Esileht Pereelu ja suhted Kust leida lihtsalt kirjasõpra?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kust leida lihtsalt kirjasõpra?

Postitas:

Kas selliseid inimesi üldse on, kes tahaks lihstalt niisama kirjutada või trükkida päeva kõrvale a la skype v messenger, mõtlen nagu, et ei taha mingit suhet vaid tahaks lihtslat suhelda? Teise tegemistele kaasa elada ja endi omi jagada. Tõsi, mõtlen küll pigem vastasoost kirjasõpra, sest siis on  vaatenurk elule, olule nagu teisem.

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 13:37; 02.11 15:44; 02.11 15:47; 02.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee Tinderisse konto ja kirjuta palju kulub.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siis leiad ainult mõne kibestunud vanapoisi/lahutatud mehe, kelle vaatenurk ei pruugi olla adekvaatseim

abielus inimene seda ei teeks ju – mõtle, kui juhtub tema naine/elukaaslane/pruut kogemata nägema, et elu arutatakse mitte temaga vaid kellegi võõra naisterahvaga? tahaks Sa olla siis ise tema nahas?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 14:30; 02.11 15:26; 02.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rõõme sa jagaksid? Või muresid? Näiteks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis mees peaks tahtma olla emotsionaalne tampoon ise mitte midagi vastu saamata

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Messengeriga on lihtne. Mõnes hobi- vm teemagrupis pikemalt toimetades tekib ikka teema, mida msngeris edasi jututada. Ja siis saadakse lähemalt tuttavaks (kui enne ei oldud) ja kui on ühiseid huvisid, jäädakse neid jagama. Tõenäoliselt küll mitte igapäevaselt, aga kord-paar kuu kohta pole ju ka paha.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selliseid inimesi üldse on, kes tahaks lihstalt niisama kirjutada või trükkida päeva kõrvale a la skype v messenger, mõtlen nagu, et ei taha mingit suhet vaid tahaks lihtslat suhelda? Teise tegemistele kaasa elada ja endi omi jagada. Tõsi, mõtlen küll pigem vastasoost kirjasõpra, sest siis on vaatenurk elule, olule nagu teisem.

ära pane neid õelutsejaid siin tähele. neil päev korda läinud kui saab kellegile ära panna.

alustuseks võiksid siia panna oma kontakti meiliaadressi või kui julgem oled siis FB, et need, kes samuti kirjutada soovivad, saaks ühendust võtta. Tinder pole ka tegelikult üldse paha mõte. Sinna kirjutadki, et soovid lihtsalt netis suhelda, ei rohkemat. Küllap leiad vastassugupoolest kedagi, kel samad huvid.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tõsi, mõtlen küll pigem vastasoost kirjasõpra, sest siis on  vaatenurk elule, olule nagu teisem.

Ah ära aja pada! Kui sobib ainult vastassoost kirjasõber, siis on asjal ikka ilmselgelt muu tagamõte kui kirjasõprus. Keda sa petad!?

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siis leiad ainult mõne kibestunud vanapoisi/lahutatud mehe, kelle vaatenurk ei pruugi olla adekvaatseim

milline nurk siis on sobiv? milleks üldse raisata oma elu millegi nämmutamisele, eriti veel mingi võõraga?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:18; 02.11 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siis leiad ainult mõne kibestunud vanapoisi/lahutatud mehe, kelle vaatenurk ei pruugi olla adekvaatseim

milline nurk siis on sobiv? milleks üldse raisata oma elu millegi nämmutamisele, eriti veel mingi võõraga?

ta ju kirjutas : vastasoost kirjasõpra, sest siis on  vaatenurk elule, olule nagu teisem.

lahutatute vaatenurk on veidi kaldu nende “õiglasele” hinnangule 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 14:30; 02.11 15:26; 02.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siis leiad ainult mõne kibestunud vanapoisi/lahutatud mehe, kelle vaatenurk ei pruugi olla adekvaatseim

milline nurk siis on sobiv? milleks üldse raisata oma elu millegi nämmutamisele, eriti veel mingi võõraga?

ta ju kirjutas : vastasoost kirjasõpra, sest siis on vaatenurk elule, olule nagu teisem.

lahutatute vaatenurk on veidi kaldu nende “õiglasele” hinnangule ????

