Esileht Koolilaps Kust olete ostnud tüdrukule 12a. kooli riided ja jalanõud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kust olete ostnud tüdrukule 12a. kooli riided ja jalanõud

Postitas:

Tüdruk on 162 pikk ja jala nr. on ka 36,5 juba. No ei leia ilusaid mugavaid riideid poest, jagage kogemusi kust olete ostnud?
Kas e-poest tellimine tuleb odavam kui osta kohapeal kaubandusest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 aastasel on ometi oma stiil ja soovid juba. Vaadaku nt. H&M, Lindex, Next, Zara, New Yorker, Cropp, Pull&Bear, River Island, Terranova, Takko jne. Selles vanuses/suuruses lähevad juba naiste suurused selga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa küsimusest aru. Minu laps saab kohe 12. Viimased paar aastat ütleb ta mulle, kuhu poodi ta minna soovib ja mõnikord käib ilma minuta koos sõbrannadega poodlemas. Teab, et kahtlaste kirjadega t-särgid ega aukudega teksad kooli ei sobi ning suuremad möödapanekuid pole tal asju ostes juhtunud. Käib enamasti poodides, mida esimene kommenteerija loetles. Lisaksin nimekirja veel Sinsay.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 13a laps vaatab e-poest, aga kohapeal katsudes-proovides praagib nendest pooled välja. Tartu kesklinna poed ja Lõunakeskus, sealt oleme saanud. Eelpool nimetatud, lisaks Reserved, House, Sinsay. Las laps käib ja otsib. Aega kulub vähemalt pool päeva. Eestis selliseid kaubakeskusi mõned on. Väikelinnas jääb valik tõesti napiks.
Sõbranna kaasa võtmine on hea mõte, kui mõlemal on sama paks rahakott.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jalanumber on JUBA 36,5 😀 ? Mul on laps 11a 153 cm-ne ja jalanumber on 38! Odavamaid, aga tihtipeale ehtsast nahast jalanõusid võib lapse jalale leida CCC poest (ma ei ole teadlik, kas kuskil mujal kui Tartus seda poodi on), seal küll on nö naiste jalanõud, aga need on erakordselt limiteeritud jalakujule – kitsale ja mitte väga suurele jalale (mina oma 42ga ei saa sealt midagi nt ega nende suurim nr 41 ka just 41-le ei vasta tihti), nii et sobivad hästi lapse jalale, mis tavaliselt on kitsam kui täiskasvanu oma. Riideid otsin ikka H&M-ist, Lindexist, Reservedist, internetis mytoys.de lehelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalanumber on JUBA 36,5 ???? ? Mul on laps 11a 153 cm-ne ja jalanumber on 38! ….

ehee, mul on 9 a samade parameetritega 😀

Praegu on juba okei, sobivad talle sinsay ja cropp-i jms noortepärased xs riided, paar aastat tagasi oli küll veits keeruline, oli ka siis kasvust väheke ees ja ei tehtud sellises suuruses Elsa särke ja vilkuvaid tosse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kust olete ostnud tüdrukule 12a. kooli riided ja jalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.