Esileht Väikelaps Kust osta huvitavaid mänge lastele?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kust osta huvitavaid mänge lastele?

Postitas:

Tere! kust osta huvitavaid mänge lastele? 4 a. ja 1,5 a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis su lapsi huvitab. Kõiki lapsi ei huvita samad mänguasjad.

Muidugi oleks hea, kui mänguasi arendaks midagi lapses või järgiks mingit kindlat põhimõtet nagu Montessori vms. Niisama asja asja pärast osta ei ole mõtet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teate seda poodi https://fairykitten.ee/? Hämmastavad mängud. Mulle meeldivad nende mänguasjad 😉

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naerupaun.eu on ka tore pood

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 3,5a ja olen mitu aastat tellinud https://kessukas.ee/ Lemmikud on Galti asjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 16:54; 27.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selverites üle eesti on lai valik mänguasju igale lapsele sõbralike hindadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 17:04; 27.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selverites üle eesti on lai valik mänguasju igale lapsele sõbralike hindadega.

Päriselt? Mu meelest sama valik on ka Rimis, Maximas jne. Hinnad on ka samast klassist, ainult selle vahega, et Rimi ja Maxima teevad aeg-ajalt üpris suure soodusega kampaaniaid. Ise olen Selverist ostnud soodushinnaga mõne lasteraamatu, mis nagu hiljem selgub, on mujal veelgi soodsamad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 16:54; 27.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksamaalt tellin mänguasju. Mytoys.de  Samad, mis Eestis, aga märksa odavamad. Eriti Legosid, aga ka tõukeratta olen tellinud. Tuleb kiiresti kohale ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksamaalt tellin mänguasju. Mytoys.de Samad, mis Eestis, aga märksa odavamad. Eriti Legosid, aga ka tõukeratta olen tellinud. Tuleb kiiresti kohale ka.

ma olen saksamaalt jalgrattale väliskumme tellinud. ilusti tulevad kohale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 17:04; 27.01 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitavaid ja arendavad mänge leiab ka Sirena.ee lehelt. 🙂 Lisaks ka päriseluvahendeid, millega lapsed saavad kodus aidata-mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rocca al Mares Juku ja XS mänguasjades tohutu valik. Lisaks on palju arendavaid mänge ka sealsamas raamatupoes Apollo, suurest raamatu- ja puslevalikust rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naerupaun ma minu lemmik. Eriti hea teenindus veel kohapeal. Reaalselt head nõud antakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud arendavaid mänge teemeise.ee lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid vanemad!

Laske lastel valida nende lemmik mänguasjad ja suveniirimänguasjad!!! Kui lapsed on väga tublid, väärivad nad mänguasju. Igal hea käitumisega lapsel peaksid olema pehmed mänguasjad, legod, pusled, figuurid, nukud, suveniirimänguasjad, multikate mänguasjad, pallid, lauamängud, klotsid, autod, välimänguasjad jms. Palun ostke ainult neid mänguasju, mida lapsed väga tahavad!!! Ma tean, et paljud mänguasjad ja suveniirimänguasjad on väga kallid, aga kui lapsed on koguaeg väga head, siis mõnikord nad väärivad neid asju!!! Palun olge lahked vanemad ja rõõmustage oma lapsi nende mänguasjadega, mida lapsed on valinud, ja ärge öelge EI kogu aeg, kui lapsed väärivad neid mänguasju hea käitumise eest!!!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid vanemad! Laske lastel valida nende lemmik mänguasjad ja suveniirimänguasjad!!! Kui lapsed on väga tublid, väärivad nad mänguasju. Igal hea käitumisega lapsel peaksid olema pehmed mänguasjad, legod, pusled, figuurid, nukud, suveniirimänguasjad, multikate mänguasjad, pallid, lauamängud, klotsid, autod, välimänguasjad jms. Palun ostke ainult neid mänguasju, mida lapsed väga tahavad!!! Ma tean, et paljud mänguasjad ja suveniirimänguasjad on väga kallid, aga kui lapsed on koguaeg väga head, siis mõnikord nad väärivad neid asju!!! Palun olge lahked vanemad ja rõõmustage oma lapsi nende mänguasjadega, mida lapsed on valinud, ja ärge öelge EI kogu aeg, kui lapsed väärivad neid mänguasju hea käitumise eest!!!

Kas Te olete mänguasjapoe omanik? 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis su lapsi huvitab. Kõiki lapsi ei huvita samad mänguasjad.

Muidugi oleks hea, kui mänguasi arendaks midagi lapses või järgiks mingit kindlat põhimõtet nagu Montessori vms. Niisama asja asja pärast osta ei ole mõtet.

Iga mänguasi on arendav, st mäng ise arendab. Nt nukkudega rollimäng (mul poeg mängis hoopis autodega kodu, kuogi õe nukud ka olemas). Nukkude riietamine või transformerite kokku-lahti pakkimine peenmotoorika. Lauamängud loendamine, reeglid, mälu jne vastavalt mängule. Kummikeks füüsilisi võimeid, koordinatsioon jne jne.

Ei ole mängu, mis ei arendaks, eeldusel, et see ei kogu riiulis tolmu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on Playmobili fänn.

Jagan lehte kus on PM lõpymyyk, äkki kedagi huvitab)

manguasjamaailm.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka puslede kõrgaeg, kui lapsele meeldib, soovitan plaatpuslesid (all on tükkide piirjoontega või pildiga alus). Väiksemal 8-10tk (nupupusled hakkavad vast talle juba titekaks jääma), 4a ka 16-24tk varsti. Ravensburgerist-Trefleist enam meeldisid meie lastele palju rohkem Larsen plaat/raampusled, neil on tükid erineva kujuga. Kasvõi https://www.hansapost.ee/search/?sn.q=larsen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib osta mänguasju Mustika keskuse mänguasja poest I korrusel, ei mäleta kahjuks nime. Aga seal palju väga erilisi mänguasju, mida teistes poodides pole näinud ja veel normaalse hinnaga. Ainus, et poodi tulles on jube ülekuhjatud tunne, õnneks seal poemüüjad suht aktiivsed ja suunavad vastavalt vajadusele. Phmt ostelnud seal alates lapse esimesest eluaastat ja vist ainult üks mänguasi, mis ei läinud peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Kust osta huvitavaid mänge lastele?