Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 168 )

Teema: Kust leiate häid mehi?

Postitas:
Kägu

Töö-mees ikka, nagu nad kõik on.

Kas sa arvad, et nüüd Tinderis on pereelu? Sul töökogemust veel vähe, kuid ausalt öeldes head töökeskkonda ongi jube raske vahetada.

Lisaks on meil olemas täiesti korralik kodu ja auto.

Küll on meil tragid naised, ise lastega haiguslehel, tööl käimine võimatu, kuid kodu ja auto on olemas. Kus need tulid, ei tea, ise tulid.

Nüüd on lapsed suuremad veidi ja nüüd on muidugi lihtsam neil aru saada, et kui issi koju tuleb, siis kaks nädalat nad ongi temaga ja muud valikut pole, sest emme peab see kaks nädalat tööd rügama

Endale elatise teenimine on normaalne. Muidugi, ka emme peab rügama, emme ise tahab ühele lapsele kulutada 600 eur ja rohkemgi veel. Edu meie emmedele!

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.
Kodu ja auto tulid enne lapsi, panustasime sellesse mõlemad. Justkui eeldatakse siin, et olen mingi titemamma, kes istub kodus ja nõuab eks-mehelt mingit raha, ise midagi ei tee jne. Mul päriselt oli enne lapsi ka elu ja töö 😀 ja on hetkel ka täiesti normaalne töökoht olemas.

Ammugi ei kuluta ühele lapsele 600euri kuus.. kas üldse on lapsi kellele kulub 600 euri kuus?! Ma olen üle keskmise kokkuhoidlik, elatist mehe käest ei ole nõudnud ja ei hakkagi nõudma. Milleks?! Panustab täpselt niipalju kui ta ise vajalikuks peab. Elamise eest maksame kuidas kunagi, kui olen pidanud palju haigete lastega kodus olema, katab enamus kulud lapse isa, kui saan hakkama, maksan ise jne. Lapse isaga läbisaamine on täiesti viisakas ja sõbralik, mingi suhte ja peredraamasid ammu meil ei ole.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö-mees ikka, nagu nad kõik on.

Kas sa arvad, et nüüd Tinderis on pereelu? Sul töökogemust veel vähe, kuid ausalt öeldes head töökeskkonda ongi jube raske vahetada.

Lisaks on meil olemas täiesti korralik kodu ja auto.

Küll on meil tragid naised, ise lastega haiguslehel, tööl käimine võimatu, kuid kodu ja auto on olemas. Kus need tulid, ei tea, ise tulid.

Nüüd on lapsed suuremad veidi ja nüüd on muidugi lihtsam neil aru saada, et kui issi koju tuleb, siis kaks nädalat nad ongi temaga ja muud valikut pole, sest emme peab see kaks nädalat tööd rügama

Endale elatise teenimine on normaalne. Muidugi, ka emme peab rügama, emme ise tahab ühele lapsele kulutada 600 eur ja rohkemgi veel. Edu meie emmedele!

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.

Kodu ja auto tulid enne lapsi, panustasime sellesse mõlemad. Justkui eeldatakse siin, et olen mingi titemamma, kes istub kodus ja nõuab eks-mehelt mingit raha, ise midagi ei tee jne. Mul päriselt oli enne lapsi ka elu ja töö ???? ja on hetkel ka täiesti normaalne töökoht olemas.

Ammugi ei kuluta ühele lapsele 600euri kuus.. kas üldse on lapsi kellele kulub 600 euri kuus?! Ma olen üle keskmise kokkuhoidlik, elatist mehe käest ei ole nõudnud ja ei hakkagi nõudma. Milleks?! Panustab täpselt niipalju kui ta ise vajalikuks peab. Elamise eest maksame kuidas kunagi, kui olen pidanud palju haigete lastega kodus olema, katab enamus kulud lapse isa, kui saan hakkama, maksan ise jne. Lapse isaga läbisaamine on täiesti viisakas ja sõbralik, mingi suhte ja peredraamasid ammu meil ei ole.

