Esileht Ilu ja tervis Kust leida ilusaid igapäevaseid kleite?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kust leida ilusaid igapäevaseid kleite?

Postitas:

Kus poes müüakse ilusaid kleite, kus oleks valikut, kvaliteeti? Ma olen täitsa ahstuses. otsin kleite, mis oleksid ilusti taljesse, et ilus figuur esile pääseks. Poodides on ainult mingid lohvakad kaltsud müügil. Kust te leiate kleite? Pükse seelikuid, pluuse? Oehh…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen leidnud Orsayst, Reservedist ja Kaubamajast. Neist poodidest olen leidnud kleite, mis taljesse hoiavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orsay ja Reserved ju on mingid odava kraami poed. Reserved ehk on natuke parem, kui Newy Yorker, H&M vms saastapoed. Aga Reserved teeb sellist sportlikku stiili, või hästi argist. Ma ütles, et “nädalavahetus maal” stiil. Mingid sootu välimusega pikad püksid, pikkade varrukatega T-särk ja kootud vest sinna peale. Kusjuures minu meelest see stiil on neil tulnud nüüd viimase 3-4 aastaga. Mäletan, et kunagi 6-7 aastat tagasi ostsin küll endale sealt ühed ilusad töölkäimise püksid, ilusa pluusi, ilusa pintsaku. Nüüd on ainult selline “nädalavahetus maal” stiil seal. Samamoodi on mu meelest Zara alla käinud. Kunagi olen sealt isegi paar ilusat kleiti saanud. Nüüd just käisin (välismaal) mitmes erinevas Zara poes – täpselt sama “nädalavahetus maal” stiil nagu Reservedil. Võib-olla see ongi siis viimane mood?
Aga teemast, kust saada kleite? Minu jaoks on see ka üks igavene peavalu. Olengi käinud palju eri poodides ja kohe ära ostnud, kui midagi sobivat olen näinud. Isegi kui mul pole just hetkel uut kleiti vaja, aga kes teab, mitme aasta pärast jälle uuesti midagi ilusat ja mulle sobivat näppu puutub.
Nii palju kui mälu tagasi ulatub, siis on mul hetkel kapis kaks kleiti tellitud Halensist, üks peokleit ja teine igapäevane töölkäimise kleit. Üks peokleit on SNobist. Üks soliidsem suvekleit on Marc ja Spencerist. Üks maksikleit on sellest tibipoest Naomi (üldiselt ma sealt ei leia kunagi endale midagi, aga see kleit oli aknal modelli seljas ja kohe näha, et nö minu kleit). Üks vanem peokleit on Noast. Siis veel üks kleit on Kaubamajast ostetud ja üks suvekleit on ostetud mingist suvalisest poest Pärnu maantee kurvi peal. Üks soliidne suvekleit on ka Stockmannist ostetud, juba üsna ammu, aga kuna on ajatu tegumoega, siis kannan vahel siiani.
Nii ma käin ja vaatan, kust aga saab. Kleitidega on keeruline, väga keeruline!
Tegelikult on Mosaicil vahel täitsa ilusaid kleite (nende tegumood on küll enamasti selline sirgelõikeline, mitte taljesse). Aga sealt ma ei julge osta, kuna mõned aastad tagasi olin ühes pulmas, kus kolmel külalisel oli sama Mosaici kleit seljas (õnneks polnud mina üks neist).
Ja ega välismaa poodides pole lugu parem. Kallite kaubamajade disainerkleite ei jõua osta (Valentino, Herrera jt), aga tavalistes äärelinna kaubanduskeskustes on täpselt samad odava saasta poed reas, nagu meilgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Debenhams, Marc&Spencer.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netipoodidest: roman originals, monsoon on need kohad, kus omale kleite olen tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jäänud pärast esimest tellimust tellima ModClothist http://www.modcloth.com/shop/dresses
Väga hea teenindus, soovi korral saad saata oma mõõdud ja nad kontrollivad reaalselt riideeseme sobivuse nö kriitilised kohad üle mõõtes.
Meeldib ka see, et esemetel on tagasiside klientidelt. Kleite on ju tõesti palju ja erinevatelt tootjatelt. Nii on võimalik veenduda kanga kvaliteedis jmt juba enne kättesaamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaseid kleite ostan mina Humanast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 13:07; 10.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen jäänud pärast esimest tellimust tellima ModClothist http://www.modcloth.com/shop/dresses
Väga hea teenindus, soovi korral saad saata oma mõõdud ja nad kontrollivad reaalselt riideeseme sobivuse nö kriitilised kohad üle mõõtes.
Meeldib ka see, et esemetel on tagasiside klientidelt. Kleite on ju tõesti palju ja erinevatelt tootjatelt. Nii on võimalik veenduda kanga kvaliteedis jmt juba enne kättesaamist.[/tsitaat]

