Esileht Väikelaps Kust osta pikkade juustega beebinukku 2-aastasele!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kust osta pikkade juustega beebinukku 2-aastasele!

Postitas:

Lapsel kohe sünnipäev tulemas. Ta suur nuku fänn. Tavalised beebinukud on suurest õest jäänud. Nüüd tahaks talle kinkida ilusa pikkade juustega nuku. Olen mitmed poed läbi käinud kuid ilusat klassikalist nukku polegi näinud. Kas keegi oskab soovitada kust võiks saada või mõnd internetipoodi. Vaatasin ka Götzi nukke- superarmsad, kuid arvan, et kahesele vast pole mõtet nii kallist nukku ostA!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina just kingin lapsele 2a-ks Götzi 33cm nuku, tal pole küll päris pikad juuksed, vaid keskmised, on ka juba 20cm götzi nukk pikkade juustega, meeldib väga, ja on mõned barbie-bratzi nukud, aga nendega veel ei mängi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sellised,blond ja brünett,väga nunnud! http://www.amazon.fr/Corolle-V7526-Poup%C3%A9e-Vanille-Brune/dp/B004LVBL34/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1326484354&sr=8-2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pillerpall.ee götz, miks ei ole mõtet osta? need on kenad ja vastupidavad nukud. Minu piiga sai kaheaastaseks saamise puhul Göt¸ beebinuku ja nukuvankri (lasin sugulastel kamba peale teha). Igapäevases kasutuses juba pool aastat, vannitatakse ja kammitakse ja tehakse sada imet, nuk on ikka nagu uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kust osta pikkade juustega beebinukku 2-aastasele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.