Sorry, viimases lõigus peaks olema laste* isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.

Ei ole inetu.  Tänu töö-mehele on sul elus tegelikult palju häid asju juhtunud. Proovi sa tinderist midagi samaväärset leida.

elatist mehe käest ei ole nõudnud ja ei hakkagi nõudma.

Jah, siis tuleks teise katuseosa hakata kinni makma, ja eks välismaalt makstud lapsetoetus kaotaks ka kehtivuse. Hea, et läbisaamine soe on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.

Ei ole inetu. Tänu töö-mehele on sul elus tegelikult palju häid asju juhtunud. Proovi sa tinderist midagi samaväärset leida.

Seda ma räägingi, et tinderi võtaks viimasena appi, sest enda tuttavate kogemuste pealt näen, et ega sealt midagi head ei tule. Oma tuttava pealt nägin paar aastat tagasi ka, kuidas tinderi-date läks hästi kuni enam mehest lahti ei saanudki, käis tal tööl ja ukse taga kuni asi politseis oli lõpuks. Juba paar aastat möödas, mees ikka helistab ja käib ukse taga purjuspeaga kobistamas. Ometi oli esimesed 10 kohtingut täiesti normaalne mees 😀 töökas, hooliv, armas, ühe lapse isa jne 😀 See paneb veits kahtlema selle tinderi asjus, et never ei tea, kelle sealt üles korjad 😀 alguses on ju nad kõik head mehed 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.

Ei ole inetu. Tänu töö-mehele on sul elus tegelikult palju häid asju juhtunud. Proovi sa tinderist midagi samaväärset leida.

Seda ma räägingi, et tinderi võtaks viimasena appi, sest enda tuttavate kogemuste pealt näen, et ega sealt midagi head ei tule. Oma tuttava pealt nägin paar aastat tagasi ka, kuidas tinderi-date läks hästi kuni enam mehest lahti ei saanudki, käis tal tööl ja ukse taga kuni asi politseis oli lõpuks. Juba paar aastat möödas, mees ikka helistab ja käib ukse taga purjuspeaga kobistamas. Ometi oli esimesed 10 kohtingut täiesti normaalne mees ???? töökas, hooliv, armas, ühe lapse isa jne ???? See paneb veits kahtlema selle tinderi asjus, et never ei tea, kelle sealt üles korjad ???? alguses on ju nad kõik head mehed ????

No milleks on vaja anda kohe kodust aadressi?

Ma kohtun hetkel ühe naisterahvaga ja ma ei tea tema kodust aadressi ka. Ütleb siis kui ütleb. Mina teda selleks ei sunni.

Tinder tinderiks aga ega sa mujalt tutvusi luues ka ei tea kellega tegu on. Suhelge alguses neutraalses keskkonnas, käige kokku saamas kuskil mujal kui üksteise kodudes. Ja alles siis kui asi kindel minge üksteisele külla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümnenda kohtumise järel ikka aadressi ei annaks tõesti. Samas see on sisetunde küsimus, et millal anda. Seal pidi ikka enne märke olema mehe ebastabiilsusest, sest hästi ei usu, et keegi uuriks kellegi aadressi selleks, et lampi ukse taha kobistamas saaks käia ja pärast politseisse saaks sattuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma tuttava pealt nägin paar aastat tagasi ka, kuidas tinderi-date läks hästi kuni enam mehest lahti ei saanudki, käis tal tööl ja ukse taga kuni asi politseis oli lõpuks. Juba paar aastat möödas, mees ikka helistab ja käib ukse taga purjuspeaga kobistamas. Ometi oli esimesed 10 kohtingut täiesti normaalne mees ???? töökas, hooliv, armas, ühe lapse isa jne ???? See paneb veits kahtlema selle tinderi asjus, et never ei tea, kelle sealt üles korjad ???? alguses on ju nad kõik head mehed ????

