Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kust näen, et tööandja on mu ravikindlustuse taastanud….

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kust näen, et tööandja on mu ravikindlustuse taastanud….

Postitas:

Lähen uuesti dekreeti 18. juunil (laste vanusevahe tuleb 2 aastat) ning ka tööandjale avaldus juba esitatud, et mu ravikindlustus taastada. Kust ja kuidas ma saan seda ise kontrollida, et mu ravikindlustus Haigekassas on ikka 100% taastatud?
Kuna meil pole tööl sellise asjaga varem kokku puututud, siis tahan kindel olla, et kõik ikka tehakse ära nii nagu peab ning saan ka oma dekreediraha nii nagu seda saama pean?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad vaadata riigiportaalist:
http://www.eesti.ee/est/teenused/kodanik/tervis_ja_tervisekaitse/kindlustatus_1

Aga vastav info \”Tööandja poolt kindlustatud\” ilmub alles vastaval kuupäeval, s.o sinu nn esimesel tööpäeval ehk 18.juunil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, vaatan siis üle, kui see päev käes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ,nüüd 18. juuni käes ja mina ei näe seda kohta seal lehel, kus oleks märgitud, et \” Tööandja poolt kindlustatud\” ? Kas kohe nii peakski kirjas olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, peab.

Kui ei ole, HELISTA KOHE tööandjale, et miks tegemata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sisse logisid?
Siis valid isiku kindlustused ja seal peaks olema viimase kandena kindlustaja nimi – sinu tööandja ja liik – töölepingu alusel töötav isik. Kui pole taastatud on seal lapse nimi ja liik – last kasvatav isik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi logisin ma sisse 😀 Nii rase ma ka peast nüüd pole :))))) Viimasel real on jah Töölepingu alusel töötav isik, minu töökoha nimi ja kindlustuse alguseks on see kuupäev, mil ma kunagi üldse sinna tööle läksin ja staatuseks \” Kindlustatud\”. On siis kõik korras nüüd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]anele kirjutas:[/small]
[tsitaat]Muidugi logisin ma sisse 😀 Nii rase ma ka peast nüüd pole :))))) Viimasel real on jah Töölepingu alusel töötav isik, minu töökoha nimi ja kindlustuse alguseks on see kuupäev, mil ma kunagi üldse sinna tööle läksin ja staatuseks \” Kindlustatud\”. On siis kõik korras nüüd?[/tsitaat]

Jah, on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kust näen, et tööandja on mu ravikindlustuse taastanud….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.