Esileht Väikelaps Kust ostate k/s saapaid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kust ostate k/s saapaid?

Postitas:

Kust võiks leida tüdrukule k/s poolsaapaid soodsamalt? Järelturul selliseid ei liigu, poest mingi 60euriga vabandust ka osta ei soovi üheks hooajaks. Ei taha tossusid, tahan just k/s saapaid, aga kust? Suurust ei oskagi öelda, aga sisetald peab olema 15cm. Või kui kellelgi pakkuda on, siis oleks tore. Panin küll laada teemasse ka ostusoovi, aga õigeid pakkumisi ei tule. Soov oleks just gore-tex saapad saada või noh, sellised, mis ilusti vett ikka peavad ja saan julgelt lasteaeda lapse saata nendega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis suurus see on? mul on clarksi goretex saapad pakkuda 5,5 uk nr

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa suurust öelda kahjuks kuna eri firmadel ongi eri suurused. 5,5uk vist jääks väikseks. Ühed tossud on tal, mis on ka 5,5 uk ja on vägagi parajad. Oleks nii 6 või 6,5 siis vaja. Aga vähemalt järelturul selliseid lihtsalt pole. Või on ehk kellelgi kogemust One Step saabastega? On need vettpidavad? Mingid c-texid nad on, aga kui texid nad ikka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 15 cm sisetald kus on ka varu olemas, siis Clarksi nr oleks 7, euro nr umbes 24

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on osta.ee-s adidase gore tex kõrgemad tossud müügis, st oksjonil. sobivad ka tüdrukule, on küll nr. 26, UK 8 1/2 aga sisetald on 15 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei paku kunagi jalanõusid ostukuulutuse peale, kus on kirjas ainult sisetallamõõt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis selles imelikku on? Igal firmal on sisetallamõõt erinev. Sa võid müüa inimesele s21 saapaid, aga kui selle sisetald on 13cm asemel näiteks 11, siis kasu nagu vähe või mis? Mina ei saa enam osta ühtegi asja nii, et ma sisetallamõõtu ei tea. Panen ostusoovi umbkaudse mõõdu, aga kindlasti tahan ka sisetalda teada. Mu arust küll lihtsam, kui on kasvõi vaid st mõõt kirjas kuulutuses, tean, kas üldse hakata pakkumagi või mitte. Mida ma topin 2 suurust väiksemat/ suuremat saabast kellelegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, tänagi, kui kuulutusi lappasin, siis ühed saapad olid 23 puhul vaid 14cm sisetald, teistel jällegi 15,5. Erinevad tootajad. On ju vahe vahel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kust ostate k/s saapaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.