Sama hästi võib sama juhtuda ju bussis või matustel tutvumisel. Nagu siin keegi enne soovitas.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna inetu on kommenteerida kellegi rahalist poolt, kui mitte mingit tausta Te tegelikult ei tea.

Ei ole inetu. Tänu töö-mehele on sul elus tegelikult palju häid asju juhtunud. Proovi sa tinderist midagi samaväärset leida.

Seda ma räägingi, et tinderi võtaks viimasena appi, sest enda tuttavate kogemuste pealt näen, et ega sealt midagi head ei tule. Oma tuttava pealt nägin paar aastat tagasi ka, kuidas tinderi-date läks hästi kuni enam mehest lahti ei saanudki, käis tal tööl ja ukse taga kuni asi politseis oli lõpuks. Juba paar aastat möödas, mees ikka helistab ja käib ukse taga purjuspeaga kobistamas. Ometi oli esimesed 10 kohtingut täiesti normaalne mees ???? töökas, hooliv, armas, ühe lapse isa jne ???? See paneb veits kahtlema selle tinderi asjus, et never ei tea, kelle sealt üles korjad ???? alguses on ju nad kõik head mehed ????

Mis see Tinder siin asjasse puutub? Kas sa oled ka selline, kes arvab, et Tinderi mehed/naised on mingi eraldieksisteeriv inimgrupp, noh umbes nagu päkapikud vms. Et need, kes on Tinderis, on sinna nagu lukustatud ja kuskil mujal kui Tinderis neid ei olegi üldse olemas? Sa võid mingi psühho otsa sattuda ka oma töökohal, sõprade või hobi kaudu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

28-selt ja paar aastat veel leiab mõne mehe, kes tahaks pesa punuda, hiljem naljalt mitte, sest meestele tuleb ka mõistus pähe. Ja kes hiljem on nõus kooseluga jne, see on kindlasti mingi kiiksuga või hädaga.

Internetist leiab seksi aga mingi eluka leiab siiski päris elust.

Soovitan kohe mõnda nooremat jõulamat ärimeest sihtida ja konkreetne objekt välja otsida. Noored edukad äriinimesed on päris elus lollid kui saapad, ei tea naistest ja suhetest midagi. Neil kindlasti on mingi naiska juba olemas aga ära lase end segada, trügi kõrvale, kasuta kõiki alatuid nippe. Tasub ära. Ja kohe titt hakkama kui kutt käes. Siis on vähemalt raha olemas. Et selliste kuttidega kohtuda, vaata eksklusiivsete hobide klubisid jms.

Kibestunud keskealise mahajäetud mehe jutt. 33 olid vist 20 aastat tagasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks Tinderisse nii negatiivselt suhtuda. Seal käivad samasugused inimesed nagu toidupoes, spordisaalis, raamatukogus või koertenäitusel.

Nagu siin juba mainitud on, siis hullu võib korjata üles ka tavaelus tutvudes. Mul nii läks, esimesed pool aastat oli mees täiesti normaalne, aga kui ära lõpetasin selle suhtlemise, keeras ära, asi lõppes jälitamise, ahistamise, politsei ja lähenemiskeeluga. Tagant järgi analüüsides saan aru, et ohumärke oli õhus varemgi, aga enne ei osanud neid otsi kokku sõlmida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nii läks, esimesed pool aastat oli mees täiesti normaalne, aga kui ära lõpetasin selle suhtlemise, keeras ära, asi lõppes jälitamise, ahistamise, politsei ja lähenemiskeeluga.

Sellepärast tuleb partnerite arv väga väga väga minimaalne hoida ja igaühega mitte seksida. Nii kui mees korra magab, võib hakata omandiks pidama. Pärast on uued mehed turmtules ja endal meenutada ökk. Tinderisee suht neg, see on normaalne. Ei saagi fännklaabi olla,lõhnaks diktatuuri järele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan ka tinderit. Kuigi mina ise leidsin baarist, mis on üllatav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nii läks, esimesed pool aastat oli mees täiesti normaalne, aga kui ära lõpetasin selle suhtlemise, keeras ära, asi lõppes jälitamise, ahistamise, politsei ja lähenemiskeeluga.

