Esileht Koolilaps Kust leida 160-170 cm poisile valget triiksärki ja viikareid hea hinnaga?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kust leida 160-170 cm poisile valget triiksärki ja viikareid hea hinnaga?

Postitas:

Olen kogu aeg nn klassikalisi riideid tellinud Georgest, kuid nüüd seal lisanduvad mingid maksud.
Kuhu ma võiksin vaadata?

Next ilmselt oleks ka ok, aga …ehk on kellelgi hea ja soodsam pood? Rohkem ei teagi, aga oleks vaja uusi riideid poisile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 23:49; 27.11 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen lihtsalt ette varunud, kui satun Uuskasutusse või Humanatesse. Kuni 170 on hetkel olemas. Hinnad 1.80 (Uuskasutus) kuni ca 5 eurot (Humana). Väga korralikud. Kui on kohe ruttu vaja, siis ei pruugi näkata tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tellisin kunagi järjest tescost, tollal oli seal 3-ne triiksärgikomplekt (suurus 15-16a) 7 naela (8,5€) komplekt.
ps. meil seisab kapis puutumatult 2 samas suuruses tuttuut helesinist triiksärki (1 sai kunagi kasutusse võetud, teised 2 mitte).

ka viigipüksid olid põhikooli lõpul kõik tescost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Siiani mul oli ka järgmine suurus olemas, nüüd pole enam????
Tesco ei saada ammu juba Eestisse????
Humana tuleb kõne alla, mul veel ei põle.

Ilmselt Tesco/George- tüüpi UK poode ei oska keegi soovitada. Nexti ka vaatasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 23:49; 27.11 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid vaadata ka e-baysse, seal müüakse Inglise koolivormi pükse. Seal jama ainult, et on suurused vanuse järgi ehk et peaks müüjalt mõõdud küsima. Panen ühe lingi ka, aga sarnase otsingu järgi, leiad kindlasti veel.

https://www.ebay.co.uk/itm/BOYS-KIDS-CHILDREN-BACK-TO-SCHOOL-QUALITY-UNIFORM-TROUSERS-PANTS-AGE-1-TO-13/323245269052?hash=item4b42eb603c:m:mkcISqW_SjY9tkRbyof7MhA:rk:29:pf:0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsiks ostast või kuskilt teiselt ringilt, kui soodsat hinda taga ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

George kooliriided on ju nii üliodavad (3-7 eurot enamvähem), et kui sinna isegi mingi käibemaks lisanduks või misiganes maksust teemaalgataja räägib, peaks kokkuvõttes ikkagi soodne tulema võrreldes kohaliku kaubanduse valikuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kust leida 160-170 cm poisile valget triiksärki ja viikareid hea hinnaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.