Siin oli lihtsalt halvustamine, lahutatu kui vanapoiss. Üldiselt ma ei kujuta ette normaalset elutervet meest kes viitsiks mingi naisega kirjavahetuses olla. Saaks veel aru kui tegemist oleks mingi printsessiga, aga nii sama nämmutada. Tavaliselt naised tahavad lihtsalt kiruda, võõrale on seda parem teha.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:18; 02.11 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui siis leiad ainult mõne kibestunud vanapoisi/lahutatud mehe, kelle vaatenurk ei pruugi olla adekvaatseim

milline nurk siis on sobiv? milleks üldse raisata oma elu millegi nämmutamisele, eriti veel mingi võõraga?

ta ju kirjutas : vastasoost kirjasõpra, sest siis on vaatenurk elule, olule nagu teisem.

lahutatute vaatenurk on veidi kaldu nende “õiglasele” hinnangule ????

Siin oli lihtsalt halvustamine, lahutatu kui vanapoiss. Üldiselt ma ei kujuta ette normaalset elutervet meest kes viitsiks mingi naisega kirjavahetuses olla. Saaks veel aru kui tegemist oleks mingi printsessiga, aga nii sama nämmutada. Tavaliselt naised tahavad lihtsalt kiruda, võõrale on seda parem teha.

lahutatu VÕI vanapoiss

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 14:30; 02.11 15:26; 02.11 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga ma ei saanud teemaalgatajast küll niimoodi aru, et ta ise automaatselt naissoost on ja meessoost kirjasõpra otsib. Võibolla on hoopis ise mees ja soovib naisterahvaga kirjavahetuses olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kirjasõber suri ära, oli mitmeid aastaid. Tolle sõbra leidsin küll hobigrupist silmast silma. Ja nii on, et sellest grupist ma ise praegu osa võtta ei suudagi. Mul on mees, mul on sõbrannad aga mõni lihtsalt hea sõber võiks ka olla ja tõesti ma ei vaja armukese stiilis sõpra.  Messengeri hobigrupis päris sedasi sõpra küsida ei tihka.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 13:37; 02.11 15:44; 02.11 15:47; 02.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Messengeriga on lihtne. Mõnes hobi- vm teemagrupis pikemalt toimetades tekib ikka teema, mida msngeris edasi jututada. Ja siis saadakse lähemalt tuttavaks (kui enne ei oldud) ja kui on ühiseid huvisid, jäädakse neid jagama. Tõenäoliselt küll mitte igapäevaselt, aga kord-paar kuu kohta pole ju ka paha.

Issand, ma olen päris paljudes gruppides liige, aga mitte kunagi ei koli oma vestlusega kuskile messengeri. Milleks? Minu meelest on inimese privaatpost asi, kuhu ise kindlasti ei tikuta ja kuhu vähemalt mina suvakaid ei võta. Täpselt sellepärast on mulle ka vastukarva igasugused eramüüjad, kes miskil põhjusel ei julge v raatsi oma müüdava nodi juurde elementaarset infot panna ja saadavad siis hinna/mõõdud/materjali kirjelduse vm messengeri. Pagan, ma ei taha suvakaid omale listi! Miks ollakse nii pealetükkivad?

Õnneks gruppidest pole keegi “sõbraks” pressinud. Nõme on ära öelda, veel nõmedam mitte midagi öelda.
Saan aru, et need on need kuulsad omaette nurgas mossitajad ja introverdid ning inimesed, kes kõike vihkavad (ämmast sügisilmadeni). Paraku pole meil midagi ühist. Nad ei usu, aga nad on üksikud inimesed.

Üks kiiks on mul veel: vaadates justnimelt FB erinevaid gruppe, siis 95% on seal kohutavalt viletsa õigekirjaga tegelasi. Mul on automaatne blokk niisuguste vaegkirjutajate suhtes. Olematu intelligentsiga inimesega pole kahjuks millestki rääkida ja tema “vaated elule” mind ei huvita.

Tutvumisportaale peaks ju siiski päris palju olema?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:44; 02.11 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Messengeriga on lihtne. Mõnes hobi- vm teemagrupis pikemalt toimetades tekib ikka teema, mida msngeris edasi jututada. Ja siis saadakse lähemalt tuttavaks (kui enne ei oldud) ja kui on ühiseid huvisid, jäädakse neid jagama. Tõenäoliselt küll mitte igapäevaselt, aga kord-paar kuu kohta pole ju ka paha.

Issand, ma olen päris paljudes gruppides liige, aga mitte kunagi ei koli oma vestlusega kuskile messengeri. Milleks? Minu meelest on inimese privaatpost asi, kuhu ise kindlasti ei tikuta ja kuhu mina suvakaid ei võta. Täpselt sellepärast on mulle ka vastukarva igasugused eramüüjad, kes miskil põhjusel ei julge v raatsi oma müüdava nodi juurde elementaarset infot panna ja saadavad siis hinna/mõõdud/materjali kirjelduse vm messengeri. Pagan, ma ei taha suvakaid omale listi! Miks ollakse nii pealetükkivad?

