Esileht Koolilaps Kust osta Tallinnas suuski lapsele?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kust osta Tallinnas suuski lapsele?

Postitas:

Tere.

Olge head, kes teavad ja on ostnud, kust olete saanud oma algklassilapsele suusad. Milliseid kaubamärke soovitate ja mis hinnaklassi jäävad?

Koolis on vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 14:26; 11.01 14:39; 12.01 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rademarist fischeri suusad-kepid-klambrid-saapad. kui päris aus olla, siis lihtalt värv meeldis kõige rohkem 🙂 no mida sa ikka algajale suusatajale firmamärgitad.
kogu komplekt oli 150-160 eurot (see oli siis täishinnaga)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 14:33; 11.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud! Sain mingigi suuna kätte, sean sammud siis samuti Rademari ja vaatan,ehk leiame midagi sealt!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 14:26; 11.01 14:39; 12.01 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan hawaiisse ka põigata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 14:33; 11.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kristiine Hawaiis oli eile silt, et komplekt 109¤, seal siis suusad, klambrid ja saapad. Kepid tuleb eraldi juurde osta. Aga see oli mingi suuruseni ainult, äkki 140 (lapse pikkus) vms.[/tsitaat]
Hawaii Expressi lehel on kirjas järgmine info:
\”Jr. sooduskmpl 109¤ Karhu suusk (suusa max pikkus 170 cm), Dino Jr side ja Karhu Touring Jr saabas.\”
Sobivad ikka palju pikemale kui 140cm ja ma usun, et kuna on tegemist algajaga, siis see komplekt on koolitundideks ka sobiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:15; 14.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on koolis suuski vaja???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hetkel Tallinnas aknast välja vaadata, siis tundub küll, et tuleb juba täna ära osta suusad. Koolis kehalises hakkavad suusatunnid jah ja õpetaja lubas tunnile eelneval päeval anda toimumisest teada.

Tere tali!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 14:26; 11.01 14:39; 12.01 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige soodsamad komplektid olid Dünamos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin Ostast – kasutatud. 140 pikkusele suusad (klambritega), kepid, saapad. 60 läks maksma. tundub, et hästi sain. mul pole tähtis, et laps need max 5-10 korda talve jooksul uute suuskadega peab sõitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saapad olid lapsel olemas, aga suusad koos klambritega ja keppidega ostsime hoopis prismast. oli kõige soodsam variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et kasutan teemat.Aga mul selline küsimus, et mille järgi ültse osta lapsele suuski ja suusakeppe.(st.millest lähtuda,kas lapse pikkusest?)või peaks veel miskit silmas pidama.
tegemis samuti 1.klassi lapsega, pole enne suusatanud…ja absoluutselt ei mäleta(pole ise ka just suurem suusataja)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]4321 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan, et kasutan teemat.Aga mul selline küsimus, et mille järgi ültse osta lapsele suuski ja suusakeppe.(st.millest lähtuda,kas lapse pikkusest?)või peaks veel miskit silmas pidama.
tegemis samuti 1.klassi lapsega, pole enne suusatanud…ja absoluutselt ei mäleta(pole ise ka just suurem suusataja)[/tsitaat]
Mine mõnda spordipoodi, seal abistatakse.
Aga suusakepid peaks olema u. õlani ja suusad ise veidi pikemad kui laps. Aga mitte nii, et tõstab käe üles. Liiga pikkade suuskadega on algajal raske, suusad võivad olla pigem veidi lühikesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:15; 14.01 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suusakepid – 0,85*lapse pikkus. Suusad kas lapsest natuke lühemad (esialgu lapsel kergem õppida) või kuni 15 cm pikemad.
Esialgu võiks valida suusad, millel on väike muster all (st sellised sakid), need aitavad pidamisele kaasa.
Saabastel oleks mugavamad krõpsud, aga neid mudeleid vähe (Fisheril on üks mudel näit). Teine asi, mida ma oma lapsepõlvest mäletan, et muudkui läks lumi paelte vahele ja need külmusid ära ja siis pusi seal 🙂 Nii et tundub, et need lukuga/krõpsuga osad, mis paelte peale lähevad, oleks ka hea idee.
Ostetud varustuse puhul peab vaatama, et saapad ja suusasidemed oleks ühte tüüpi – kas siis SNS või NNN.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna ühes väikses linnas lastele suuski ostmas, saapad olid olemas, oli vaja suuski ja suusakeppe, sain 84 euroga (1 paar), mul tüdrukud 152 pikad, lühematele oli minu meelest suusad 39 euri ja suusakepid 20 euro kanti. Suuskadel oli NNN klambrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.fixusmustamae.ee/cms/?id=284&pid=50&/Fixus/Murdmaasuusad-ja-varustus Mustamäel fixusest, saab peltonen komplekti 109 euriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel jõuad lastega TILLUsõidule ja MINImaratonile Tartus!
Telli suusakomplekt ukse taha TASUTA ja veeda lapsega aega!
Osavõtt kõigile lastele tasuta!
http://www.veloplus.ee/et/toode/suusakomplekt-lastele120-170-peltonen-rottefella-alpina-26747 Soodushind 109.90¤/Täishind 144.7¤
http://www.veloplus.ee/et/toode/suusakomplekt-lastele-120-170-22961
Soodushind 124.90¤/Täishind 169.90¤
http://tartumaraton.ee/43-tartu-maraton-2014-lastele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Kust osta Tallinnas suuski lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.