Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: Kust saab kohtinguid / leida naine?

Postitas:

Tere.
Olen meesterahvas ning ma ei tea kus kohast leiaks normaalseid naist, kes oleks huvitatud tõsisemast suhtest.
Olen proovinud tindereid, bumbleid jmt aga noh, ausalt öeldes, need kõik on suht sitad äpid. Olgugi et mul on raskusi saada matche, päevas heal juhul saan umbkaudu 5 matchi. Samuti suurem osa seal olevaid naisi ei tundu olevat maapealse mõtlemisega ja elavad kõrgel taevas, kus nende ootused on ebarealistlikult kõrged, eriti kui sa oled tavaline mees, tavalise välimuse ja eluga. Mõistan ka seda et kogu nende äppide kehv ülesehitus soodustab sellist tobedat käitumiskultuuri.
Olen ka kokku saanud mõndadega läbi nende äppide aga nende naiste puhul, nad kas ei olnud valmis suhteks või olid huvitatud enamasti voodiseiklustest minuga.

Naiste maitse puhul mul pole tähtis kas neil on kõrgharidus või kas nad näevad välja nagu modellid. Peas et nad hoiavad end inimlikult korras välimusega, omavad huumorit, ei ole ülbed ega ennast täis, on avatud mõttemaailmaga ning huvitatud suhtest, mitte just for fun seiklustest. Ma ei tahaks uskuda et sellised standardid on ebarealistlikult kõrged?

Ma pole üldse klubi inimene ega pole ka eriti kindel, et kas sealt leiab kedagi stabiilset? Ning minu tutvusringkond pole ka sellisel tasemel, kus ma  saan kedagi nii kergelt leida.

Kus on need naised peidus, keda ma otsin?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin perekoolis vallalisi kägusid küll ja küll. Vaata, ehk saad mõnega jutule. Muidugi varu validooli, kui kohtumiseks lõpuks läheb, sest ega siin ju ei näe kes teiselpool on.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:31; 04.07 15:51; 05.07 09:13; 05.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustan, et oled liiga suure rõhuasetuse pannud sellele, millised peavad olema naise omadused, et ta pakuks sulle seda, mida sa ootad ja vajad. Selleks, et paarisuhtesse jõuda, tuleb mõelda ka sellele, milliseid omadusi hindab keskmine naine mehe juures ja kas sinul on need omadused olemas.

Suhe ei ole ainult saamine, vaid ka andmineja kui sinu prioriteet on ainult saada aga mitte anda, siis sa ei jõua kuhugi.

5 matchi päevas ei ole ju vähe. 5 inimest päevas, kellega on potentsiaalne võimalus lähenalt tutvust teha, 150 inimest kuus. Küsimus pole ilmselt matchide arvus, vaid selles, miks sa matchist kaugemale ei jõua.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lao välja: kui vana oled, millise haridusliku taustaga, mõned hobid/huvialad jne. Me siis vaatame, kas matchime.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:55; 04.07 15:23; 04.07 15:46; 04.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kindel kust sa välja lugesid, et ma ainult tahan võtta, ilma et mitte midagi vastu ei anna?

Omast arust pole mul mingit erilist kiiksu küljes? Oskan vestelda, hoian piiri sõnade ja tegudega, kuulan ja arvestan mida vastaspool arvab ükskõik millest, näitan huvi ülesse kui olemas on, ei käitu ükskõikselt, oma elamine täiesti olemas (omand, mitte üür), stabiilne töö, auto jne. Ilmselt on mul ka halbu omadusi aga mitte sellisel tasemel et kedagi kohe nii eemale saadaks.

5 matchi päevas on väga vähe, võttes arvesse et suurem osa neist on kummitused – alustad kirjutamist ja kas mitte midagi ei saa vastu või midagi kirjutatakse vastu aga kui hakkad lähemalt vestlema siis kaovad ära või neil puudub oskus rääkida.
Nagu ilmselgelt ma ei kirjuta mingi “heisid” jmt solki, ikka üritan vestlust aretada, veidike inimest uurida ja ka välja kutsuda. Aga noh, kui jätta need kummitused välja, siis pean ka tõdema, et need kellega saab veidike rohkem juttu, nemad kipuvad olema väga kuiva rääkimisoskustega. Samahästi võiks nad visata nende “hei; nojah; okei; ma ei oska endast midagi rääkida” kategooria all, sest neilt suurt muud midagi ei tule välja?

