Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Teema: Kust saab kohtinguid / leida naine?

Postitas:

See tähendab, et need kes otsivad püsisuhet ei ole edukad. Ja see on ka loogiline. Enamik üle 30e aastaseid mehi ei taha, et neid kohe rõngastama ja aheldama hakatakse. Eile kirjutas mulle üks naine, kes kohe kirjutas, et  mees peaks ka tema koos lastega oma pinnale võtma ja hakkama lapsi üleval ka pidama. No püha müristus, ainult väga meeleheitel mees ei põgeneks selle jutu peale nelja tuule poole.

Sinu jutust jääb mulje, et ongi ainult kaks varianti: kas ainult sekssuhe või siis kohe järgmine päev kolitakse lastekarjaga sisse. Suurem osa naisi ei soovi siiski kumbagi äärmust, jutt on muust. Püsisuhte otsimine ei tähenda seda, et soovitakse kohe sisse kolida või abielluda. Samas ei soovita ka ainult sekssuhet. Sina tood ainult kaks varianti välja.

 

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 04.07 20:59; 05.07 08:43; 05.07 09:21; 06.07 21:45; 12.07 22:08; 13.07 06:39; 13.07 06:44; 13.07 09:15; 13.07 11:32; 13.07 12:34; 13.07 12:43; 13.07 15:04; 13.07 15:21; 13.07 17:49; 14.07 10:15; 18.07 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et need kes otsivad püsisuhet ei ole edukad. Ja see on ka loogiline. Enamik üle 30e aastaseid mehi ei taha, et neid kohe rõngastama ja aheldama hakatakse. Eile kirjutas mulle üks naine, kes kohe kirjutas, et mees peaks ka tema koos lastega oma pinnale võtma ja hakkama lapsi üleval ka pidama. No püha müristus, ainult väga meeleheitel mees ei põgeneks selle jutu peale nelja tuule poole.

Sinu jutust jääb mulje, et ongi ainult kaks varianti: kas ainult sekssuhe või siis kohe järgmine päev kolitakse lastekarjaga sisse. Suurem osa naisi ei soovi siiski kumbagi äärmust, jutt on muust. Püsisuhte otsimine ei tähenda seda, et soovitakse kohe sisse kolida või abielluda. Samas ei soovita ka ainult sekssuhet. Sina tood ainult kaks varianti välja.

Ma tõin oma algses postituses välja protsendid, millised on naiste ootused Flirticus. Ja tõepoolest umbes 60 protsenti tahab mehe kohe, ma mõtlen  tõsiselt, kohe rõngasse panna. Mul pole vahet kas ametlikult või mitteametlikult aga naine nõuab kohe püsisuhet, majanduslikku toetamist jms. Vähemaga nad nõus ei ole. See on neil esimene tingimus.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab, et need kes otsivad püsisuhet ei ole edukad. Ja see on ka loogiline. Enamik üle 30e aastaseid mehi ei taha, et neid kohe rõngastama ja aheldama hakatakse. Eile kirjutas mulle üks naine, kes kohe kirjutas, et mees peaks ka tema koos lastega oma pinnale võtma ja hakkama lapsi üleval ka pidama. No püha müristus, ainult väga meeleheitel mees ei põgeneks selle jutu peale nelja tuule poole.

Sinu jutust jääb mulje, et ongi ainult kaks varianti: kas ainult sekssuhe või siis kohe järgmine päev kolitakse lastekarjaga sisse. Suurem osa naisi ei soovi siiski kumbagi äärmust, jutt on muust. Püsisuhte otsimine ei tähenda seda, et soovitakse kohe sisse kolida või abielluda. Samas ei soovita ka ainult sekssuhet. Sina tood ainult kaks varianti välja.

Ma tõin oma algses postituses välja protsendid, millised on naiste ootused Flirticus. Ja tõepoolest umbes 60 protsenti tahab mehe kohe, ma mõtlen tõsiselt, kohe rõngasse panna. Mul pole vahet kas ametlikult või mitteametlikult aga naine nõuab kohe püsisuhet, majanduslikku toetamist jms. Vähemaga nad nõus ei ole. See on neil esimene tingimus.

Aga nende õigus ongi tahta, mida iganes nad tahavad. Ja kui neil on selline eesmärk, siis sellest eesmärgist loobumine ja sinuga või mõne teise seiklejaga sekssuhtesse astumine ei aita neid kuidagi sellele lähemale. Jah, võimalus, et nad selle eesmärgi täidavad, on ehk väike, aga eesmärgist loobumisel oleks see 0.

Ja samamoodi ei aita sind sinu eesmärgis sekssuhteid leida edasi see, kui sa jaurad, et naised peaksid oma eesmärkidest loobuma ja ikka sind tahtma. Aitabki see, kui sa ausalt välja ütled, et mida sa soovid, ja siis keskendud neile naistele, kes sama tahavad.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 12:00; 16.07 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile kirjutas mulle üks naine, kes kohe kirjutas, et  mees peaks ka tema koos lastega oma pinnale võtma ja hakkama lapsi üleval ka pidama. No püha müristus, ainult väga meeleheitel mees ei põgeneks selle jutu peale nelja tuule poole.

Et kui sulle mõni laps kogemata ütleb, et soovib arstiks saada, siis hakkad õiendama, et sa ei saa ju kohe arstiks hakata!!?? 😀 Kui need naised reaalselt sõna-sõnalt välja ei ütle, et alates praegusest hetkest (ehk esimese kohtingu algusest/sõnumi kirjutamisest) võiksime olla püsisuhtes, siis on ikka palju tõlgendamisruumi selliste juttude puhul. Kasvõi see sama “kohe” tähendab ühe jaoks alates esimesest sõnumist ja teise jaoks pärast kuu-kahe pikkust niisama suhtlemise ja kohtingute perioodi.

