Esileht Ilu Kust riideid tellite?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kust riideid tellite?

Postitas:
Kägu

Hei, mis on teie peamised kohad netis, kust riideid tellite?

Tallinna kaubandusest ma väga endale riideid ei leia. Sellised kehvast materjalist kaltsud enamasti. Beebi kõrvalt on ka keeruline poodidesse saamiseks aega leida. Soovitage hea hinna/kvaliteedi suhtega netipoode!

Aitäh!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aboutyou – mujalt enam väga riideid ei telligi, poes samuti rasedana või lapse kõrvalt ei viitsi proovimas käia. Kui ei sobi siis tagastus lihtne ja tasuta.

Saab korralikke Ralph Lauren, CK, Vagabond jmt vahepeal soodukatega väga hea hinnaga. Juhtub ka nt, et toode -15% ja sellelt saab omakorda veel -15% kui sooduskood juhtub olema jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust saab pudeliga peldikust!

+1
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kust saab pudeliga peldikust!

“Kust” on antud teemaalgatuses muide täiesti korrektne kääne. Valesti kirjutavad hoopis sinusugused totud, kellel on mingi kuse-kompleks ja selle asemel kasutavad valet käänet “kus”.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust saab pudeliga peldikust!

Rõve, millises keskkonnas elad, et selline tekst.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen BestSecret´ist tellinud. Seal on ka aeg-ajalt päri häid soodukaid. Tagastamine on ka ülilihtne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks huvitav koht on Emmystore ehk e-kaltsukas. Seal panen valikuks uus või nagu uus ja olen samuti saanud siltidega ning kandamata riideid- jalanõusid väga odavalt. Aga sellega on tõesti nii nagu mistahes kaltsukaga, et mõnikord on super leide ja siis otsid ja otsid ja ei leia midagi.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks huvitav koht on Emmystore ehk e-kaltsukas. Seal panen valikuks uus või nagu uus ja olen samuti saanud siltidega ning kandamata riideid- jalanõusid väga odavalt. Aga sellega on tõesti nii nagu mistahes kaltsukaga, et mõnikord on super leide ja siis otsid ja otsid ja ei leia midagi.

Hinnad on seal ikka väga kõrged, mina ütleks. Et asjal on mingi disainerlabel küljes, ei pane selliseid hindu maksma, isegi kui asi on kandmata. Need asjad on siiski kellegi kapis aastaid ja aastaid seisnud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks huvitav koht on Emmystore ehk e-kaltsukas. Seal panen valikuks uus või nagu uus ja olen samuti saanud siltidega ning kandamata riideid- jalanõusid väga odavalt. Aga sellega on tõesti nii nagu mistahes kaltsukaga, et mõnikord on super leide ja siis otsid ja otsid ja ei leia midagi.

Hinnad on seal ikka väga kõrged, mina ütleks. Et asjal on mingi disainerlabel küljes, ei pane selliseid hindu maksma, isegi kui asi on kandmata. Need asjad on siiski kellegi kapis aastaid ja aastaid seisnud.

Hinnad on seal täiesti seinast seina.  Ma ei ole täpselt järele uurinud, aga minu meelest müüja ise paneb oma kaubale hinna ja siis nii ongi, et mõni ese on jaburalt kallis ja teine väga odav. Nagu järelturu kaubaga ikka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viimase aja avastus on Booztlet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Shein

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

outnet.com, sezane.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igalt poolt. Ikka needsamad e-poed, millel ka pärispood olemas (e-poes kordades suurem valik, pärispood ongi rohkem kvaliteediga ja suurustega tutvumiseks…. nt mohitol vähemalt paar aastat tagasi olud kõik minu suurus kleidid mul rinnast suured, väiksem suurus aga puusast/vööst kitsas, mistõttu kleite ei telli sealt)

Lisaks siis ka nö e-kaubamajad nagu aboutyou, aga ka kaup24 müüb tegelt samu asju, mis kõik muud – ilmselgelt kõige odavanad asjad on nö koduriieteks (nagu Prismaga – kes põlgab ära, kes ei näe vahet, kas osta nt Triumphi pesu sealt või pesupoest). Viimasel ajal olen piilunud ka Zalandot, tellimiseni pole jõudnud. Ja weekendshoes e-poes ka vabaajariideid.