Rääkides edasi matchidest, siis mul on mõned meestuttavad, kes on tõsiselt väga ilusa välimusga ja nendel on koguaeg 99+ matchi. Olen tähele pannud et vahet pole kui sitasti nad vastavad naisterahvale, see ei muuda mitte midagi, sest selline käitumine neid eemale ei peleta.
Ja noh, naistel on koguaeg 99+ matchi sest kõik mehed svaibivad ainult paremale.

Siiani on jäänud tugev esmamulje, et need kohtingu äpid on puhas jama oma ülesehituselt ning oma kohtingu kultuuri poolest. Samal arvamusel on ka mõningad minu naistutvused.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen meesterahvas ning ma ei tea kus kohast leiaks normaalseid naisi, kes oleks huvitatud tõsisemast suhtest.

Seega- sa otsid mitut naist omale, mitte ühte? Tahad lihtsalt natuke naistega aega veeta ilma, et tõsisemaid kavatsusi oleks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimest tundma õppimata suhtesse ükski mõistlik naine küll ei astuks. Kui sinu eesmärk ongi mingi naine enda juurde saada, et temaga suhtes olla, siis seda sa vaevalt leiad. Sinu eesmärk on liiga selgelt läbi nähtav ja normaalne naine paraku jookseb selle plaani eest kiirelt. Need, kes on suhtes, neil on see nii kujunenud kui on üksteist tundma õpitud, on sobinud ja see on aega võtnud. Mitte ei ole nii, et saadakse kokku kusagil kohtinguportaalis ja ongi kohe suhe. Elu ei toimi nii. Kõigepealt peaksid üldse leidma naise, kes üldse sinuga pikemalt suhelda viitsib, mitte kohe suhet plaanima. Asi peab toimima orgaaniliselt ja tegelikult peaks ikka mees naist taga ajama, et suhe ka püsiks. Mitte ei pea naised nägema, et kui väärt mees sa oled ja sind taga ajama hakkama. Tegele oma eluga ning hobidega ja see suhe saab tulla ise märkamatult kui on õige aeg.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 15:08; 05.07 00:41; 06.07 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks

Aga lao välja: kui vana oled, millise haridusliku taustaga, mõned hobid/huvialad jne. Me siis vaatame, kas matchime.

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal.

Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd?
Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõuanne mehelt- ära taha suhet.

Suhe on mehele taak. Eriti suur taak on see siis kui naisega tulevad veel võõrad lapsed kaasa. Mis su rahast saab?

Investeeri ja naudi vallalise elu, seksi saab ilma suhteta ka.

 

 

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:16; 04.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimest tundma õppimata suhtesse ükski mõistlik naine küll ei astuks. Kui sinu eesmärk ongi mingi naine enda juurde saada, et temaga suhtes olla, siis seda sa vaevalt leiad. Sinu eesmärk on liiga selgelt läbi nähtav ja normaalne naine paraku jookseb selle plaani eest kiirelt. Need, kes on suhtes, neil on see nii kujunenud kui on üksteist tundma õpitud, on sobinud ja see on aega võtnud. Mitte ei ole nii, et saadakse kokku kusagil kohtinguportaalis ja ongi kohe suhe. Elu ei toimi nii. Kõigepealt peaksid üldse leidma naise, kes sinuga pikemalt suhelda viitsib, mitte kohe suhet plaanima.

Ma olen nõus sellega mis sa räägid aga su arvamus minust paneb suhteliselt mööda.

Ilmselgelt nii mina kui ka vastaspool saab aru, et ei saada lampi kokku, vaadatakse korra silma ja suhe ongi olemas. Miks sa üleüldse eeldad seda minu postitusest? Ei saa aru.