Isegi kui need naised tahavad esimesele kohtingule kohvritega tulla, mis siis? Las nad siis olla oma soovidega, pole vaja nendesse nii küüniliselt suhtuda.

Mina näiteks otsin ka püsisuhet, aga muidugi tahaks inimest enne suhte nö ametlikuks tegemist (ehk siis omavahelise kokkuleppe tegemist) piisavalt tundma õppida, niisama koos väljas käia jne. Mingit ajapiiri on siin raske öelda, iga tutvus ja inimene on ju erinev. Kiiret mul ei ole, suhet mul olema ei pea, kodu on olemas, majanduslikku tuge ei vaja. Võtan seda asja teatud mõttes vabalt, aga mitte nii, et “vaatab, mis saab”, vaid nii, et “vaatab, kas saab”. Sest saada tahan ma siiski ainult seda ühte asja 😀 Kui on näha, et ei saa või et saamise jaoks peaksin ennast enne mitmekordselt kringliks keerutama, siis lõpetan suhtluse ära ja mingit viha ei pea, pole ju mehe süü ka, et me omadega nö ühel lainel ei ole. Pm kuulun siis ikkagi selle 60% hulka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vahet kas ametlikult või mitteametlikult aga naine nõuab kohe püsisuhet, majanduslikku toetamist jms

Vaevalt et need naised enne või kohe peale esimest kohtingut  püsisuhet tahaks, kui nad isegi veel ei tea kas see konkreetne mees neile üldse meeldib ja normaalselt käitub.

Aga see on loomulik ja alalhoidlik soov, et naine soovib püsisuhet enne kui voodisse minnakse, st kindlust et mees oleks temasse selleks hetkeks armunud või vähemalt väga kiindunud, sest meestel, kui nad pole armunud, pole probleemi peale seksi kaduda, aga naised on selles suhtes erinevad, kui enne seksimist pole naine tavaliselt veel väga armunud ja poleks eriti hullu, kui mees ära kaob, siis peale seksi tekitavad seksi käigus vallanduvad hormoonid naises tunde, et nad on sellesse mehesse armunud, isegi kui mõistus ütleb, et äkki pole siiski tegemist kõige sobivama partneriga.

Nii lihtsalt on – milleks siis ennast naisena lõhkuda ja seksida meestega, kes pärast ära kaovad ja sellega naistele haiget teevad?

Muidugi on naisi, kes on olude sunnil või oma rumalusest pidanud korduvalt seda peale seksi mehe ärakadumist läbi elama ja sellega on nende tundemaailma nii segi paisatud, et see funktsioon seks=armumine enam ei toimi. Paljud ei püüagi seda enam toimima saada ja ongi nõus kiiresti igaühega voodisse minema, harrastavaid üheöösuhteid jne . Nemad ongi need “lõbutsejad” tegelikult väga katkised naised.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 13:12; 07.07 16:36; 14.07 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 20:44; 16.07 10:25; 16.07 13:40; 16.07 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vahet kas ametlikult või mitteametlikult aga naine nõuab kohe püsisuhet, majanduslikku toetamist jms

Vaevalt et need naised enne või kohe peale esimest kohtingut püsisuhet tahaks, kui nad isegi veel ei tea kas see konkreetne mees neile üldse meeldib ja normaalselt käitub.

Aga see on loomulik ja alalhoidlik soov, et naine soovib püsisuhet enne kui voodisse minnakse, st kindlust et mees oleks temasse selleks hetkeks armunud või vähemalt väga kiindunud, sest meestel, kui nad pole armunud, pole probleemi peale seksi kaduda, aga naised on selles suhtes erinevad, kui enne seksimist pole naine tavaliselt veel väga armunud ja poleks eriti hullu, kui mees ära kaob, siis peale seksi tekitavad seksi käigus vallanduvad hormoonid naises tunde, et nad on sellesse mehesse armunud, isegi kui mõistus ütleb, et äkki pole siiski tegemist kõige sobivama partneriga.

Nii lihtsalt on – milleks siis ennast naisena lõhkuda ja seksida meestega, kes pärast ära kaovad ja sellega naistele haiget teevad?

Muidugi on naisi, kes on olude sunnil või oma rumalusest pidanud korduvalt seda peale seksi mehe ärakadumist läbi elama ja sellega on nende tundemaailma nii segi paisatud, et see funktsioon seks=armumine enam ei toimi. Paljud ei püüagi seda enam toimima saada ja ongi nõus kiiresti igaühega voodisse minema, harrastavaid üheöösuhteid jne . Nemad ongi need “lõbutsejad” tegelikult väga katkised naised.

