Esileht Kodunurk Kust on võimalik leida hea valik kvaliteetset noortemööblit

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kust on võimalik leida hea valik kvaliteetset noortemööblit

Postitas:
Kägu

Oleme pikalt otsinu teismelise poisi tuppa mööblit. Nüüd leidsime ja siis selgus, et seda ei saagi.

Soovitage palun kohti, kust olete ostnud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

IKEA. Ja väga palju ileme ise mugandanud ja ümber teinud. Googelda IKEA hack.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ikeast kahjuks ei leidnud ja seda mööblit väga kvaliteetseks ei pea 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikeast kahjuks ei leidnud ja seda mööblit väga kvaliteetseks ei pea 🙁

Miks ei pea kvaliteetseks? Mis tal häda on?

Võibolla siis lased eritellimusmööbli kuskil teha? Saad täpselt mis vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli eelmine aasta see teema käsil, kui maja valmis sai ja sisse kolisime. Meie poisid said ka ikeast mööbli.
Kvaliteet ikka vägagi okei.
Enne korteri elades, suuremad poisid jagasid tuba ja ka seal oli 6-7a tagasi ostetud ikea mööbel, mitte ükski mööbliese polnud katki, kuigi poisid megad mürgeldised ja läksid veel järelturul kaubakski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Okei, aga mille te leidsite ja mida ei saa?

Minu meelest on teismelistele hea valik zip mööblipoes: http://www.ziphome.ee/

Tallinnas on neil mööblisalong umbes sealkandis kus on nr 2 trammi lõpp-peatus, susi hotelli juures. Neil on küll see teema, et suurem osa asju ei ole kohapeal olemas ja ikkagi peab tellima, aga teenindus on tasemel ja väljas on ka üht-teist vaadata.

Mul on endal kodus üks teismeliste komplekti kuuluv kummut, väga hea, juba 10 aastat kasutame ja ei ole mingit kulumise või lagunemise märki.

Ikea mööblit on mul ka, ei anna kvaliteedi poolest võrrelda, IKEA asjad minu kogemuse järgi ei pea 10 aastat vastu, lagunevad juba umbes 3 aastaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikeas on väga erineva hinnaklassis mööblit ja minu kogemuse järgi on seal hind ja kvaliteet seotud. Meil on palju Ikea mööblit, mis on 10+ aastat vanad ja siiani täiesti korralikud ja töökorras ja ka 1-4 aastat tagasi ostetust on kõik asjad terved ja korralikud. Vaid ühe põrandalambi vedrud on ära veninud.

Samas ostsime eelmisel aastal sama mudeli toolid, mis meil on 13 aastat kasutuses olnud ja selgelt on uute toolide kvaliteet kehvem ja üks isegi ära lagunenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab teismelisel olema mingi erimööbel? Väikelapsel ehk jah- lastepärane, aga teismelisel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei hakkaks ka teismelisele mingit erimööblit ostma. Meil on koolimineja saanud tavalise mööbli, mitte mingi spets lastelahenduse.
Pool mööblist on IKEA. Kvaliteet super. Suur osa on täispuit ja on ka kallima otsa mööbliplaati.
Kui osta sealt kõige odavamat saepuru, siis see muidugi laguneb. Tasub ikka süveneda, mille alla oma raha panna. Ja nagu igal pool mujal, kehtib ka seal see, et mida kõrgem hind, seda parem kvaliteet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris teismeline veel pole, aga mu 8-aastasel on näiteks valgest Fun tootesarjast kirjutuslaud ja kummut – http://www.wermo.ee/fun/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks ma ei saa aru mis asi on noortemööbel (noorte mööbel)? Kohe ongi olemas spetsiaalne mööbel teismelistele?
Teiseks, kui selline imeasi olemas, siis miks see peab nii väga kvaliteetne olema? Kui kaua su “noored” ikka noored on? Ma ei kujuta ette, et tänapäevane masstoodang peaks 50+ aastat vastu pidama. Ok, see oli liialdus, aga no max 5-6 aasta pärast tahaks ju juba ise vahelduse mõttes midagi uut ja vana välja vahetada?

Aga jah, peale Zip’i reklaamimise tuleb siis ilmselt mõni kindel tegija otsida. Selline, kes teeks teeks spetsiaslset “noortemööblit” (😂)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on olemas lausa eraldi jaotus “teen’s room”:

https://www.brw.com/collections/status-novelty/

Aga mu oma teismelistel on voodid, mille ostsime, kui vanem võrevoodist välja kasvas, ja kirjutuslauad, mille ostsime vanema lapse koolimineku eel. Teismelisena ostsime ühele tema soovil ühe erilisema riiuli lisaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin poegade toas kaks aastat tagasi remonti ning vahetasin välja ka mööbli. Komplekteerisin täispuidust voodid ja riiulid ning panin maast laeni seinakapi, noortepärane vaip ja mehelikud kardinad.
Mingit eraldi noortetoa mööblit ma ostma ei hakanud, see tundub veidi veider.
Beebile jah ning ka lastetuba ok, aga teismelisele…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vox mööbel on väga vastupidav ja poes lausa sarjade järgi toad kujundatud.

https://www.vox.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab teismelisel olema mingi erimööbel? Väikelapsel ehk jah- lastepärane, aga teismelisel?