Minu kogu jutu teema on see, et ma ei leia naist kel pole mingit suuremat probleemi juures –  pole oma exist üle saanud, väga paljud tahavad just for fun voodi seiklusi jmt jama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal. Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd? Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Seda niikuinii. Sest sobid mulle pojaks. Ja kui ma kedagi vaataks, siis alates magistrist. Aga edu otsingutel.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:55; 04.07 15:23; 04.07 15:46; 04.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal. Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd? Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Seda niikuinii. Sest sobid mulle pojaks. Ja kui ma kedagi vaataks, siis alates magistrist. Aga edu otsingutel.

Ausalt öeldes, isegi kui ma oleks vanem, isegi siis ma ei vaataks sulle otsa. Sinu suhtumine tundub olevat üsnagi ennast täis ja sa valid mehi mitte nende iseloomu vaid ülikooli paberite tõttu.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, isegi kui ma oleks vanem, isegi siis ma ei vaataks sulle otsa. Sinu suhtumine tundub olevat üsnagi ennast täis ja sa valid mehi mitte nende iseloomu vaid ülikooli paberite tõttu.

Olgu, las ta olla. Jah, mul on miinimumstandardid. Õnneks või kahjuks ma otseselt kedagi ei otsi niikuinii ja oma mees ületab miinimumstandardeid kuhjaga.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:55; 04.07 15:23; 04.07 15:46; 04.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, isegi kui ma oleks vanem, isegi siis ma ei vaataks sulle otsa. Sinu suhtumine tundub olevat üsnagi ennast täis ja sa valid mehi mitte nende iseloomu vaid ülikooli paberite tõttu.

Olgu, las ta olla. Jah, mul on miinimumstandardid. Õnneks või kahjuks ma otseselt kedagi ei otsi niikuinii ja oma mees ületab miinimumstandardeid kuhjaga.

Otseselt kedagi ei otsi… Oma mees ületab standardid….

Seega, sa otseselt kedagi ei otsi, aga kui võimalus tekiks lööksid üle aisa küll jah?

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:31; 04.07 15:51; 05.07 09:13; 05.07 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, isegi kui ma oleks vanem, isegi siis ma ei vaataks sulle otsa. Sinu suhtumine tundub olevat üsnagi ennast täis ja sa valid mehi mitte nende iseloomu vaid ülikooli paberite tõttu.

Olgu, las ta olla. Jah, mul on miinimumstandardid. Õnneks või kahjuks ma otseselt kedagi ei otsi niikuinii ja oma mees ületab miinimumstandardeid kuhjaga.

Otseselt kedagi ei otsi… Oma mees ületab standardid….

Seega, sa otseselt kedagi ei otsi, aga kui võimalus tekiks lööksid üle aisa küll jah?

Ma ka ei saa aru mis sa hoopled siin selliste kommentaaridega kui endal mees olemas? Kas tähelepanu vajadus on kohe nii suur?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal. Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd? Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Seda niikuinii. Sest sobid mulle pojaks. Ja kui ma kedagi vaataks, siis alates magistrist. Aga edu otsingutel.

Mina jällegi ise doktor ja kui peaks uut naist vaatama, siis vaataks fertiilses eas naisi.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 16:01; 07.07 11:04; 12.07 22:52; 16.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise suhtumise ja kirjastiiliga otsidki normaalseid naisi? Ja imestad, et naised ei kirjuta? Vau…

Tasub peeglisse vaadata. Ja siinkohal ei pea ma silmas jõusaali peeglit.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma arvan, et su probleem on selles, et sa ei tõmba ligi neid naisi, kellega sul midagi tõsisemat areneks. Kas sa oleksid nõus äkki jagama oma profiilikirjeldust või pilte (näo võid täiesti ära katta vms)? Hea meelega vaataks üle ja soovitaks äkki mingeid korrektuure.