Väga hästi kirjutatud. Ma ei olegi varem nii mõelnud, aga seda lugedes sain aru, et nii toimibki. Minu viimane suhe pärast lahutust oma pikaaegsest abikaasast algas ka nii. Mehega sain tuttavaks kohtinguportaalis, ta oli algusest peale väga lugupidav ja siiras. Pärast neljandat kohtingut oli ta minu jaoks juba täiesti turvaline isik ja oli näha, et väga huvitatud minust ja mul tekkis endal juba suur isu voodisse minna temaga, kuigi otsest armumist veel polnud. Kutsusingi ta enda juurde, kuigi ma arvan, et tema oleks võinud veelgi oodata ja niisama kohtamas käia. Meie esimene öö oli imeline ja pärast seda olin täiega armunud. Ja sellest peale on meil väga mõnus suhe olnud, kuigi koos ei ela ja üksteisele päitseid pähe ei ürita panna, võtame rahulikult. Aga püsisuhtes on seks ikka kordades parem kui mingi üheöö kähkukas poolvõõraga. Mees arvab absoluutselt sama. Ma olen ka kindel, et need inimesed, kes käivad lihtsalt paljudega lõbutsemas, on hinges tegelikult katki.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

</p>
Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

Okei, et siis sinu ema-isa ei olnud normaalses kooselus ning see mõjutab sind jätkuvalt ka täiskasvanuna, mistõttu sul on madal enesehinnang, sa ei suuda naistega suhelda ega ühist keelt leida ning arvad, et probleem seisneb selles, et naised on näägutavad ja kontrollivad olendid, kes otsivad kohe ja ainult abielu, et meest “murda”.

Tegele oma probleemidega, sest sa saad oma mõttemalle muuta. Teisi inimesi sa ei saa. Sa ei leia sobivaid naisi, sest need, keda sa otsid, sind ei soovi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 16:13; 04.07 17:11; 13.07 11:21; 13.07 15:12; 15.07 15:11; 16.07 17:55; 17.07 23:27; 18.07 10:15; 20.07 11:45; 20.07 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tõepoolest umbes 60 protsenti tahab mehe kohe, ma mõtlen  tõsiselt, kohe rõngasse panna. Mul pole vahet kas ametlikult või mitteametlikult aga naine nõuab kohe püsisuhet, majanduslikku toetamist jms. Vähemaga nad nõus ei ole. See on neil esimene tingimus.

Suht loll jutt, tegelikult.

Sa lihtsalt “unustasid”, ilmselt meelega, juurde lisada, et seda teevad ainult need “sinu väljavalitud ja sobivad naised”.

Vblla tõesti teevad, ma ei tea. ‘
Pole sellistega seal suhelnud ja kui kaks sõna olengi vahetanud, siis on nad kohe vestlusest välja kukkunud.

Aga nagu elus ja perekoolis, on ka Flirticus üsna mitu paralleelmaailma.
Ja üsna mitu taset.

Seal nö. kõrgema taseme naiste hulgas on suhtumine hoopis teine.
Pigem isegi see, et “ma olen mehega ahistavas suhtes juba niigi pikalt olnud ja edaspidi ma enam seda kohe küll enam ei taha”.

Ja nad ei tahagi; pigem soovitakse enne seksimist suhelda, tundma õppida ja niisama vahel kohtuda. Majanduslikke probleeme neil ei ole; isegi kui on mitu väikest last, siis neil käib kas hoidja või eksmees seltsiks; mingit oma kodust kuhugi võõrale pinnale elama asumise soovi samuti ei ole. Enamasti on ka lapsed juba suuremad.

Aga pikemalt pole sinusugusele vist mõtet seda selgitada; sest aru sa nagunii ei saa; sellised naised on üsna kaugelt sinu sihtgrupist täiesti väljas.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 14:45; 15.07 19:25; 16.07 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

</p>

Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

No mina olin ka enne olnud kehvades suhetes ning minu mees on üldse nö teise ringi mees ja  ka olnud mitterahuldavas suhtes. Ma pigem võtaks eelmisi suhteid ja ka vanemate ebaõnnestunud suhteid õppetunnina. Sa tead, kuidas uues suhtes ei tohi käituda ja mida pead teistmoodi tegema, et olla õnnelik ja teha oma partner õnnelikuks. Mina olen täiesti kindel, et kui ma oleks oma mehega 18aastaselt kokku saanud, siis me ei oleks praegu enam koos. Ma lihtsalt ei oskaks teda hinnata ja õnnelikuks teha. Üdini vale on kanda oma eelmiste suhete probleemid üle uude potentsiaalsesse suhtesse, sest siis ei saagi asja saada.

