Esileht Kodunurk Kust leida 240×200 head tekki

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kust leida 240×200 head tekki

Postitas:

Olemas selles mõõdus lambavillatekk, millega hetkel liiga palav magada ning puuvillane baikatekk, mis on liiga kerge ja õhuke. Mis oleks hea vahepealne variant? Sobib ka sünteetika, aga kas keegi oskab soovitada sellist tekki? Ja peab kindlasti 240 laius olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 14.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka selles suuruses tekid. Suvel baika, talvel tavaline polüesterkiuga. Mivar Viva oma, leidub ka Selveris. Mõnus kerge, aga soe.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 07:59; 14.05 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust sellise suurusega tekile tekikotte saab? Mul on sellise mõõduga tekk, aga tekikotte ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust sellise suurusega tekile tekikotte saab? Mul on sellise mõõduga tekk, aga tekikotte ei leia.

E-tekstiil müüb tekikotte mõõtudega 240×210.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust sellise suurusega tekile tekikotte saab? Mul on sellise mõõduga tekk, aga tekikotte ei leia.

Olen Uneärist ostnud, aga hoiatan, et kuna puuvillased, siis tõmbuvad esimeses pesus pisut kokku. Pesen alati kõik voodipesu, rätikud jne poest ostes läbi ja ühe tekikotiga sain kooliraha maksta, et tõmbas mitu cm kokku. Kasutada saab, aga pisut rullima hakkab. Samas järgmiste pesudega seda probleemi enam ei ole.
Kust eestlase maitsele võimalikult neutraalset, pastelset, skandinaavialikku jbe mustriga saada, ei tea 😀 Mulle käravad kirjud küll (voodilinad, lisapatjade püürid ju nagunii ühevärvilised). Õmblen ka ise, aga see ei tule väga palju soodsam (kui üldse). Heal juhul lapitekikotid-püürid, aga need on jälle ulme paksud ja rasked 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Henriettast tellinud, neil Rakveres pood ka. Valik on väike, aga ega pidevalt ei osta ka, aegajalt hoian silma peal ja tellin, kui sobiva leian. Puuvillasatiin. Väga hästi on vastu pidanud, 3.aasta läheb.
Uneärist ostsin ka, mõlemad olid samast materjalist, aga üks läks kohe topiliseks, teine pidas aasta vastu, tootjat ei tea.
Vaata ka Koduilusse. Ostsin hiljuti sealt lapsele voodipesu, üks oli tavaline puuvill, see oli hõredam kangas, aga teine puuvillasatiin ja väga korralik. Eks näis kaua vastu peavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 07:59; 14.05 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Hansapostist ja hea asi oli see, et need tekikotid, mis tellisin, oli alt lukuga (tegu oli flanell tekikottidega). Kui keegi oskab öelda, kus eestis saaks lukuga tekikotti – ostaks siis siit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 07:21; 14.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Hansapostist ja hea asi oli see, et need tekikotid, mis tellisin, oli alt lukuga (tegu oli flanell tekikottidega). Kui keegi oskab öelda, kus eestis saaks lukuga tekikotti – ostaks siis siit.

Dormeost tellin. Nii kotid kui püürid on lukuga (ühed trukkidega).

Kas Hansapost ei ole Eestis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selles mõõdus tekikotte ostnud Teasponist (hetkel seal pole valikut), E-tekstiilist.
Ikeast saab, H&M epoest ka. Soodsad on veel Krismar tekstiil epoes, aga kvaliteedi kohta ei tea.
Veel tean selliseid epoode nagu une.ee, henrietta, haldjakodu, votex… Tellida pole sealt julgenud.

Tahaks hoopis teada kust saab kvaliteetset puuvillasatiinist tekikotti 240×200. Olen küll puuvillasatiinist voodipesu ostnud (Krenholm, Teaspon), aga need on sellised õhukesed olnud, mis jäävad peale pesu kortsu, seetõttu eelistan tavalist lihtsat puuvilla. Triikida ei viitsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:03; 14.05 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin Hansapostist ja hea asi oli see, et need tekikotid, mis tellisin, oli alt lukuga (tegu oli flanell tekikottidega). Kui keegi oskab öelda, kus eestis saaks lukuga tekikotti – ostaks siis siit.

Dormeost tellin. Nii kotid kui püürid on lukuga (ühed trukkidega).

Kas Hansapost ei ole Eestis?

Parandan ära – ostaks siis sealt. Hansaposti omad ei ole eriti ilusad ja läksid ruttu topiliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 07:21; 14.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aliexpressis on ka sellist mõõtu voodipesu aga kvaliteeti ma kommenteerida ei oska. Mistrid olid küll ilusad. Otsisin ise 2x2m mõõtu aga seda on nii vähe saada. Just vaatasin, et kõik ongi juba 200×220/240

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aliexpressis on ka sellist mõõtu voodipesu aga kvaliteeti ma kommenteerida ei oska. Mistrid olid küll ilusad. Otsisin ise 2x2m mõõtu aga seda on nii vähe saada. Just vaatasin, et kõik ongi juba 200×220/240

Dormeos on küll selliseid ruudukujulisi kotte. Minu suuremad on hea kvaliteediga (kahepoolsed), kõiki mudeleid loomulikult ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kust leida 240×200 head tekki