Olen mitmel kursavennal aidanud profiilli paremaks timmida ning nad hakkasid ka oluliselt rohkem kvaliteetseid matche saama ning kaks neist on nüüd Tinderist leitud suhtes ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 16:13; 04.07 17:11; 13.07 11:21; 13.07 15:12; 15.07 15:11; 16.07 17:55; 17.07 23:27; 18.07 10:15; 20.07 11:45; 20.07 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma arvan, et su probleem on selles, et sa ei tõmba ligi neid naisi, kellega sul midagi tõsisemat areneks. Kas sa oleksid nõus äkki jagama oma profiilikirjeldust või pilte (näo võid täiesti ära katta vms)? Hea meelega vaataks üle ja soovitaks äkki mingeid korrektuure.

Olen mitmel kursavennal aidanud profiilli paremaks timmida ning nad hakkasid ka oluliselt rohkem kvaliteetseid matche saama ning kaks neist on nüüd Tinderist leitud suhtes ka.

Suhe= taak

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 15:16; 04.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise suhtumise ja kirjastiiliga otsidki normaalseid naisi? Ja imestad, et naised ei kirjuta? Vau…

Tasub peeglisse vaadata. Ja siinkohal ei pea ma silmas jõusaali peeglit.

Sa oled kas koopas või kivi all elanud. Ehk paneks tähele mis kirjastiili ja suhtumisega mõningad teised siia teemasse on kirjutanud. Targem tegu oleks ignoreerida seda foorumit üleüldse, mis pole tegelt üldse halb mõte nähes millised ebanormaalsed klounid siin ringi rändavad. Ükski korralik inimene ei käi siin nähes kui ülbelt ja ennast täis enamus inimesed siin tunduvad olevat. Ka ma lähen minema siit tsirkusest, ehk leiab mingi normaalsema koha kusagil, kus ei hüpata näkku sita suhtumisega iga küsimuse peale, aidaa!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe= taak

Arvestades kui kinnised eesti mehed on, siis ma ise olen näinud pigem seda, et suhtes olles julgetakse end avada ning ei pea seda maski kandma, et “olen kõva mees ega näita emotsioone”.  See on äärmiselt vajalik vaimsele tervisele, et inimene saaks end avada.

On hea tulla pärast tööd koju, kuhu keegi sind siiralt tagasi ootab. Kui sinu jaoks on see keegi koer, siis see on ka okei, aga kui teiste jaoks on see teine inimene, siis ei tasu seda soovi ka maha teha.

Teemaalgatajale veel: üks väga hea koht reaalelus naisi leida on muide keelekursused. Tavaliselt kõik osalejad on 25-45 vanuses naisterahvad, ühine asi liidab ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 16:13; 04.07 17:11; 13.07 11:21; 13.07 15:12; 15.07 15:11; 16.07 17:55; 17.07 23:27; 18.07 10:15; 20.07 11:45; 20.07 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi olen teemaalgatajast pisut vähem kui kaks korda vanem, olen absoluutselt nõus tema kirjeldusega tinderi ja bumble, samuti meetnfly kontingendi kohta, keda võib nii eraldi kui kombineeritult liigitada kolme rühma:

  • Kõrgharidusega, kaaslaselt samuti kraadi eeldav, kõrgelennulised, kõrgete standarditega ja tavainimeste suhtes kõrgid(näib et kaaslase otsingutel see just kasuks ei tule või mis?)
  • “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” või ka ükskõik mida muud välja mõelnud naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks(sugude vaheline võrdsus hakkab tasapisi saabuma)
  • Jah, mehed armastavad silmadega, seetõttu on kolmas kategooria juba 40ndates tädistunud/memmestunud daamid(teie jaoks on kindlasti kusagil keegi aga minu maitse on piiiiiisut teistsugune)

 

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 17:51; 13.07 09:06; 13.07 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise suhtumise ja kirjastiiliga otsidki normaalseid naisi? Ja imestad, et naised ei kirjuta? Vau…

Tasub peeglisse vaadata. Ja siinkohal ei pea ma silmas jõusaali peeglit.