Kui inimestele on eesmäriks leida pikaajaline toimiv suhe, siis minu jaoks juba eos ei saa kunagi täielikult tööle hakata need suhted, kus mees ja naine ootavad, vaatavad mõtlevad. Eriti nagu ei taha, aga vist ikka tahaks ka natuke, ise ka ei tea, aga võib-olla tuleb parem, aga võib-olla lepiks sellega. Suhe nõuab vaeva ja pühendumist ning kui kindlat tahet selleks ei ole, siis milleks üldse üritada. Raiskad ainult vastaspoole aega. Juba minu vanaema ütles, et kui naine mehel esimese paari kohtumisega kuplialust  korralikult segi ei aja, siis on väike tõenäosus, et sealt asja saab. Ja kui kuplialune on korralikult segi, siis mees teeb naise nimel hulle asju ja siis naine tunneb, et vot see mees hindab mind ja temale ma tahan pühenduda. Aga selline suhtlusstiil, et noh võib ju kah natuke kohvikus käia ja natuke seksida, aga noh nagu eriti see ju midagi ei tähenda jne, on eos juba vale. Milline naine tahaks olla mehele lihtsalt ajaviide või nö madrats? Mis siiraid tundeid, usaldust ja pühendumist sealt siis kokkuvõttes oodatakse? Jah, seks võib ju olla ka naise jaoks enam-vähem füüsiliselt okei, aga igal juhul on seks palju parem kui tunded ülepea kokku löövad ja jalad all värisevad ning Sa tead, et see kellega Sa hulle asju teed, ongi Sinu prints valgel hobusel. Ja pikas perspektiivis on viimane igal juhul tulemuslikum. Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Sinu jutt harmoonilise perekonna kohta, et üks domineerib ja teine allub, ei ole päris tõsi. Ma ei tunne, et ma oma mehele alluksin, samas ei tunne ma ka, et tema mulle allub, Me oleme pigem mõlemad kaks kõva kivi ja oleme nö vastutusvaldkonnad püüdnud ära jagada. Mina olen kodune ning otsustan kodu ja laste asju, tema siis vaatab seda materiaalset poolt, et kõik oleks korras, toob raha majja jne. Loomulikult me arutame omavahel asju, aga tema ei tule kärkima, et lapse sünnipäeva peame seal ja mina vastupidi, et firmas nüüd vahetame raamatupidaja välja. Ja see, et ma jään koduseks oli ka rohkem nagu minu vaba valik, sest ma tean, et ma ei suudaks efektiivselt ühildada pereelu, hulka lapsi, meest ja tööelu. Samas see, et mees koduseks jääks, tundus ebamõistlik, sest kuigi ma teenisin hästi, teenis tema oluliselt rohkem. Lisaks on mul enne abielu soetatud kinnisvara, mitu kõrghridust, mehega ühisvara jms, et ma ei tunne, et ma pean materiaalsetel põhjustel temaga koos olema. Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass. Eks me tülitseme ja nääkleme vahel ikka, aga aastatega on hästi selgeks saanud, et kui kui mul on halb, on tal halb ja vastupidi ning seetõttu püüame kuidagi kiiresti asjad ära lahendada. Kõige suurem viga ongi mingit manipulatsiooni vms hakata korraldama.

 

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 20:44; 16.07 10:25; 16.07 13:40; 16.07 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Tegelikult selle tõsise asja otsimisel on üks suur oht. Iga uue tutvumise puhul tekib ootus ja lootus, et äkki nüüd on see see õige. See lootus võib olla nii suur, et pimestab ja enne kui arugi saadakse, mõeldakse teisele kuldne kuu selga. Igasugu psühhopaadid oskavad väga osavalt seda suhtelootust ära kasutada. Viimasel ajal on olnud artikleid vägivaldsetest suhetest ja nende puhul on ühine joon alati see, kui muinasjutuliselt need alanud on. Need mehed panustasid ka ju alguses üsna kõvasti sellesse, et naine oma võrku mässida. Ja igasugu “jahimehed” ilmselt eelistavad ka oma mänge mängida selliste tõsist suhet otsivate naistega, sest omasugustega ei ole ju seda mängu ilu….

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.07 17:54; 13.07 13:34; 16.07 10:59; 16.07 22:00; 17.07 23:14; 18.07 12:58; 20.07 19:22;
To report this post you need to login first.

<p style=”text-align: left;”>

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

</p>

Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

No mina olin ka enne olnud kehvades suhetes ning minu mees on üldse nö teise ringi mees ja ka olnud mitterahuldavas suhtes. Ma pigem võtaks eelmisi suhteid ja ka vanemate ebaõnnestunud suhteid õppetunnina. Sa tead, kuidas uues suhtes ei tohi käituda ja mida pead teistmoodi tegema, et olla õnnelik ja teha oma partner õnnelikuks. Mina olen täiesti kindel, et kui ma oleks oma mehega 18aastaselt kokku saanud, siis me ei oleks praegu enam koos. Ma lihtsalt ei oskaks teda hinnata ja õnnelikuks teha. Üdini vale on kanda oma eelmiste suhete probleemid üle uude potentsiaalsesse suhtesse, sest siis ei saagi asja saada.

Kui inimestele on eesmäriks leida pikaajaline toimiv suhe, siis minu jaoks juba eos ei saa kunagi täielikult tööle hakata need suhted, kus mees ja naine ootavad, vaatavad mõtlevad. Eriti nagu ei taha, aga vist ikka tahaks ka natuke, ise ka ei tea, aga võib-olla tuleb parem, aga võib-olla lepiks sellega. Suhe nõuab vaeva ja pühendumist ning kui kindlat tahet selleks ei ole, siis milleks üldse üritada. Raiskad ainult vastaspoole aega. Juba minu vanaema ütles, et kui naine mehel esimese paari kohtumisega kuplialust korralikult segi ei aja, siis on väike tõenäosus, et sealt asja saab. Ja kui kuplialune on korralikult segi, siis mees teeb naise nimel hulle asju ja siis naine tunneb, et vot see mees hindab mind ja temale ma tahan pühenduda. Aga selline suhtlusstiil, et noh võib ju kah natuke kohvikus käia ja natuke seksida, aga noh nagu eriti see ju midagi ei tähenda jne, on eos juba vale. Milline naine tahaks olla mehele lihtsalt ajaviide või nö madrats? Mis siiraid tundeid, usaldust ja pühendumist sealt siis kokkuvõttes oodatakse? Jah, seks võib ju olla ka naise jaoks enam-vähem füüsiliselt okei, aga igal juhul on seks palju parem kui tunded ülepea kokku löövad ja jalad all värisevad ning Sa tead, et see kellega Sa hulle asju teed, ongi Sinu prints valgel hobusel. Ja pikas perspektiivis on viimane igal juhul tulemuslikum. Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Sinu jutt harmoonilise perekonna kohta, et üks domineerib ja teine allub, ei ole päris tõsi. Ma ei tunne, et ma oma mehele alluksin, samas ei tunne ma ka, et tema mulle allub, Me oleme pigem mõlemad kaks kõva kivi ja oleme nö vastutusvaldkonnad püüdnud ära jagada. Mina olen kodune ning otsustan kodu ja laste asju, tema siis vaatab seda materiaalset poolt, et kõik oleks korras, toob raha majja jne. Loomulikult me arutame omavahel asju, aga tema ei tule kärkima, et lapse sünnipäeva peame seal ja mina vastupidi, et firmas nüüd vahetame raamatupidaja välja. Ja see, et ma jään koduseks oli ka rohkem nagu minu vaba valik, sest ma tean, et ma ei suudaks efektiivselt ühildada pereelu, hulka lapsi, meest ja tööelu. Samas see, et mees koduseks jääks, tundus ebamõistlik, sest kuigi ma teenisin hästi, teenis tema oluliselt rohkem. Lisaks on mul enne abielu soetatud kinnisvara, mitu kõrghridust, mehega ühisvara jms, et ma ei tunne, et ma pean materiaalsetel põhjustel temaga koos olema. Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass. Eks me tülitseme ja nääkleme vahel ikka, aga aastatega on hästi selgeks saanud, et kui kui mul on halb, on tal halb ja vastupidi ning seetõttu püüame kuidagi kiiresti asjad ära lahendada. Kõige suurem viga ongi mingit manipulatsiooni vms hakata korraldama.