Sest erinevalt täiskasvanutest, kellel on eraldi magamistuba ja tööd tehakse valdavalt kontoris, on kooliskäiva lapse elu tema toas – ta magab seal, õpib, loeb raamatuid. Tal peab ühte tuppa mahtuma ja sobima voodi, kirjutuslaud, riiulid, riidekapp, võimalik ka, et tugitool vmt. Ja oluliselt mugavam on sellist komplekti osta, kui mõni tootja on juba sobivad lahendused välja töötanud.

Ma ei hakkaks ka teismelisele mingit erimööblit ostma. Meil on koolimineja saanud tavalise mööbli, mitte mingi spets lastelahenduse.

See polnud ju üldse teemaalgatuse küsimus, et kas teised perekoolikad hakkaksid… Ja samuti ei saanud teemaalgatusest kuidagi välja lugeda, et teismelisele (vanus 11-19) mingit lastelahendust otsitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See polnud ju üldse teemaalgatuse küsimus, et kas teised perekoolikad hakkaksid… Ja samuti ei saanud teemaalgatusest kuidagi välja lugeda, et teismelisele (vanus 11-19) mingit lastelahendust otsitakse.

Miks sa lauseid kontekstist välja rebid? Mu jutt käis kokku mu ülejäänud kommentaariga, kus ma kirjutasin, mida ma olen ostnud ja kuidas sisustanud. Ei olnud vaja mingit erilahendust. Vastasin konkreetselt teemale: kust on võimalik leida.
Kui nüüd tõesti teemast välja minna, siis minu jaoks on silmale eriti kole, kui tube täidavad mööblikomplektid – ühesugused, ühe seeria mööblitükid. Tundub kuidagi eriti vaimuvaene lahendus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on 2 noort. Esimesele sai kunagi eritellimusel kogu tuba tehtud. Ja ausalt, ma ei jäänud rahule. Paar aastat oli nii ja siis juba laps ise valis siit-sealt uued esemed ja kokku sai väga hea. Peaasi, et värvid ja stiil kokku sobivad.
See eritellimus oli mehe soov, et kõik oleks samasugune. Tegelikult parem lasta lapsel ise valida, las käib poodides ja tuhnib netis ja paneb ise omale toa kokku.
Teisel noorel on hetkel kombineeritud tuba, ise ta kombineeris. Tahtis õe vana voodit ja siis üht riiulit elutoast ja siis ühte kummutit ja vanaema vana riidekappi. Kirjutuslaud (elektriline) ja tool said uued ja need valisin ise. Kokku sai jällegi väga kena.
Nüüd kombineerin endale kontorit ning tahan teise noore toast kummuti ja riiuli ära virutada. Esimene noor tahab jällegi vanaema vana riidekapi endale lohistada. Ja teine noor hakkab endale otsast peale tuba kombineerima, kõik algusest peale tema enda asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neile, kes küsivad, miks peab teismelisel olema erimööbel. Teismelisel peavad ühte tuppa (meie puhul siis suhteliselt väiksesse tuppa) ära mahtuma voodi, riidekapp, raamaturiiul, laud ja tool. Ma ei saa valida paraku suurt voodit ning kolme uksega riidekappi, lisaks raamatulugemiseks tugitooli või diivanit. Need lihtsalt ei mahu ära. Seega soovin leida mööbli, mis sobiks omavahel kokku, oleks mugav laua taga töötamiseks ja niisama raamatu lugemiseks. Suvalist mööbliplaati ei taha, mis õige pea lagunema hakkab. Ja see mööbel peab meeldima ka lapsele 🙂

Praeguseks oleme leidnud sobiva ja ka ära tellinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neile, kes küsivad, miks peab teismelisel olema erimööbel. Teismelisel peavad ühte tuppa (meie puhul siis suhteliselt väiksesse tuppa) ära mahtuma voodi, riidekapp, raamaturiiul, laud ja tool. Ma ei saa valida paraku suurt voodit ning kolme uksega riidekappi, lisaks raamatulugemiseks tugitooli või diivanit. Need lihtsalt ei mahu ära. Seega soovin leida mööbli, mis sobiks omavahel kokku, oleks mugav laua taga töötamiseks ja niisama raamatu lugemiseks. Suvalist mööbliplaati ei taha, mis õige pea lagunema hakkab. Ja see mööbel peab meeldima ka lapsele 🙂

No aga ei olegi ju vaja teil teismelisele mingit erimööblit. Teil on vaja kindlaid mööbliesemeid, mis tuleb mahutada väikesesse tuppa ja mis võiks omavahel kokku sobida. Ja pole vahet, kas seal toas elab teismeline või nt. täiskasvanud tudeng.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga ei olegi ju vaja teil teismelisele mingit erimööblit. Teil on vaja kindlaid mööbliesemeid, mis tuleb mahutada väikesesse tuppa ja mis võiks omavahel kokku sobida. Ja pole vahet, kas seal toas elab teismeline või nt. täiskasvanud tudeng.

Jah, olen nõus. Ütlesin teismelisele sellepärast, et ei hakataks mingeid lastelahendusi pakkuma.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Kodunurk Kust on võimalik leida hea valik kvaliteetset noortemööblit