Esileht Väikelaps Kust leiate lapsehoidjaid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kust leiate lapsehoidjaid

Postitas:

Tere!

Kust olete leidnud lapsehoidja, kui on vaja et hoidja käiks korra nädalas õhtul kindlal ajal.

Meil turvavõrgustik puudub ja seetõttu otsime usaldusväärset lapsehoidjat.

Olen otsinud tasulises lapsehodja portaalis, Facebooki lapsehoidjate grupis jne. Keegi ei soovi nii vähekeseks tulla, ikka soovitakse terveid päevi, või täiskohaga, küll ei ole asukoht sobiv ja mõni lihtsalt ei vasta kokkulepitud ajaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:59; 04.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see ei ole ju hoidja seisukohast jätkusuutlik, kui transpordile võib kuluda rohkem kui saadav töötasu. Kas läheduses ei leidu mõnda naabritädi, üksikut vanamemme kes oleks nõus paar tundi hoidma? Tuttavat lastega pere ka ei leidu? Lapse vanust ei ole toodud, seega eeldan et veel lasteaias ei käi. Lasteaiaealist on võimalik osadesse mängutuppa paariks tunniks jätta, aga see eeldab jälle et laps oleks iseseisev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaiaealist on võimalik osadesse mängutuppa paariks tunniks jätta, aga see eeldab jälle et laps oleks iseseisev.

Õhtusel ajal ei pruugi mängutuba avatud olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 20:59; 10.10 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus Te asute muidu? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haaberstis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:59; 04.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haaberstis.

Novott, sellisel juhul ei saa kuluda transpordile rohkem kui töötasu, Haaberstisse saab ju ühistranspordiga tasuta. Väljastpoolt Tln arvatavasti selle ühe õhtu pärast tulema ei hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleebi kuulutused lähikonda – oma trepikotta, poe infoseinale (kui on selline), bussipeatusesse vms. Kui mina veel üksik olin, oleksin meelsasti niimoodi mõnel õhtul lisaraha teeninud (aga selle nimel kuskile kaugele poleks viitsinud minna, siis ei tasuks ju ära). Samas ma lisatööd otseselt ei otsinud, seega kuskil gruppides ei oleks kuulutus silma jäänud. Tänavapostil aga küll!

Kindlasti maini kuulutuses lapse vanust ja seda, mis päeval ning mis kellast mis kellani hoidjat vajate. Kindlasti pead arvestama, et nii pisikese tööjupikese tunnihind on kindlasti kõrgem kui täisajaga lapsehoidjal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohusetundliku lapsehoidja leidmine ongi raketiteadus. Ei aita ka see kui otsid täiskohaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli selliseid hoidjaid lausa mitu.
vanaema ja vanaisa vahel.

ja kui nemad ei saanud, siis meie oma maja kõrvaltrepikojas üks pensionile jäänud endine lasteaiakasvataja. viisime enne äraminekut laps sinna. pärast tagasi tulles tõime (vahel magava lapse süles) koju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haaberstis.

Novott, sellisel juhul ei saa kuluda transpordile rohkem kui töötasu, Haaberstisse saab ju ühistranspordiga tasuta. Väljastpoolt Tln arvatavasti selle ühe õhtu pärast tulema ei hakata.

Lapsehoidjat otsides ei vii kulupõhine lähenemine kuhugi, ei ole mõtet tegeleda teemaga, millised kulud lapsehoidjal on. Kui inimene küsib 5 eurot tunnist, siis arvatavasti argument, et “aga sa saad ju tasuta bussiga sõita” ei muuda selles summas midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haaberstis.

Novott, sellisel juhul ei saa kuluda transpordile rohkem kui töötasu, Haaberstisse saab ju ühistranspordiga tasuta. Väljastpoolt Tln arvatavasti selle ühe õhtu pärast tulema ei hakata.

Kas oled valmis maksma kinni ka sõidule kuluva aja?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 20:59; 10.10 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead suuremat tasu pakkuma. Mu sõbrannal analoogne teema, kahel õhtul nädalas on vaja last hoida, korraga 1.5 tundi. Maksab korra eest 25- 30 eurot. Kui maksaks 7.50 siis loomulikult ei tuleks keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg jah oluline või siis oluliselt kõrgem korratasu. Ma tuleks oma 9a tütrega hea meelega – tüdruk armastab lapsi ja hea meelega natuke mängikss. Aga kuni 10eur korra eest ei hakkaks end iga ilmaga kodust välja ajamagi. Lisaks paneb see lukku teised käigud kindlatel õhtutel – tahan minna teatrisse või kellegi sünnipäevale. Õhtune aeg on alati kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kust olete leidnud lapsehoidja, kui on vaja et hoidja käiks korra nädalas õhtul kindlal ajal.

Meil turvavõrgustik puudub ja seetõttu otsime usaldusväärset lapsehoidjat.

Olen otsinud tasulises lapsehodja portaalis, Facebooki lapsehoidjate grupis jne. Keegi ei soovi nii vähekeseks tulla, ikka soovitakse terveid päevi, või täiskohaga, küll ei ole asukoht sobiv ja mõni lihtsalt ei vasta kokkulepitud ajaks.

Paku gümnaasiumitüdrukule tööd. Mu 16-aastane tütar hoiab kõigi sugulaste-tuttavate lapsi, ka beebisid meeleldi. On rahul kui saab 5.- tunnist, pikema/õhtuse v öise hoidmise korral kokkkuleppetasu (ntx 20-25). Lastele ta väga meeldib, oskab lastega olla ja viitsib nendega kogu aeg mängida, neile laulda jne. Kui soovid, jäta kontakt. Asukoht Tallinn 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Kust leiate lapsehoidjaid