Mmmm, saad Sa äkki märkida, milliseid kleite oled sealt konkreetselt tellinud…? Kvaliteedi mõttes ja pildiga võrdlemiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Orsay ja Reserved ju on mingid odava kraami poed. Reserved ehk on natuke parem, kui Newy Yorker, H&M vms saastapoed. Aga Reserved teeb sellist sportlikku stiili, või hästi argist. Ma ütles, et “nädalavahetus maal” stiil. Mingid sootu välimusega pikad püksid, pikkade varrukatega T-särk ja kootud vest sinna peale. Kusjuures minu meelest see stiil on neil tulnud nüüd viimase 3-4 aastaga. Mäletan, et kunagi 6-7 aastat tagasi ostsin küll endale sealt ühed ilusad töölkäimise püksid, ilusa pluusi, ilusa pintsaku. Nüüd on ainult selline “nädalavahetus maal” stiil seal. Samamoodi on mu meelest Zara alla käinud. Kunagi olen sealt isegi paar ilusat kleiti saanud. Nüüd just käisin (välismaal) mitmes erinevas Zara poes – täpselt sama “nädalavahetus maal” stiil nagu Reservedil. Võib-olla see ongi siis viimane mood?
Aga teemast, kust saada kleite? Minu jaoks on see ka üks igavene peavalu. Olengi käinud palju eri poodides ja kohe ära ostnud, kui midagi sobivat olen näinud. Isegi kui mul pole just hetkel uut kleiti vaja, aga kes teab, mitme aasta pärast jälle uuesti midagi ilusat ja mulle sobivat näppu puutub.
Nii palju kui mälu tagasi ulatub, siis on mul hetkel kapis kaks kleiti tellitud Halensist, üks peokleit ja teine igapäevane töölkäimise kleit. Üks peokleit on SNobist. Üks soliidsem suvekleit on Marc ja Spencerist. Üks maksikleit on sellest tibipoest Naomi (üldiselt ma sealt ei leia kunagi endale midagi, aga see kleit oli aknal modelli seljas ja kohe näha, et nö minu kleit). Üks vanem peokleit on Noast. Siis veel üks kleit on Kaubamajast ostetud ja üks suvekleit on ostetud mingist suvalisest poest Pärnu maantee kurvi peal. Üks soliidne suvekleit on ka Stockmannist ostetud, juba üsna ammu, aga kuna on ajatu tegumoega, siis kannan vahel siiani.
Nii ma käin ja vaatan, kust aga saab. Kleitidega on keeruline, väga keeruline!
Tegelikult on Mosaicil vahel täitsa ilusaid kleite (nende tegumood on küll enamasti selline sirgelõikeline, mitte taljesse). Aga sealt ma ei julge osta, kuna mõned aastad tagasi olin ühes pulmas, kus kolmel külalisel oli sama Mosaici kleit seljas (õnneks polnud mina üks neist).
Ja ega välismaa poodides pole lugu parem. Kallite kaubamajade disainerkleite ei jõua osta (Valentino, Herrera jt), aga tavalistes äärelinna kaubanduskeskustes on täpselt samad odava saasta poed reas, nagu meilgi.[/tsitaat]