Sa oled kas koopas või kivi all elanud. Ehk paneks tähele mis kirjastiili ja suhtumisega mõningad teised siia teemasse on kirjutanud. Targem tegu oleks ignoreerida seda foorumit üleüldse, mis pole tegelt üldse halb mõte nähes millised ebanormaalsed klounid siin ringi rändavad. Ükski korralik inimene ei käi siin nähes kui ülbelt ja ennast täis enamus inimesed siin tunduvad olevat. Ka ma lähen minema siit tsirkusest, ehk leiab mingi normaalsema koha kusagil, kus ei hüpata näkku sita suhtumisega iga küsimuse peale, aidaa!

Lugedes su vastuseid siin, siis ilmselt blokid juba eos normaalsed naised ära, sest ärritud suht tühiste asjade peale….

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.07 17:54; 13.07 13:34; 16.07 10:59; 16.07 22:00; 17.07 23:14; 18.07 12:58; 20.07 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuseks 28, olen kutseharidusega, palka saan 1400 kuus, üheks hobiks on jõusaal. Said samasuguse kuiva iseloomuga vastuse oma küsimusele tagasi. Nii, mis see sulle siis ütleb nüüd? Ega sa mingit korraliku esmamuljet mulle kohe päris kindlalt ei jätnud sellise vastusega. Pigem hoiaks sinust eemale.

Tegelikult ma arvan, et mis kuivadesse faktidesse puutub, siis peaks sul lööki olema küll. Nende pinnalt pole esmamuljel midagi viga. Küll aga tõesti teeb pisut ettevaatlikuks kirjastiilist läbi kumav suhtumine. Võib-olla siiski on tegu lihtsalt asjaoluga, et kirja kaudu läheb üle poole suhtlusest kaduma. Igatahes tõesti, edu sulle. Usun, et leiad kellegi. Aga lihtsalt kellegi leidmise nimel pole mõtet võimelda. Protsessi peab ka nautima.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 14:55; 04.07 15:23; 04.07 15:46; 04.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kindel kust sa välja lugesid, et ma ainult tahan võtta, ilma et mitte midagi vastu ei anna?

Omast arust pole mul mingit erilist kiiksu küljes? Oskan vestelda, hoian piiri sõnade ja tegudega, kuulan ja arvestan mida vastaspool arvab ükskõik millest, näitan huvi ülesse kui olemas on, ei käitu ükskõikselt, oma elamine täiesti olemas (omand, mitte üür), stabiilne töö, auto jne. Ilmselt on mul ka halbu omadusi aga mitte sellisel tasemel et kedagi kohe nii eemale saadaks.

5 matchi päevas on väga vähe, võttes arvesse et suurem osa neist on kummitused – alustad kirjutamist ja kas mitte midagi ei saa vastu või midagi kirjutatakse vastu aga kui hakkad lähemalt vestlema siis kaovad ära või neil puudub oskus rääkida.

Nagu ilmselgelt ma ei kirjuta mingi “heisid” jmt solki, ikka üritan vestlust aretada, veidike inimest uurida ja ka välja kutsuda. Aga noh, kui jätta need kummitused välja, siis pean ka tõdema, et need kellega saab veidike rohkem juttu, nemad kipuvad olema väga kuiva rääkimisoskustega. Samahästi võiks nad visata nende “hei; nojah; okei; ma ei oska endast midagi rääkida” kategooria all, sest neilt suurt muud midagi ei tule välja?

Rääkides edasi matchidest, siis mul on mõned meestuttavad, kes on tõsiselt väga ilusa välimusga ja nendel on koguaeg 99+ matchi. Olen tähele pannud et vahet pole kui sitasti nad vastavad naisterahvale, see ei muuda mitte midagi, sest selline käitumine neid eemale ei peleta.

Ja noh, naistel on koguaeg 99+ matchi sest kõik mehed svaibivad ainult paremale.