Kui lastele tellin miskit nextist, piilun ka naiste osakonda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+1 shein

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zalando

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen BestSecret´ist tellinud. Seal on ka aeg-ajalt päri häid soodukaid. Tagastamine on ka ülilihtne.

Ma ka, mujalt põhimõtteliselt ei telligi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töö ja piduriided, kõik jalatsid: https://www.yoox.com/ee/women

koduriided: Nextist, enamasti Clearance rubriigist alega: https://www.next.com.ee/en

ja siis lapsele olen paar korda ostnud Zalandost. Ilmselt uueks hooajaks tuleb ka talvejalatsid Zalandost osta, sest see Poola kaubamaja, kust ma tellisin talvesaapaid, pani oma e-poe kinni.  https://www.zalando.ee/lapsed-home/

Lapsele olen veel erinevatest kohtadest tellinud, endale põhiliselt yoox ja next. Yooxi on mugav tagastada kui vaja, Nextist jällegi saab nii odavalt, et kui ei sobi, siis annan kellelegi niisama ära, tagastada pole viitsinud. Üldiselt väga harva juhtub tagastamist, olen aastatega juba vilunud. Yoox meeldib veel seepärast, et sealt on mugav materjali järgi otsida. No et ikka see villane mantel tuleb sealt. Nextist olen ostnud odavamaid “halva ilma” mantleid, ka väga hea.

Saksa Amazonist olen ka ostnud, Eesti poodidest olen tellinud Sinsayst koduseid T-särke ja Lindexist (dressid, lihtsam aluspesu). Eestis kohapeal rõivakauplusesse eriti ei satugi. Ma õmblen osad asjad ka ise. Selleks ostan Burdasid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töö ja piduriided, kõik jalatsid: https://www.yoox.com/ee/women

Mina olen yooxi koguaeg mingiks naljapoeks või scammiks pidanud, sest nii palju kui mulle facebookis on nende reklaame ette tulnud, on seal olnud mingid väga ebardlikud riided ja jalanõud ca. 3000+ euroste hindadega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen yooxi koguaeg mingiks naljapoeks või scammiks pidanud, sest nii palju kui mulle facebookis on nende reklaame ette tulnud, on seal olnud mingid väga ebardlikud riided ja jalanõud ca. 3000+ euroste hindadega 😀

Jah, seal on selliseid naljanumbreid ka, ise ka mõnikord vaatan ja naeran. Aga suurem osa riideid on siiski täiesti normaalsed ja kohati päris hea hinnaga. Enamvähem kõik jalatsid olen sealt ostnud 20-40 euroga, kuigi seal müüakse ka päris õudseid saapaid 3500€ eest, mida ma ei oleks siis ka nõus jalga panema, kui mulle selle eest peale makstaks.

Aga eks igas veebipoes peab oskama selekteerida, tõmbad madalama hinna ette, valid materjali või värvi järgi ja seal on nii tohutu hulk erinevaid tooteid, et leidub igale maitsele. On küll ka odavamate seas jubedaid lirakaid, aga samas on seal ka väga hea kvaliteedi ja hinnaga asju. Igal juhul parema valikuga kui Zalando ja yoox ei ole scam.

Mulle meeldib seal ringi vaadata ja valida, samas poodides niisama käia ei meeldi. Yoox on hea ajaviide ja mõnikord ka kasulik, kui midagi lõpuks ära tellida. Amazonis ma niisama ei passi, sealt ma otsin alati mingit konkreetset vajaminevat asja. Aga Yooxis vahin tõesti mõnikord ka neid hästi kalleid asju ja panen vaimusilmas mingeid komplekte kokku. Nagu laps pabernukkudega, selline ajaviide 🙂 Tavaliselt teen seda siis, kui pean midagi ootama ja midagi asjalikku ei ole mõtet sel ajal tegema hakata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Membershopist tellin

https://membershop.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Kust riideid tellite?