Väga kena lugemine!

See, et tülitsete ja nääklete vahel, näitab, et olete küpsed ja kannatlikud, andestavad. ‘Rahulik elu’ on paljude nendes portaalides õngitsevate meeste eesmärk (nii nad ütlevadki).

Aitäh, Sulle!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.07 11:32; 07.07 10:33; 07.07 11:36; 07.07 14:44; 07.07 21:31; 16.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass.

Kahju ainult, et sa praegu elad nagu kojamehe kass.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 14:45; 15.07 19:25; 16.07 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

</p>

Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

No mina olin ka enne olnud kehvades suhetes ning minu mees on üldse nö teise ringi mees ja ka olnud mitterahuldavas suhtes. Ma pigem võtaks eelmisi suhteid ja ka vanemate ebaõnnestunud suhteid õppetunnina. Sa tead, kuidas uues suhtes ei tohi käituda ja mida pead teistmoodi tegema, et olla õnnelik ja teha oma partner õnnelikuks. Mina olen täiesti kindel, et kui ma oleks oma mehega 18aastaselt kokku saanud, siis me ei oleks praegu enam koos. Ma lihtsalt ei oskaks teda hinnata ja õnnelikuks teha. Üdini vale on kanda oma eelmiste suhete probleemid üle uude potentsiaalsesse suhtesse, sest siis ei saagi asja saada.

Kui inimestele on eesmäriks leida pikaajaline toimiv suhe, siis minu jaoks juba eos ei saa kunagi täielikult tööle hakata need suhted, kus mees ja naine ootavad, vaatavad mõtlevad. Eriti nagu ei taha, aga vist ikka tahaks ka natuke, ise ka ei tea, aga võib-olla tuleb parem, aga võib-olla lepiks sellega. Suhe nõuab vaeva ja pühendumist ning kui kindlat tahet selleks ei ole, siis milleks üldse üritada. Raiskad ainult vastaspoole aega. Juba minu vanaema ütles, et kui naine mehel esimese paari kohtumisega kuplialust korralikult segi ei aja, siis on väike tõenäosus, et sealt asja saab. Ja kui kuplialune on korralikult segi, siis mees teeb naise nimel hulle asju ja siis naine tunneb, et vot see mees hindab mind ja temale ma tahan pühenduda. Aga selline suhtlusstiil, et noh võib ju kah natuke kohvikus käia ja natuke seksida, aga noh nagu eriti see ju midagi ei tähenda jne, on eos juba vale. Milline naine tahaks olla mehele lihtsalt ajaviide või nö madrats? Mis siiraid tundeid, usaldust ja pühendumist sealt siis kokkuvõttes oodatakse? Jah, seks võib ju olla ka naise jaoks enam-vähem füüsiliselt okei, aga igal juhul on seks palju parem kui tunded ülepea kokku löövad ja jalad all värisevad ning Sa tead, et see kellega Sa hulle asju teed, ongi Sinu prints valgel hobusel. Ja pikas perspektiivis on viimane igal juhul tulemuslikum. Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Sinu jutt harmoonilise perekonna kohta, et üks domineerib ja teine allub, ei ole päris tõsi. Ma ei tunne, et ma oma mehele alluksin, samas ei tunne ma ka, et tema mulle allub, Me oleme pigem mõlemad kaks kõva kivi ja oleme nö vastutusvaldkonnad püüdnud ära jagada. Mina olen kodune ning otsustan kodu ja laste asju, tema siis vaatab seda materiaalset poolt, et kõik oleks korras, toob raha majja jne. Loomulikult me arutame omavahel asju, aga tema ei tule kärkima, et lapse sünnipäeva peame seal ja mina vastupidi, et firmas nüüd vahetame raamatupidaja välja. Ja see, et ma jään koduseks oli ka rohkem nagu minu vaba valik, sest ma tean, et ma ei suudaks efektiivselt ühildada pereelu, hulka lapsi, meest ja tööelu. Samas see, et mees koduseks jääks, tundus ebamõistlik, sest kuigi ma teenisin hästi, teenis tema oluliselt rohkem. Lisaks on mul enne abielu soetatud kinnisvara, mitu kõrghridust, mehega ühisvara jms, et ma ei tunne, et ma pean materiaalsetel põhjustel temaga koos olema. Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass. Eks me tülitseme ja nääkleme vahel ikka, aga aastatega on hästi selgeks saanud, et kui kui mul on halb, on tal halb ja vastupidi ning seetõttu püüame kuidagi kiiresti asjad ära lahendada. Kõige suurem viga ongi mingit manipulatsiooni vms hakata korraldama.

