Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust leida ilusaid kleite?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kust leida ilusaid kleite?

Postitas:
Kägu

Soovitage kohti Tartus, kust võiks leida ilusaid kleite? Või siis epoode UK-s.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kust leida ilusaid kleite?

Ahhaaaaa

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kust leida ilusaid kleite?

Minul oli sama mure, kammisin Tartu poed korduvalt risti-rästi läbi, ei leidnud midagi, mis oleks minu nõudmistele vastanud. Hakkasin siis netipoode kammima ja sattusin kogemata mingile lehele, kust kohe väga mitu kleiti meeldisid. Hinnad tundusid ka mõistlikud. Olin välja valinud juba üsna mitu asja, kui avastasin, et netipood asub USA-s. Otsustasin siiski riskida ja tellisin lausa 3 kleiti. Minu üllatuseks toimis asi suurepäraselt: koheselt tuli minu meilile tellimuse kinnitus, pidevalt saadeti infot kauba liikumise kohta, DHL ise võttis ühendust, kui kaup Eestisse jõudis ja järgmisel päeval toodi see mulle koju kätte. Tellimuse vormistamisest kauba minuni jõudmiseni kulus 8 päeva. Ja ausalt, mul pole ühtki halba sõna öelda: kõik kolm kleiti istusid suurepäraselt, olid väga heast materjalist ja üleüldse olen ostuga rahul.
Kõnealuse netipoe aadress on overstock.com. Hinnale läheb juurde käibemaks ja saatmiskulud, kuid ikka tuleb soodsam kui paljud Eesti nn kvaliteetseid rõivaid tootvate firmade kaup.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust leida ilusaid kleite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.