Esileht Väikelaps Kust leida autoteemalist voodipesu kangast?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kust leida autoteemalist voodipesu kangast?

Postitas:

Tere, kuna carsi voodipesu komplekte kuskilt saada ei ole, siis äkki kellegil silma jäänud mõnes kangapoes autoteemalist kangast? Aitäh:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 22:42; 16.01 11:09; 16.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jyskis olen aeg ajalt näinud voodipesu ja pereoutlet müüb. kangast olen näinud abhakanis aga suht ilmetu, st . hästi palju pisikesi autosid riidel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dreamlandi poodides müüakse carsi teemalisi tekikotte. Minu arust väga ok välimusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, ma siis vist loodan ja otsingi võimatut, ma tahaksin ikka komplekti: tekikott, lina ja padjapüür:)) Sellist vist ei olegi olemas. Pereoutlet müüb ainult ühte suurust, meil poisi voodisse läheks mõõdud umbes 110x140cm.
Aga tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 22:42; 16.01 11:09; 16.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võru linnas, Vabaduse tn. 10 kangapoes on müügil väga ilusat carsi teemalist kangast, pidi olema vist türgi päritolu. Hetkel on punasel taustal aga vahepeal on olnud ka helesinisel taustal, ilusad suured autod ja nimed ka juures, vist isegi cars 2 tegelased (pole ise seda filmi näinud aga carsi esimeses osas neist küll mõningaid ei olnud). Ise õmblesin samuti lapsele sellest kangast voodipesu komplektid juba sügisel, kangas ilusti pesus vastu pidanud. Meetri hind oli üsna kallis, võin eksida aga 5 eur millegagi vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just selline mulle sobikski, kuid jah, Tallinnast Võrru ilmselt sellepärast ei sõidaks:) Kas tead ka selle kangapoe nime, äkki on neil veel mõni pood Eestis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 22:42; 16.01 11:09; 16.01 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ise ka poe nime ei teadnud aga googeldades andis \”Muaree OÜ\”. Lihtsalt kirjutasin seepärast, et äkki Võrus mõni tuttav kes ostaks ja saadaks. Enda abi hetkel ei saa pakkuda kuna lähema tunni jooksul pean ära komandeeringusse sõitma. Aga kui väga suur soov, siis tulen tagasi reedel. siircu@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadaka tee Kangas ja Nööbis oli ka, mina leidsin selle juhuslikult kardina ja mööblikangaste vahelt, isegi myyja ei ei teadnud et neil selline kangas myygil on. Hind oli suht kirves 40*50 padja ja 110*150 teki jaoks vajaminev riie maksis 40¤, õmbleja võttis veel 20, aga nyyd on pojal vähemalt unistuste voodipesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kust leida autoteemalist voodipesu kangast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.