Sellepärast tuleb partnerite arv väga väga väga minimaalne hoida ja igaühega mitte seksida. Nii kui mees korra magab, võib hakata omandiks pidama. Pärast on uued mehed turmtules ja endal meenutada ökk. Tinderisee suht neg, see on normaalne. Ei saagi fännklaabi olla,lõhnaks diktatuuri järele.

Mitte minimaalne tutvusringkond, vaid pead inimesi paremini tundma lihtsalt. Sinus peab olema seda psühholoogi natuke. Pea peab kogu aeg töötama, et mida ta nüüd sellega ja sellega tegelikult mõtleb ja üritab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nii läks, esimesed pool aastat oli mees täiesti normaalne, aga kui ära lõpetasin selle suhtlemise, keeras ära, asi lõppes jälitamise, ahistamise, politsei ja lähenemiskeeluga.

Sellepärast tuleb partnerite arv väga väga väga minimaalne hoida ja igaühega mitte seksida. Nii kui mees korra magab, võib hakata omandiks pidama. Pärast on uued mehed turmtules ja endal meenutada ökk. Tinderisee suht neg, see on normaalne. Ei saagi fännklaabi olla,lõhnaks diktatuuri järele.

Mitte minimaalne tutvusringkond, vaid pead inimesi paremini tundma lihtsalt. Sinus peab olema seda psühholoogi natuke. Pea peab kogu aeg töötama, et mida ta nüüd sellega ja sellega tegelikult mõtleb ja üritab.

Jään enda juurde, et suur partnerite arv midagi positiivset pole. Kui inimesi nii hästi tuntakse, pole mingit vajadust partnereid vahetada. Maitse asi, you do you.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nii läks, esimesed pool aastat oli mees täiesti normaalne, aga kui ära lõpetasin selle suhtlemise, keeras ära, asi lõppes jälitamise, ahistamise, politsei ja lähenemiskeeluga.

Sellepärast tuleb partnerite arv väga väga väga minimaalne hoida ja igaühega mitte seksida. Nii kui mees korra magab, võib hakata omandiks pidama. Pärast on uued mehed turmtules ja endal meenutada ökk. Tinderisee suht neg, see on normaalne. Ei saagi fännklaabi olla,lõhnaks diktatuuri järele.

Mitte minimaalne tutvusringkond, vaid pead inimesi paremini tundma lihtsalt. Sinus peab olema seda psühholoogi natuke. Pea peab kogu aeg töötama, et mida ta nüüd sellega ja sellega tegelikult mõtleb ja üritab.

Jään enda juurde, et suur partnerite arv midagi positiivset pole. Kui inimesi nii hästi tuntakse, pole mingit vajadust partnereid vahetada. Maitse asi, you do you.

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata – mina olen hea mees.

Kust sa tead?! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

Vabalt jätaks maha ja otsiks uue.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

Vabalt jätaks maha ja otsiks uue.

Kui seda teed siis ühel hetkel sureb see sinu uus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

Vabalt jätaks maha ja otsiks uue.

Kui seda teed siis ühel hetkel sureb see sinu uus.

Miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head mees võiks omada ka head haridust, sest millest te siis räägite kui teemasid jääb väheks? Nii siis mine kooli ja õppima. Ja sealt leiadki mehe endale.

See on kõige parem idee. Mina kohtusin väga vingete meestega ettevõtluskursustel. Oli mentorprogramm ka  ja korraldati väljasõite, ühisüritusi jt. Meil olid ühised ülesanded täita ja läbi nende sõbrunesime.

Seega soovitan õppimisele laiemalt vaadata ja enesearengusse panustada mingi nn oma valdkond leida. (ja mitte mehe leidmise eesmärgil, vaid mis päriselt ka köidab).

