Esileht Erivajadustega laps Kust leida lastepsühhiaatrit?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kust leida lastepsühhiaatrit?

Postitas:
Kägu

Millisesse (era)kliinikusse on lootust saada kiiresti lastepsühhiatri aega?
Enamus kohtades ei võeteagi üldse lapsi vastu. Ja ma ei oska enam ise otsida ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://marienthalikliinik.ee/

sai kiiresti ja väga meeldiv suhtumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin hiljuti oma lapse tõttu selle tee läbi ja ei olnud ka Marienthalis vabu aegu. Juhuslikult käime seal psühhoteraapias ja just täna terapeut ütles, et nende arstidele on vabu aegu ka alles märtsi lõpuks. Mina sain lapsega edasi erakorralise meditsiini osakonna kaudu, aga siis vaimse tervise õe juurde. Kes on väga tore ja pädev. Tema vahendas lapse mure arstile ja see määras ravi. Arsti juurde saame alles paari kuu pärast. Väga kitsas on lastepsühhiaatritega, isegi erakliinikutes, riiklikest rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustame ehk linnas kus asute? Tartu Egu erapraksises polnud mingit probleemi 2 nädala jooksul aeg saada. Üks kord maksis 35-40 euri. Peast ei mäleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alustame ehk linnas kus asute? Tartu Egu erapraksises polnud mingit probleemi 2 nädala jooksul aeg saada. Üks kord maksis 35-40 euri. Peast ei mäleta.

Tallinnas, kuid ma ei välista teisi linnasid, sest laps on tähtsam, kui kilomeetrid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaata teistesse linnadesse, nt Tartu inimesed käivad tihti Põlvas, seal järjekorrad lühikesed. Kuigi Sinu jaoks see vast liiga kauge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siia oleme alati aja saanud.
http://www.adeli.ee/p1060343/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meid suunas Rajaleidja Tallinnas Laste Vaimse Tervise Keskusesse ja sealt võeti sisuliselt kohe ühendust ja pakuti aega lastepsühhiaatri juurde. Ja polnud isegi mingit karjuvat probleemi, lihtsalt, et teada, kas suunata väikeklassi või mitte.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Erivajadustega laps Kust leida lastepsühhiaatrit?