Orsay riided on küll kenad ja kvaliteetsed, mina olen sealt väga ilusaid kleite jms ostnud. Reserved on küll alla igasugust arvestust.
Mosaicist ja Montonist võib leida ilusaid kleiete, aga need pole just igapäevased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen leidnud paar väga ilusat kleiti Mangost, aga näiteks hetkel ei leidnud endale sealt küll midagi. Sama lugu on Promodiga. Leidsin sealt kunagi väga ilusa kleidi, nüüd paar-kolm aastat olen aeg-ajalt sisse astunud ja pole midagi leidnud. Veel soovitaksin vaadata Denim Dreami, näit Tom Taylorilt võib seal vahel midagi olla. Aga ikka jälle ainult aeg-ajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka meeleheitel, hinnapiir kolib ka järjest ülespoole, sest valik on, kas jääda vanaks ja koledaks või leida endale lõpuks kleit… Pool aega jääb ost materjali taha, no näiteks see: http://www.modcloth.com/shop/dresses/classroom-charm-dress-in-plus-size – kuidas saab akrüülist kleit maksta 79 eurot…jeerum ,ma ei pane seda jubedat materjali enda keha vastu. Maksku 2x rohkem, aga olgu normaalne materjal – puuvilla siidi segu näiteks. Sellist ma otsin juba aastaid, aga ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen ka meeleheitel, hinnapiir kolib ka järjest ülespoole, sest valik on, kas jääda vanaks ja koledaks või leida endale lõpuks kleit… Pool aega jääb ost materjali taha, no näiteks see: http://www.modcloth.com/shop/dresses/classroom-charm-dress-in-plus-size – kuidas saab akrüülist kleit maksta 79 eurot…jeerum ,ma ei pane seda jubedat materjali enda keha vastu. Maksku 2x rohkem, aga olgu normaalne materjal – puuvilla siidi segu näiteks. Sellist ma otsin juba aastaid, aga ei leia.[/tsitaat]
Ma olen sinuga samas paadis – mingid naftast tehtud kleidid ja maksavad nii palju. Vaatasin sama lehte – 2x kallimalt ei saa ka mingit normaalset materjali – polüestrist “luksuslik” kleit ntx http://www.modcloth.com/shop/dresses/wrap-of-luxury-dress :(. Masendav. Ise olen e-bayst leidnud mõnikord naturaalsest siidist kleite, aga alati lõige ei sobi ka ja seda enne ei saa aru, kui selga proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SNOB Tallinnas (Taani disain).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pohjanheimo, Tiina Talumees, NYMF, Bless This Mess.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleitide peale 100 ¤ ja veel rohkem…. Segi olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 13:07; 10.10 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb ju hinnaklassist. Näiteks Bastionist võib saada väga ilusaid kleite 😀

Aga tõsisemalt – ostan kleite igalt poolt. Kui otsidki kindlat kleidipoodi, siis sellist ei ole. Käin kõiksugustes poodides, mille hinnaklass mulle sobib – loomulikult kõikides alati ei ole, aga piisab, kui ühes poes on üks meeldiv kleit. Lisaks reisidel käies. Ja loomulikult internetist tellides – aga istuvuses ei saa sisi ette kindel olla. Kui sobivad kudumid, siis ka Norrison.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik oleneb ju hinnaklassist. Näiteks Bastionist võib saada väga ilusaid kleite 😀

Aga tõsisemalt – ostan kleite igalt poolt. Kui otsidki kindlat kleidipoodi, siis sellist ei ole. Käin kõiksugustes poodides, mille hinnaklass mulle sobib – loomulikult kõikides alati ei ole, aga piisab, kui ühes poes on üks meeldiv kleit. Lisaks reisidel käies. Ja loomulikult internetist tellides – aga istuvuses ei saa sisi ette kindel olla. Kui sobivad kudumid, siis ka Norrison.[/tsitaat]

No ma ei tea – viimastel aastatel on mu arust Bastion nii alla käinud. Paar korda aastas astun sisse ja tõden millised koledad mammide kleidid üüratu hinnaga.
Montonist ostsin mõni aasta tagasi mitmeid kleite, viimasel ajal pole midagi leidnud.
Kaltsukast sain ühe normaalse kleidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Kust leida ilusaid igapäevaseid kleite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.