Esileht Väikelaps Kust ostate/tellite siseriideid natuke pontsakamatele lastele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kust ostate/tellite siseriideid natuke pontsakamatele lastele?

Postitas:

Mul on natuke pehmema kehaehitusega tüdruk, ei ole otseselt paks, aga- nt hm retuusid, lindex retuusid tal kõhust soonivad ja tal ei ole nendega mugav olla. Sama lugu ka osade kleitide, tuunikate, pluusidega, on liiga kitsa lõikega, liialt ümber. Tahaks natuke vabama lõikega riideid leida, et laps ei oleks nagu viiner kiles ja ühtlasi tal ka mugavam mängida oleks.

Laps on 5.a, kannab riideid 110; 116.

Kas keegi on Nextist tellinud, kuidas sealsed lõiked ja riiete kvaliteet on? Muidu nende värvivalik ja tegumood mulle meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:06; 07.01 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk laps on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:10; 08.01 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib muidu kvaliteedilt ja välimuselt M&Co (seal on tihti tasuta tarne), aga sealne omabrändi kaup on minu keskmise/sportliku kehaehitusega lastele lai, pean vaatama, kas on selline asi, mis võibki avaram olla. Pükstel on kõrgem piht ka kui tavaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on natuke pehmema kehaehitusega tüdruk, ei ole otseselt paks, aga- nt hm retuusid, lindex retuusid tal kõhust soonivad ja tal ei ole nendega mugav olla. Sama lugu ka osade kleitide, tuunikate, pluusidega, on liiga kitsa lõikega, liialt ümber. Tahaks natuke vabama lõikega riideid leida, et laps ei oleks nagu viiner kiles ja ühtlasi tal ka mugavam mängida oleks.

Laps on 5.a, kannab riideid 110; 116.

Kas keegi on Nextist tellinud, kuidas sealsed lõiked ja riiete kvaliteet on? Muidu nende värvivalik ja tegumood mulle meeldib.

Olen tellinud ja ostnud ka poest. Kui huvi siis panen jaanuaris osta.ee surema koguse müüki

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on laps ponsakas?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on laps ponsakas?

miks on kirjaoskus nadi?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priskete laste puhul on üheks lahenduseks suuremate suuruste ostmine ja siis lühemaks tegemine või teha laskmine. Ateljeedes ja rõivaparandustes tehakse. Mul üks tuttav, kellel kaks prisket last, ostis lausa kattemasina koju, et pikas perspektiivis tasub ära, vähemalt saab riided kohe kandmiskõlblikuks teha. Kattemasin on selline õmblusmasin, mis teeb seda kahe õmblusreaga venivat alläärt, nagu T-särkidel on. Tal oli overlokiga koos (kes palju õmblevad, ütlevad, et see kombo on jama), aga ta põhiliselt seda kattemaksina funktsiooni kasutabki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei ole priske, ta ei ole lihtsalt piibuork ja talle ja mulle ei meeldi, kui riided on nii ümber, et kehakumerused näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:06; 07.01 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

POP-il on ka minu arust laiemad riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps pikkuse küsimusele sa ei vastanud, aga mina olen aru saanud, et riidenunbrite loogika on enamvähem nii, et peenikese lapse puhul alates numbrist ning tugeva kehaehitusega lapse puhul numbrini. Seega kui tugeva kehaehitusega laps on kuskil seal 114-115 cm pikk, võibki talle juba nr 116 väikseks hakata jääma ning võiks valida 122 riided. Samas kõhna kehaehitusega laps kannab 116 riideid kuni 120-122 pikkuse i vabalt.
Seega mina soovitan proovida lihtsalt järgmist suurust kasutusele võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:10; 08.01 08:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kust ostate/tellite siseriideid natuke pontsakamatele lastele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.