Esileht Kodunurk Kust ma saan uue ukse?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kust ma saan uue ukse?

Postitas:

Mul on vaja välja vahetada korteri uks. Enne on ees kaks ust nagu tihti kortermajades, puidust ja metallist. Ma ei tea, kas nüüd on ka juba paremaid lahendusi, et oleks üks uks ja see oleks korraga nii turvaline kui helikindel?
Tarvis oleks sellist teenust, et tuleb inimene kohale, vaatab, annab soovitusi, mis sobib, mõõdab, tehakse valmis ja paigaldatakse.
Kas keegi oskab Tallinnas soovitada mõnd teenusepakkujat, kellega teil on häid kogemusi? Kaua see protsess kõik aega võtab?
Olen igasuguse nõu eest tänulik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik suuremad ehituspoed pakuvad sellist teenust

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks: K-rauta kauplustest saad tellida nii paigalduse üksikule tootele kui ka kogu ruumi renoveerimise.

Ma ei saa samuti aru, miks on vaja mööda foorumeid taga ajada kedagi tuttavat töömees Petsi või Aikut, kes teeks selle uksevahetuse 25€ odavamalt?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:36; 07.12 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja tehakse nii. Googeldades näiteks Neti.ees uksed aknad. Valid välja tuttavate nimedega vōi kellegi soovitatud Nimede firmad ja saadad päringu. Nad siis vastavad, kus kuidas ja kuna mis moodi toimub. Pōhimōtteliselt helikindel ja turvaline vōib sul metallukse puhul pea 1000€ maksma minna. Kui aga raha armastad endale kulutada siis soovitaks siiski kortermajas kaHekordse välisukse juurde jääda. Pika esiku puhul soovitaks teha üks 1m x1m tuulekoda, mis peaks elamise vaIkseks nagu hauas muutma. Kui aga on vähe ruumi ja ebamugava siis pead valima, kas ebamugavam ukse avamine vōi natuke lärmakam seltsielu kaaselanike helide saatel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin endale ukse uksekaubamajast

https://www.uksekaubamaja.ee/tooted/

Ma soovisin veidi erilisemat ust kui lihtsalt ehituspoe suvaline toode. Ostsin korterile tammespoonukse. Inimene tuli kohale, mõõtis ära, näitas kataloogi värvitoonidega, uuris detaile (mul läks ukse sisse veel alumiiniumplaat, temperatuuri erinevuse tõttu väljaspool ja seespool). Siis läks uks töösse ja kahe nädala pärast oli valmis. Tulid paigaldajad ja panid ette. Mõne päeva pärast käis veel liistumees.

Neil on erinevaid uksi, nii puidust kui ka metallist. Puidust uksed toodetakse Eestis. Põltsamaal teevad valmis ja toovad kenasti Tallinnasse kohale. Minu jaoks oli üks oluline asi ka see, et oleks Eesti toode, no et toetada kohalikku ettevõtjat. Uks on väga ilus, juba mitu aastat imetlen ja olen oma valikuga rahul 🙂

Eks sõltub su rahakotist ja materjalisoovist. Kui hästi odavalt tahad läbi ajada, siis pöördu ehituspoodi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ilus enesereklaam.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:36; 07.12 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna tellisin https://estauksed.wixsite.com/estauksed

Mõõtsid, panid ette, kui uks valmis. Kaua aega läks, ma ei mäleta aga natuke ikka läks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kust ma saan uue ukse?