Siiani on jäänud tugev esmamulje, et need kohtingu äpid on puhas jama oma ülesehituselt ning oma kohtingu kultuuri poolest. Samal arvamusel on ka mõningad minu naistutvused.

jama selles ,et pole vangis istunud või muidu pätt .Neil pole kunagi naistest puudus! naistele ei lähe sellised liiga keskmised lihtsalt peale .neile on vaja “paha poissi” ,kes aegajalt litaka kirja paneb.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkides edasi matchidest, siis mul on mõned meestuttavad, kes on tõsiselt väga ilusa välimusga ja nendel on koguaeg 99+ matchi. Olen tähele pannud et vahet pole kui sitasti nad vastavad naisterahvale, see ei muuda mitte midagi, sest selline käitumine neid eemale ei peleta. Ja noh, naistel on koguaeg 99+ matchi sest kõik mehed svaibivad ainult paremale.

…oleneb konkreetselt naisterahvast. Enamus naisi on suhtes, sest nad armuvad tuliselt ja võtavad mehe ette, elavad, arenevad ja loovad perekonna koos lastega. Mõni jõuab vahepeal abielluda. Hea, kui mees ei jäta ka. Olen nõus, et sulle vastati ülbelt. Matslik ”lao välja” jmt. Mina soovitan tutvuda ja suhelda inimese kõrval olles, mitte apist, mida kasutad end teiste meestega võrdlemiseks.

Selles ongi mure – kust leida naisterahvas, keda saab avastada mida ta sisaldab? Kas on äpid või klubid ja minu kogemuste järgi ei leia sealt mõlemast kedagi stabiilset.
Ei saa lampi ka tänaval kellegile vastu minna, kuidagi ära võluda ja välja kutsuda. Enamus naised paneksid jooksu selle peale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.07 14:21; 04.07 15:05; 04.07 15:09; 04.07 15:17; 04.07 15:28; 04.07 15:53; 04.07 17:07; 04.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi olen teemaalgatajast pisut vähem kui kaks korda vanem, olen absoluutselt nõus tema kirjeldusega tinderi ja bumble, samuti meetnfly kontingendi kohta, keda võib nii eraldi kui kombineeritult liigitada kolme rühma: Kõrgharidusega, kaaslaselt samuti kraadi eeldav, kõrgelennulised, kõrgete standarditega ja tavainimeste suhtes kõrgid(näib et kaaslase otsingutel see just kasuks ei tule või mis?) “pekkis suhtes aga olude sunnil mehega ühe katuse all” või “kohekohe lahutamas” või ka ükskõik mida muud välja mõelnud naised, kes vahelduseks mõne teise mehe keha proovida tahaks(sugude vaheline võrdsus hakkab tasapisi saabuma) Jah, mehed armastavad silmadega, seetõttu on kolmas kategooria juba 40ndates tädistunud/memmestunud daamid(teie jaoks on kindlasti kusagil keegi aga minu maitse on piiiiiisut teistsugune)

Ise oled siis kuuekümne tuuri ja nimetad neljakümnendates naisi memmedeks?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 04.07 20:59; 05.07 08:43; 05.07 09:21; 06.07 21:45; 12.07 22:08; 13.07 06:39; 13.07 06:44; 13.07 09:15; 13.07 11:32; 13.07 12:34; 13.07 12:43; 13.07 15:04; 13.07 15:21; 13.07 17:49; 14.07 10:15; 18.07 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba teema ju.

 

“et naised tahavad vaid sexida…” Ükski mees ei kirjeldaks otsinguid selliseid või seda halvustades…

Ja siis eespool kiunab, et naised üldse ei vaata selliseid mehi jne ei lähe need read kokku…

 

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 23:33; 10.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on suhte oluline osa. Ma ei tea küll ühtegi suhet, mis püsiks ilma seksita. Imelik mõelda, et mõni mees kurdab kuna naised tahavad temaga seksida?!

 

 

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 15:08; 05.07 00:41; 06.07 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nemad kipuvad olema väga kuiva rääkimisoskustega.

Ma olen täitsa vallaline, aga kui inimene kirjutab, et otsib huumorimeelega naist ja kui siin keegi mahlakalt vastab ning meesterahvas selle peale ärritub, siis tekib küll tunne, et midagi TA jutus ei klapi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?