Esileht Kodunurk Kust ostate ökopesuvahendeid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kust ostate ökopesuvahendeid?

Postitas:

Kus on hea valik, normaalne hind? Kuhu lähete, kui nõudepesuvahend, aknapesuvahend või WC puhastusvahend otsa on saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

poodi:). Mina nt Looduspere poodi, sest Tartus on see mulle kõige lähem. Tallinnas elades oli valik suurem, mina käisin Nõmme turu mingis putkas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõudepesumasinatbaletid prismas täitsa ökod ja väga hea hinnaga olemas. aknapesuks ei kasuta vahendeid, on spets mikrokiudlapid klaasipuhastamiseks, mida veega niisutan (enne pühin suvalise lapiga pakus mustuse ära ja siis selle mikrofiiberlapiga üle, peeglid samamoodi, mitte üks kriips ei jää peale).
wc-poti jaoks ostan ökopoest, aga tegelt saaks vist äädikaga ka. Käsitsi nõudepesuks ostan ka ökopoest ecoveri, pole odav sari, aga kuna ma harva pesen nõusid käsitsi, läheb aastas 1 pudel ainult.
põrandaid pesen samuti spets. mikrokiudlapiga, mis on põrandate jaoks (profikoristusvahendite poest), pisut niisutan veega, saab väga kiiresti puhtast ja tolm jääb kõik sinna sisse, mitte ei pühi õhku ega laiali, püsib kauem puhas. tolmulapid ka on profikoristuspoest mikrkiudlapid ja samuti kauem seisab puhas, kuna lapp võtab külge tolmu, mitte ei keeruta õhku.
pesu pesen tavalise allergikute pesupulbriga.
vanni jaoks on ökopoest mingi vahend, mis pihustan ainult peale ja mõne min pärast lasen dushiga üle, võtab katlakivi ka lahti ja üldse kõik jääb ilma nühkimata säravpuhas (ecover).
ökopesuvahenditest ma fännangi ecoveri tooteid, need tõesti puhastavad ka, aga nõudeka tabletid on jube kallid ja prisma see mingi green… (ei mäleta nime, ei viitsi minna vaatama ka praegu) tabletid.
sooda ja äädikas ka palju abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Kust ostate ökopesuvahendeid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.