Esileht Beebi ja mitmikud Kust leida infot kandelinade kohta?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kust leida infot kandelinade kohta?

Postitas:
Kägu

Mitte kuskilt ei leia tabelit, kus oleks lihtsalt ja arusaadavalt kirjas, mis on siduste nimed, mis kaaluga laps missuguses linas olla võib, millisega võib kanda kõhul, puusal, seljas jne.

Kui teemast mitte midagi ei tea, siis ei oska ju brändi nimede järgi ka otsida. Kas keegi on leidnud mõne põhjaliku lehekülje, kus kogu info koos detailidega olemas on? Nõustamine on minu jaoks ajaraiskamine. See üks kord seletamine ei jää iial kellelegi meelde. Mul on vaja kasutamisõpetust koos kandekoti nime, materjali ja kasutusajaga, et midagigi aru saaks.

Hetkel on kodus üks Ergobaby viskoosist 5,2m lina (olen XL riiete kandja) ning Youtubest leitud baassidus tuli ideaalselt välja AGA seal on kirjas, et sobib kasutamiseks alles 3,6kg lapsel ????

Eelmine laps oli sündides 3,0kg ja teisele ennustatakse sama kui mitte väiksemat sünnikaalu nii, et pean vist uut lina otsima hakkama?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi palju infot on Facebooki grupis “Lapsekandmine”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustamisel on see eelis, et saad proovida erinevaid kandevahendeid ja leida nii endale sobiva.

Kui inglisekelne materjal sobib, siis Wrap you in love lehel on põhjalikud õpetused jms. On olemas carry catalogue. Trikotaažist linal on teised sidused ja lühem kasutusaeg kui kootud pikal linal. See Ergobaby lina, mis sul on, on ka trikotaažist?

Mulle endale meeldivad Didymos ja Liliputi koodud linad. Linalaps müüb erinevate firmade kandelinasid.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kust leida infot kandelinade kohta?