Esileht Koolilaps Kust osta tüdrukule kevad-sügissaapaid nr 34-35?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kust osta tüdrukule kevad-sügissaapaid nr 34-35?

Postitas:

Tallinnas? No ei ole! On ainult mingeid lössakaid-tossakaid vormituid jalvarje, kena saabast sellist suurust lihtsalt ei ole 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:35; 22.10 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid Sabo kingapoes tüdrukute nahast pika säärega saapad. Oli mitmeid mudeleid ja minu meelest oli väga kenasid. Minu mure oli aga selles, et soovisin just suurust 28 ja kõik need kenad saapad algasid suurusest 31 umbes jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vihje eest, lähen tuurile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:35; 22.10 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas oli ka. Kui väga kiire ei ole, telli ebayst, saad odavamalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viisin just imeilusad Marco Tozzi saapad nr 35 komisjonikauplusesse müügile. Hinnaks 10.- Nahast ja korralikud, tumelillad ja väga lahedad. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida tunned 🙂 Kevadel olin samas olukorras. Lõpuks tellisin saksamaalt, millega olen nii mina kui ka tüdruk väga rahul. Tallinnas nahast saabast polnud võimalik üldse leidagi, kõik kunstnahast ja neidki paar tükki kolmes reas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 20:48; 07.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kesse ikka ostaks kasvavale lapsele täisnahast kalleid saapaid? Niikaua kui jalanumber pole kindel, ei ole mõtet küll kulutada sedasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks keldris olema ühed mustad, pika säärega, kitsa liistuga saapad. Vist 35/36.
Jäta meil, saadan pildi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kesse ikka ostaks kasvavale lapsele täisnahast kalleid saapaid? Niikaua kui jalanumber pole kindel, ei ole mõtet küll kulutada sedasi. [/tsitaat]

Tuleb välja, et mina ostan. Miks? Sest nahk on vastupidavam, soojem ning jalasõbralikum. Kunstnahast jalanõudes hakkab minu lapse jalg higistama, mille tulemusena hakkab jalatalla alt ning varvaste vahelt nahk maha kooruma nagu maol. Ei soovi seda jama oma lastele. Endale ostan ka ainult nahast mitte kunstnahast jalanõusid. Kui raha vähe, siis tuleb muidugi valikuid teha, mingid muud vidinad ostamata jätta näiteks. Kõik on majandamise küsimus. Konkreetselt minu saksamaalt tellitud saapad maksid midagi 20¤ + postikulu, seega kokku alla 30¤. Olid 70% soodushinnaga, sest olid eelmise hooaja omad. Ma küll seda väga hulluks raiskamiseks ei pea. Kui ise korralikke jalanõusid ei osta, ega siis sellepärast veel neid , kes ostavad, maha teha ei tasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 20:48; 07.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üle praktiliselt uued Viking Linea saapad nr 35. Sobivad nii kevadeks-sügiseks kui talveks. Kui huvi on, siis jäta mail.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile võib samuti pakkuda nr.35 või 36 number saapaid tüdrukule
lepa.triinud@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sooviks kevad-sügis saapaid suuruses 34, pildi ja hinna võib meilile panna katrinroots@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie saime Ecco omad, nahast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Kust osta tüdrukule kevad-sügissaapaid nr 34-35?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.