Ja otsida infot, suhtlust oma valdkonnas (ka mõni uus niisama tuttav/sõbranna tekkimine on kasuks, sest sõbrannadel on oma sõbrad-sugulased (või nende elukaaslastel) , kellest mõni samamoodi selle pilguga ringi vaaatab.

Ja Tinderil pole ka midagi viga – negatiivne kisa kajab kõvemini ja kaugemale, ometigi loeme siitki kuidas juba pea igal on tutvusringkonnas ka positiivseid näiteid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

Vabalt jätaks maha ja otsiks uue.

Kui seda teed siis ühel hetkel sureb see sinu uus.

Miks?

Kristallkuulike ütles ja ta pole valetanud. Ega ma karu kannikast soovitusi jaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkond ei võrdu kohe partnerid. Kui su partner ikkagi otsustab sinust lahku minna, lähete te nagunii lahku ja pead uue vaatama. Jällegi vahetad.

Päris nii see ei käi. Kui partner jätab maha, ise sa teda ei jätaks, siis ei vaata uut, vaid nutad patja ja kogud end kokku.

Ja muidugi ise ei jäta armastavat meest maha, onju.

Vabalt jätaks maha ja otsiks uue.

Kui seda teed siis ühel hetkel sureb see sinu uus.

Miks?

Kristallkuulike ütles ja ta pole valetanud. Ega ma karu kannikast soovitusi jaga.

Sa oled see kingsepast troll ju. See, kes aegajalt siit uurima tuleb, kuidas järjekordsele armastatule loitsu teha, et ta sind maha ei jätaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see kingsepast troll ju. See, kes aegajalt siit uurima tuleb, kuidas järjekordsele armastatule loitsu teha, et ta sind maha ei jätaks.

Ei mõlemale väitele ja tead seda suurepäraselt.

Mis puutub sinusse, siis vaevu nädal tagasi lubasid mehele pühenduda ja tutkit. Ise sa tegid riburadapidi otsuseid mehe jaoks ja nüüd trillerdad taaskord? Kuidas on võimalik, et vallalised ei tee nii ja suhteinimesed teevad? Saaks aru meeleheitest vallalistel, neil seda pole ja sinul on. Võimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle midagi soovitatakse, siis tee seda. Ära aja sõrgu vastu, kui sinust targemad ollakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see kingsepast troll ju. See, kes aegajalt siit uurima tuleb, kuidas järjekordsele armastatule loitsu teha, et ta sind maha ei jätaks.

Ei mõlemale väitele ja tead seda suurepäraselt.

Mis puutub sinusse, siis vaevu nädal tagasi lubasid mehele pühenduda ja tutkit. Ise sa tegid riburadapidi otsuseid mehe jaoks ja nüüd trillerdad taaskord? Kuidas on võimalik, et vallalised ei tee nii ja suhteinimesed teevad? Saaks aru meeleheitest vallalistel, neil seda pole ja sinul on. Võimatu.

Seda juttu rääkisid sina ja mina vaid rahustasin sind. Mul on muud plaanid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle midagi soovitatakse, siis tee seda. Ära aja sõrgu vastu, kui sinust targemad ollakse.

Mina soovitaks sul see trollimine siin ära lõpetada, aga sa ju ka ei kuula.  Miks peaks sind siis keegi kuulama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda juttu rääkisid sina ja mina vaid rahustasin sind. Mul on muud plaanid.

Miks sa siis oma meest taevani kiidad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks sul see trollimine siin ära lõpetada, aga sa ju ka ei kuula.  Miks peaks sind siis keegi kuulama?

Sest ma olen selgeltnägija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda juttu rääkisid sina ja mina vaid rahustasin sind. Mul on muud plaanid.

Miks sa siis oma meest taevani kiidad?

Ma testin sind. Kui palju sa jaksad mu mehest lugusid kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 168 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust leiate häid mehi?