Esileht Ilu Kust riideid tellite?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kust riideid tellite?

Postitas:
Kägu

Hei, mis on teie peamised kohad netis, kust riideid tellite?

Tallinna kaubandusest ma väga endale riideid ei leia. Sellised kehvast materjalist kaltsud enamasti. Beebi kõrvalt on ka keeruline poodidesse saamiseks aega leida. Soovitage hea hinna/kvaliteedi suhtega netipoode!

Aitäh!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aboutyou – mujalt enam väga riideid ei telligi, poes samuti rasedana või lapse kõrvalt ei viitsi proovimas käia. Kui ei sobi siis tagastus lihtne ja tasuta.

Saab korralikke Ralph Lauren, CK, Vagabond jmt vahepeal soodukatega väga hea hinnaga. Juhtub ka nt, et toode -15% ja sellelt saab omakorda veel -15% kui sooduskood juhtub olema jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust saab pudeliga peldikust!

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

“Kust” on antud teemaalgatuses muide täiesti korrektne kääne. Valesti kirjutavad hoopis sinusugused totud, kellel on mingi kuse-kompleks ja selle asemel kasutavad valet käänet “kus”.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõve, millises keskkonnas elad, et selline tekst.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen BestSecret´ist tellinud. Seal on ka aeg-ajalt päri häid soodukaid. Tagastamine on ka ülilihtne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel üks huvitav koht on Emmystore ehk e-kaltsukas. Seal panen valikuks uus või nagu uus ja olen samuti saanud siltidega ning kandamata riideid- jalanõusid väga odavalt. Aga sellega on tõesti nii nagu mistahes kaltsukaga, et mõnikord on super leide ja siis otsid ja otsid ja ei leia midagi.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel üks huvitav koht on Emmystore ehk e-kaltsukas. Seal panen valikuks uus või nagu uus ja olen samuti saanud siltidega ning kandamata riideid- jalanõusid väga odavalt. Aga sellega on tõesti nii nagu mistahes kaltsukaga, et mõnikord on super leide ja siis otsid ja otsid ja ei leia midagi.

Hinnad on seal ikka väga kõrged, mina ütleks. Et asjal on mingi disainerlabel küljes, ei pane selliseid hindu maksma, isegi kui asi on kandmata. Need asjad on siiski kellegi kapis aastaid ja aastaid seisnud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hinnad on seal ikka väga kõrged, mina ütleks. Et asjal on mingi disainerlabel küljes, ei pane selliseid hindu maksma, isegi kui asi on kandmata. Need asjad on siiski kellegi kapis aastaid ja aastaid seisnud.

Hinnad on seal täiesti seinast seina.  Ma ei ole täpselt järele uurinud, aga minu meelest müüja ise paneb oma kaubale hinna ja siis nii ongi, et mõni ese on jaburalt kallis ja teine väga odav. Nagu järelturu kaubaga ikka.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu viimase aja avastus on Booztlet.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Shein

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

outnet.com, sezane.com

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igalt poolt. Ikka needsamad e-poed, millel ka pärispood olemas (e-poes kordades suurem valik, pärispood ongi rohkem kvaliteediga ja suurustega tutvumiseks…. nt mohitol vähemalt paar aastat tagasi olud kõik minu suurus kleidid mul rinnast suured, väiksem suurus aga puusast/vööst kitsas, mistõttu kleite ei telli sealt)

Lisaks siis ka nö e-kaubamajad nagu aboutyou, aga ka kaup24 müüb tegelt samu asju, mis kõik muud – ilmselgelt kõige odavanad asjad on nö koduriieteks (nagu Prismaga – kes põlgab ära, kes ei näe vahet, kas osta nt Triumphi pesu sealt või pesupoest). Viimasel ajal olen piilunud ka Zalandot, tellimiseni pole jõudnud. Ja weekendshoes e-poes ka vabaajariideid.

Kui lastele tellin miskit nextist, piilun ka naiste osakonda

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ilu Kust riideid tellite?