärast mehi nii ei leiagi, vb sõbranna võid leida, ja siis sõbranna kaudu mehe.

Või kui motoentusiastiks hakata, või nagu see koeravõistluste pakkumine üleval. Hevimetal ka hea variant, seal palju mehi, ja alati hea lihtne kontakti ja jututeemat leida kui omale piisavalt ägeda silmatorkava välimuse muretsed.

Aga jällegi, kes see jaksab olla mingi asja entusiast ainult selleks, et meest leida. Reaalsus on ikka see, et mehe leidmise tõenäosus on kõrge nendes kohtades, mis ongi mehe/naise leidmiseks mõeldud. S.o tinderid. Igasugu muid lehti on ka, kui konkreetselt tinder häirib. Mina kohtusin enda omaga teemekoos.ee lehel. Läksime koos rattaga sõitma alustuseks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lobisev mees on väga tüütu. Parem olgu vait.

Haha, et teemasid polegi, ainult mehe lõhn.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nii noor inimene küll ometi interneti võimalused välistab? Vanuselt nii noor, aga mõistuselt nii  vana? Kas tõesti? Internetis saad just olla anonüümne nii kaua kui soovid. Võta aega ja hakka pihta! Need, kes a la  raamatuklubisid soovitasid, unusta ära. Mehed ei käi seal.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan kohe mõnda nooremat jõulamat ärimeest sihtida ja konkreetne objekt välja otsida. Noored edukad äriinimesed on päris elus lollid kui saapad, ei tea naistest ja suhetest midagi. Neil kindlasti on mingi naiska juba olemas aga ära lase end segada, trügi kõrvale, kasuta kõiki alatuid nippe. Tasub ära. Ja kohe titt hakkama kui kutt käes. Siis on vähemalt raha olemas. Et selliste kuttidega kohtuda, vaata eksklusiivsete hobide klubisid jms.

Vähe sellest, et su tekst on niigi napakas, siis sobiks see vaid 20ndais lapsevaba silmipimestava kaunitari kohta.

Teema autoril on 2 last, see seab omad piirid. Paljud mehed ei soovi kahe võõra lapsega arvestada. Kirjutaja välimusest ja iseloomust ei tea me ka midagi. Mõnda tagasihoidliku välimusega inimest ei märgatagi kunagi või on tal valik inimeste hulgast, kelle välimus talle ei meeldi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hotelli klientide seast.

Enam ei leia, olen juba kodus.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 168 )

Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?