Esileht Kodunurk kust otsida ehitusfirmat?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kust otsida ehitusfirmat?

Postitas:

Tahaks teha maja juures ühe suurema töö ära. Tegu välitööga, seega pean silmas järgmist aastat alates aprilli teisest poolest. Kiiret pole. Aga kust otsida ehitusfirmat? Oleme eraisikud, seega mingit a la Merkot ju ei kutsu. Ühte tuttava tuttavat firmat kutsusin, aga neil nii palju tööd, et nad lootust ei anna. Kas on mõnda sellist netilehekülge, kus saan ehitusfirmasid otsida?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 10:58; 17.11 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hange.ee

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Kas saaks täpsemalt ,mis töid ja millises piirkonnas teha oleks vaja.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:29; 19.11 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Kas saaks täpsemalt ,mis töid ja millises piirkonnas teha oleks vaja.

Kui jätate oma kontakti, kirjutan!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 10:58; 17.11 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult läbi soovitajate julgeksin võtta. Sellised sosssepad liiguvad ringi, et hoia ja keela. Pigem maksa rohkem, kui pärast ei jõua ära kahetseda.
Eriti juhul, kui sa ise ehitusest suurt ei jaga. Ehitaja peab ehitama mitte sinu soovi järgi (tahad odavamalt, et käib küll mingi materjal), vaid nii, nagu peab. Näiteks sina tahad neli tugitala, aga ehitaja ütleb, et peab kuus olema. Mul oli taoline kogemus korteriremondiga. Ei jõua ära tänada, et lõpuks sellise asjatundja sain, kes julges mulle öelda ja tegi kvaliteetset tööd.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas!Võite kirjutada meilile:merx76@hot.ee.Saame täpsemalt rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 20:29; 19.11 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitusluba- või teatis on juba olemas või? Jõledalt läheb nendega kah aega ju. Töllad omavalitsuse vahet, nädalad ja kuud lähevad…: )))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka hange.ee-d ja lihtsalt google’t ning kui esimesed pakkumised saadud siis kontrolliks äriregistrist ja kohtulahenditest üle isikute tausta. Ehituses liigub suur osa kriminaalse taustaga inimestest. Ma sain alles mitu kuud hiljem teada, et mu maja ehitasid muuhulgas kinnistunud mõrvar ja maksupettur, esimene ei maksa ohvri perele siiamaani midagi, seetõttu tahab kõike ehitajatelt sulas saada. Peatöövõtjatele ju sobib see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 16:06; 20.11 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sel on mingit vahet, mis taustaga inimene ehitab, peaasi et oma tööd teeb korralikult. Head töömeest tänapäeval otsi nagu tikutulega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sel on mingit vahet, mis taustaga inimene ehitab, peaasi et oma tööd teeb korralikult. Head töömeest tänapäeval otsi nagu tikutulega.

jah, eks tellijaid ole erinevaid. meil kadusid teatud perioodil maja pealt mõned asjad. hiljem pole mitte üht asja aastate jooksul varastatud – ju “võtsid” endale kasumit vms. kriminaalse minevikuga (ega sa ometi arva, et kriminaal teeb läbi vanglas totaalse muutumise ja hakkab ausaks?) inimeste puhul on suurem tõenäosus, et nad panevad tähele, mis kell pererahvas liigub, mis vara kodus leidub, milline on valvesüsteem, kui üldse see olemas on jms teave, mida vajadusel oma “tutvuskonnale” jagada või ise ära kasutada. kui tellijana just kaamerat üles ei pane oma juurdeehitusele või remonditavatesse ruumidesse, siis ei tõesta ära midagi ning politsei on hambutu oma tegevuses. ma pigem otsin tikutulega head töömeest taga, kui võtan oma koju kilavate silmadega endise vangi.

kõige parem variant on muidugi tutvuskonnast küsida soovitusi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 16:06; 20.11 16:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk kust otsida ehitusfirmat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.