Te olete Perekooli fantasöör ei muud. Selliseid, kes siin kekutavad oma väljamõeldud idüllilise eluga on siin mitu. Puhas huumorikool. Nelli Teataja tase.

Edukad naised ei plära Perekoolis. Neil pole selleks aega. Perekoolis pläravad ja fantaseerivad mingid väikelinnade koduperenaised.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass.

Kahju ainult, et sa praegu elad nagu kojamehe kass.

Jah, elan nagu üks kuradima õnnelik kojamehe kass. Kahju küll ei peaks olema 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 20:44; 16.07 10:25; 16.07 13:40; 16.07 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mõne inimese jaoks ei ole absoluutselt nauditav see mees ja naine ja nn kohustustevaba seks. Olen seda paar korda oma elus huvipärast proovinud ja minujaoks täiesti null emotsiooni. Mulle meeldib seks oma abikaasaga, sest ma tean, et ta armastab mind ja teeb minu jaoks kõik ja mina vastan talle samaga. Ma lausa tahan voodis tema jaoks olla see maailma parim unistuste naine, sest ma tean, et väljapool voodit ma saan alati tema peale kindel olla ja tema teeb kõik, et mina ja pere oleks õnnelikud, kaitseb ja hoiab meid. Me muidugi mehega ei ole selline tekiall misjonäri armastajad ka, et meile meeldivad vähe ärevamad asjad no ja poolvõõrastega on kuidagi..mm…veider kohe esimesel-teisel korral julgelt toimetama asuda.

Ja ma isiklikult ei oleks viitsinud küll temaga mingit tegemist teha, kui ta oleks mulle nt esimesl kohtumisel öelnud, et ega ta midagi tõsist ei tahagi, et niisama vaatab ringi.

</p>

Oi, see on nii armas ja nunnu.

Kahjuks lõviosa, julgelt 75 protsenti keskealisi mehi on kogenud kooselu, kus on pidev näägutamine, kontroll, kritiseerimine ja käki keeramine. Harmoonilised on vaid need perekonnad, kus üks pool, tavaliselt mees vägagi domineerib ja teine pool allub. Näiteks üks pool on väga rikas või mõjukas. Need on ja sellised nunnud. Lõviosa perekondi sellised ei ole ja seal käib aastaid üksteisega kisklemine. Ja see on fakt! Mehed naljalt ei unusta seda ning ei torma pea ees pimesi uude suhtesse nagu enamik naisi seda hea meelega teeks.

No mina olin ka enne olnud kehvades suhetes ning minu mees on üldse nö teise ringi mees ja ka olnud mitterahuldavas suhtes. Ma pigem võtaks eelmisi suhteid ja ka vanemate ebaõnnestunud suhteid õppetunnina. Sa tead, kuidas uues suhtes ei tohi käituda ja mida pead teistmoodi tegema, et olla õnnelik ja teha oma partner õnnelikuks. Mina olen täiesti kindel, et kui ma oleks oma mehega 18aastaselt kokku saanud, siis me ei oleks praegu enam koos. Ma lihtsalt ei oskaks teda hinnata ja õnnelikuks teha. Üdini vale on kanda oma eelmiste suhete probleemid üle uude potentsiaalsesse suhtesse, sest siis ei saagi asja saada.

Kui inimestele on eesmäriks leida pikaajaline toimiv suhe, siis minu jaoks juba eos ei saa kunagi täielikult tööle hakata need suhted, kus mees ja naine ootavad, vaatavad mõtlevad. Eriti nagu ei taha, aga vist ikka tahaks ka natuke, ise ka ei tea, aga võib-olla tuleb parem, aga võib-olla lepiks sellega. Suhe nõuab vaeva ja pühendumist ning kui kindlat tahet selleks ei ole, siis milleks üldse üritada. Raiskad ainult vastaspoole aega. Juba minu vanaema ütles, et kui naine mehel esimese paari kohtumisega kuplialust korralikult segi ei aja, siis on väike tõenäosus, et sealt asja saab. Ja kui kuplialune on korralikult segi, siis mees teeb naise nimel hulle asju ja siis naine tunneb, et vot see mees hindab mind ja temale ma tahan pühenduda. Aga selline suhtlusstiil, et noh võib ju kah natuke kohvikus käia ja natuke seksida, aga noh nagu eriti see ju midagi ei tähenda jne, on eos juba vale. Milline naine tahaks olla mehele lihtsalt ajaviide või nö madrats? Mis siiraid tundeid, usaldust ja pühendumist sealt siis kokkuvõttes oodatakse? Jah, seks võib ju olla ka naise jaoks enam-vähem füüsiliselt okei, aga igal juhul on seks palju parem kui tunded ülepea kokku löövad ja jalad all värisevad ning Sa tead, et see kellega Sa hulle asju teed, ongi Sinu prints valgel hobusel. Ja pikas perspektiivis on viimane igal juhul tulemuslikum. Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Sinu jutt harmoonilise perekonna kohta, et üks domineerib ja teine allub, ei ole päris tõsi. Ma ei tunne, et ma oma mehele alluksin, samas ei tunne ma ka, et tema mulle allub, Me oleme pigem mõlemad kaks kõva kivi ja oleme nö vastutusvaldkonnad püüdnud ära jagada. Mina olen kodune ning otsustan kodu ja laste asju, tema siis vaatab seda materiaalset poolt, et kõik oleks korras, toob raha majja jne. Loomulikult me arutame omavahel asju, aga tema ei tule kärkima, et lapse sünnipäeva peame seal ja mina vastupidi, et firmas nüüd vahetame raamatupidaja välja. Ja see, et ma jään koduseks oli ka rohkem nagu minu vaba valik, sest ma tean, et ma ei suudaks efektiivselt ühildada pereelu, hulka lapsi, meest ja tööelu. Samas see, et mees koduseks jääks, tundus ebamõistlik, sest kuigi ma teenisin hästi, teenis tema oluliselt rohkem. Lisaks on mul enne abielu soetatud kinnisvara, mitu kõrghridust, mehega ühisvara jms, et ma ei tunne, et ma pean materiaalsetel põhjustel temaga koos olema. Ma saaks pool vara ja elaks elu lõpuni nagu kuninga kass. Eks me tülitseme ja nääkleme vahel ikka, aga aastatega on hästi selgeks saanud, et kui kui mul on halb, on tal halb ja vastupidi ning seetõttu püüame kuidagi kiiresti asjad ära lahendada. Kõige suurem viga ongi mingit manipulatsiooni vms hakata korraldama.

