Esileht Koolilaps Kust leida heledaid baleriinasid, suurus 34-35

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kust leida heledaid baleriinasid, suurus 34-35

Postitas:

Lapse jalg selline, et täiskasvanute baleriinad on kõik suured, need algavad numbrist 36. Kui mõni ongi nn numbrist väiksem, siis on need jällegi laiad.
Kust leiate lapsele, kes enam pole ka päris enam väikelaps, baleriinasid. H&M lõppeb suurusega 33 ära, mujale olen ka vaadanud, aga ei ole.
Palun abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin oma lapsele just CCC poe naisteosakonnast (küll number 36, aga tundusid üsna kitsukesed, sest proovisin sama mudeli enda suurusnumbriga kingi endale ja tegin kindlaks, et need on pigem numbrist väiksemad, ehk siis kui ma ise kannan reeglina 39, siis nende puhul oleks ma ise endale valinud 40). Lapse muud jalatsid on muidu hetkel number 35 ja need 36 sobisid talle kenasti. Kuna mu lapse jalg on pikk ja kitsas, siis valisin sealt selle mudeli, mis nagu kergelt rõngasse tõmbab ehk siis äär on kummiga, sest ta ei oska veel nende tavapäraste paat-baleriinadega nii hästi käia, et jalast ära ei kukuks (ja no reeglina nad on pikkuse suhtes üsna laiad ka). Igaljuhul mina jäin oma ostuga rahule ja laps saab oma peod ka peetud nende kingadega.

Põhimõtteliselt sellelaadsed: https://www.thunderfrogs.co.uk/Ballerina-Agencies-shoes—ROBERTO-543-Srebro-Przec—Womens-Low-shoes—184703983—Silver-White-CKQRSY0569-10929.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmanni lasteosakonnas oli nädal-paar tagasi heleroosasid baleriinasid selles suuruses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas olid valged ise proovisime 35 ja 36 seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NS kingad oli ka mitu valikut olemas ja just neid laste suuremate suuruste omi (33-36). Minu laps sai sealt heledad baleriinad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M ja Reserved mmüüsid just online

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kust leida heledaid baleriinasid, suurus 34-35

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.