Õnneks gruppidest pole keegi “sõbraks” pressinud. Nõme on ära öelda, veel nõmedam mitte midagi öelda. Saan aru, et need on need kuulsad omaette nurgas mossutajad ja introverdid ning inimesed, kes kõike vihkavad (ämmast sügisilmadeni). Nad ei usu, aga nad on üksikud inimesed.

Üks kiiks on mul veel: vaadates justnimelt FB erinevaid gruppe, siis 95% on seal kohutavalt viletsa õigekirjaga. Mul on automaatne blokk niisuguste vaegkirjutajate suhtes. Olematu intelligentsiga inimesega pole kahjuks millestki rääkida ja tema “vaated elule” mind ei huvita.

Tutvumisportaale peaks ju palju olema?

Ma ei tea neid portaale, kus kohast äkki võiks leida midagi muud ka peale ihuvajaduste rahuldamise soovijatest. Ma küsingi, et kust ma leiaks.  Tõesti ei taha googli otsingu järgi hakata esimesse kohta kontot tegema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 13:37; 02.11 15:44; 02.11 15:47; 02.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea neid portaale, kus kohast äkki võiks leida midagi muud ka peale ihuvajaduste rahuldamise soovijatest. Ma küsingi, et kust ma leiaks.  Tõesti ei taha googli otsingu järgi hakata esimesse kohta kontot tegema.

Eks inimestel on erinevad arusaamised tutvusest. Kui sind “ihuvajaduste rahuldamine” ei huvita, siis nii saab ju kohe öelda. Kui sa ka leiad mingi spetsiaslse kirjasõprade koha, siis jutt ja jututeema on ju teie enda valida. Pole ju reeglit, mis keelaks ontlikus kirjasõbraklubis teisel poolel küsida ka seksielu kohta. Pakun siiski, et varem või hiljem see jutuks tuleb ja varem või hiljem teie kirjutamine katkeb/liigub edasi järgmisele tasandile. Asi pole ju KOHAS, asi on inimestes.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:44; 02.11 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa inglise keelt oskad, siis on lihtne leida. Siin on üks sait, kus aab inimestega tigukirjana kirjutada, algul kirjutad mitmele,. lõpuks jääd lemmikutega/lemmikuga pikemasse kirjavahetusse.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 16:08; 04.11 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd oli küll kummaline kokkusattumus “universum saatis küsitu” ????, tuli teine ise. Lõpetas kirja jutuga, kirjuta ikka kui aega on ja jututuju.

Otsing läbi 🙂

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 13:37; 02.11 15:44; 02.11 15:47; 02.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin lihtsalt öelda, et mul on sinu pärast hea meel ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis perekoolil viga, kui soov vaid mõtteid vahetada?

Väga tundub, et sa ise pole kuigi hästi läbi mõelnud, mida ja miks sa tahad. Või siis ei julge tunnistada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates peaks seda inimest enne ikka natuke teadma, kui temaga vaatenurkadest kirjutama hakata. Vastassoost kirjasõber pole üldse põnev ju. Küll ei viitsiks meessoost kirjasõbraga kirjutada. Eriti veel mingi võõra mehega, kes võib kes iganes olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates peaks seda inimest enne ikka natuke teadma, kui temaga vaatenurkadest kirjutama hakata. Vastassoost kirjasõber pole üldse põnev ju. Küll ei viitsiks meessoost kirjasõbraga kirjutada. Eriti veel mingi võõra mehega, kes võib kes iganes olla.

No see sõltub ikka inimestest. Mina olen alati pigem meestega hea jutusoone leidnud ja mul on nendega huvitav vestelda, sest meestel kipub olema veidi kainem maailmanägemus. Ma olen üks neist veidratest naistest, kellel on palju meessoost sõpru, mitte armukesi. Mees küll mul arvab, et ju neil meestel kunagi oli ka mingi suurem sekssuhte huvi, aga kuna mina seda tähele ei pannud ja vedu ei võtnud, jäid need suhted aastateks sõbrasuheteks ja on seda siiani. Ma võin meestega lõputult vestelda, väga huvitav on ja teemadest ei tule iialgi puudu. Räägime ka perekonna teemadel, meeste- naiste suhete teemadel, sellest, mida mees mõtleb mingis situatsioonis jne. Eks muidugi, esimestes kirjades sondeerid pinda, et kellega üldse tegu on.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 16:08; 04.11 08:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust leida lihtsalt kirjasõpra?