Te olete Perekooli fantasöör ei muud. Selliseid, kes siin kekutavad oma väljamõeldud idüllilise eluga on siin mitu. Puhas huumorikool. Nelli Teataja tase.

Edukad naised ei plära Perekoolis. Neil pole selleks aega. Perekoolis pläravad ja fantaseerivad mingid väikelinnade koduperenaised.

Mina arvan, et perekoolis käib igasuguseid inimesi. Käisin ma siin perekoolis vahel siis, kui ma olin õnnetu ja halvas suhtes ja käin siis kui ma olen õnnelik ja heas suhtes.  Käisin siis kui olin edukas suurlinna daam ja käin nüüd kui olen väikelinna koduperenaine. Miks siin koguaeg tahetakse peale suruda seda, et kõik, kes siin on, peavad olema õnnetud, seda suhtumist ma ei mõista. Või kui mina ütlen, et ma olen õnnelik, miks hakatakse peale suruma, et ei, ma ei saa kindlasti mitte olla õnnelik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 20:44; 16.07 10:25; 16.07 13:40; 16.07 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

 

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

Kui sa tunned, et naistega suhtlemine ongi sulle oluline ainult seksiks, siis palun väga, elagi niimoodi. Keegi ei sunnigi sind püsisuhet looma. Sul on täielik õigus elada nii nagu tahad.

Aga püsisuhet otsivatel naistel on ka täielik õigus elada nii nagu nemad tahavad. Sa ei saa neid sundida oma eesmärkidest loobuma ja sulle seksi pakkuma.

Sul tundub olevat suhtumine, et naised peaksid miskipärast leppima nende lihtsalt sekssuhetega, kui sina neile rohkemat pakkuda ei taha. Ei pea. Nende jaoks võibki seksita ja üksi olemine olla parem variant, kui sekssuhe sinuga. Lepi sellega.

Ole vaba ja vallaline, suhtu naistesse kui tarbekaupa, mitte kui inimestesse.. Aga ära vingu, et piisavalt keppi ei anta.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 12:00; 16.07 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

[/quote]

Milleks üldse keegi omale kaaslast otsib? Minul on olemas lapsed, seega pole vaja meest laste tegemiseks. Mul on olemas oma kodu, seega ei ole vaja meest, kelle juurde hädasti kolida tahaks. Mul on olemas normaalse palgaga eneseteostust ja pidevat enesetäiendamise võimalust pakkuv töö, seega ei ole mulle ka sponsorit vaja.  Mida ma tahaks – tahaks enda kõrvale võrdväärselt paarilist, kellega koos oma elude elamine pakuks kahepoolselt naudingut, keegi kellega oma rõõmusid ja muresid jagada, kellega saaks asju arutada, kellega koos ühiste eesmärkide poole rühkida, kellega oleks tore väljas käia, kasvõi rallit vatamas, kui see talle meeldib, kelle suudlused mind jalust nõrgaks võtaks, kellega head seksi nautida, kelle kaissu õhtul magama pugeda. Ma saan kõigega hakkama ka ilma meheta, usun, et paljusid nö meestetöid teen paremini kui paljud mehed,  aga koos olemisel on omad võlud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 14:10; 16.07 15:58; 16.07 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

Milleks üldse keegi omale kaaslast otsib? Minul on olemas lapsed, seega pole vaja meest laste tegemiseks. Mul on olemas oma kodu, seega ei ole vaja meest, kelle juurde hädasti kolida tahaks. Mul on olemas normaalse palgaga eneseteostust ja pidevat enesetäiendamise võimalust pakkuv töö, seega ei ole mulle ka sponsorit vaja. Mida ma tahaks – tahaks enda kõrvale võrdväärselt paarilist, kellega koos oma elude elamine pakuks kahepoolselt naudingut, keegi kellega oma rõõmusid ja muresid jagada, kellega saaks asju arutada, kellega koos ühiste eesmärkide poole rühkida, kellega oleks tore väljas käia, kasvõi rallit vatamas, kui see talle meeldib, kelle suudlused mind jalust nõrgaks võtaks, kellega head seksi nautida, kelle kaissu õhtul magama pugeda. Ma saan kõigega hakkama ka ilma meheta, usun, et paljusid nö meestetöid teen paremini kui paljud mehed, aga koos olemisel on omad võlud.

[/quote]

Aga saate aru, ühele 40 pluss tervele MITTEkeskeakriisis mehele pole sellist esoteerilist värki (romantika jms blablabla) vaja. Terve ja ise sokke pesta oskav mees saab üksi ka hakkama. Jah, kui tervis juba jukerdab, siis mees hakkab tundma hirmu ja otsib naise et see tema eest hoolitseks. Aga terve mees? Küsimus oligi, mida NAISED saavad pakkuda. Mida mehed saavad pakkuda tean liigagi hästi juba.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saate aru, ühele 40 pluss tervele MITTEkeskeakriisis mehele pole sellist esoteerilist värki (romantika jms blablabla) vaja. Terve ja ise sokke pesta oskav mees saab üksi ka hakkama. Jah, kui tervis juba jukerdab, siis mees hakkab tundma hirmu ja otsib naise et see tema eest hoolitseks. Aga terve mees? Küsimus oligi, mida NAISED saavad pakkuda.

Üksikutel juhtudel võivad naised pakkuda kõrvalpilku. Seda siis maailma asjadele üldisemalt kui ka tööalaselt ja olmeliselt. Lisaks on nii mõndagi asju ikka lihtsam teha, kui on kaks inimest majas. Ja kui koos seksiga saab samalt inimeselt kogu komplekti, on lihtsalt “odavam” (ei mõtle rahaliselt) ning saab seega energiat kulutada muudele huvipakkuvatele asjadele.

Aga olen nõus, maailma asjadesse süvitsi minevaid naisi on vähe. Püütakse saada nauditav homne, aga ülehomsele ei mõelda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.07 16:01; 07.07 11:04; 12.07 22:52; 16.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga terve mees? Küsimus oligi, mida NAISED saavad pakkuda. Mida mehed saavad pakkuda tean liigagi hästi juba.

Midagi ikka ju siis saavad, sest muidu sa ju ei otsiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega minumeelest on okei, et kohtinguportaalide naised annavad mõista, et nad otsivad tõsist asja, sest siis normaalne ja tõsist suhet otsiv mees teab, et sinna tasub panustada. Mida rohkem Sa oled valmis andma, seda rohkem on Sul võimalik ka vastu saada.

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

Võib-olla uurid seda mõne teise terve, hakkamasaava 40+ mehe käest, kes on toimivas suhtes? Mõne sellise, kes ei ole kidur ja ilmselgelt peksu ja vägivallaga pole suhtesse aheldatud ja kes muidu suht rõõmus ja rõõsa on? Naised ei pruugigi vastamisel olla objektiivsed, ei oskagi näha suhte boonuseid meeste vaatevinklist …

Sa ei räägi ju tegelikult terve, pealtneljakümpise mehe eest vaid iseenda eest. Kindlasti on neid ka küllalt, kes sarnaselt mõtlevad, teevad kõik ise, käivad “poistega” kontserdil ja klubitamas või kus iganes. No kui nii meeldib, miks mitte.

Ma tekib kerge kahtlus, et varasemad madalad standardid naiste osas ja sellest tulenevalt ka kogemused on need, mis sellise hoiaku on kujundanud. Ma ei oskaks ka teatud tüüpi meestega midagi peale hakata, ega millestki rääkida, seetõttu on ka valikud olnud teistsugused. Ja mulle mehed väga meeldivad, jätkuvalt???? Sellised vaba, raamideta mõtlemisega, intelligentsed ja mehelikud.

 

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saate aru, ühele 40 pluss tervele MITTEkeskeakriisis mehele pole sellist esoteerilist värki (romantika jms blablabla) vaja. Terve ja ise sokke pesta oskav mees saab üksi ka hakkama. Jah, kui tervis juba jukerdab, siis mees hakkab tundma hirmu ja otsib naise et see tema eest hoolitseks. Aga terve mees? Küsimus oligi, mida NAISED saavad pakkuda. Mida mehed saavad pakkuda tean liigagi hästi juba.

[/quote]

Selline mees ei otsigi omale naist, kellele suhe naisega mittemidagi ei paku.  Miks see mees minust lahti ei lase, kel keskeakriisi pole, tervis hea, majanduslikult kindlustatud, koos me ela ja suhet olen lõpetanud ma ei tea kui palju. Mulle tundub, et ma olen talle trofeenaine – keegi, kellega saab teiste ees uhkustada. Talle meeldib see, et tal on keegi, kelle käest tulla nõu küsima, keegi, kes täiendab teda nendes valdkondades, milles ta ise kõige tugevam pole, kuid milles tal siiski on vaja tegutseda.  Ta tahab omi asju kellegagi arutada, kellel mõistus peas ja kes oskab temaga kaasa arutleda.  Muidugi naudib ta ka olukordi, kus mind õpetada saab 😉 Ja on asju, mida nimelt just koos minuga teha tahab, mitte üksi. Hea seks on ka boonuseks.  Igapäevase olmega peaks iga täiskasvanu ilma kõrvalise abita hakkama saama, seega selle jaoks ei ole vaja ei mulle meest ega TA-le naist.  Aga midagi see teemaalgatajast mees neist naistest siiski tahab, et ta neid otsib.  Kui sa ei näe, et naine su elule mingit lisaväärtust annab, siis parem ära neid tahagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 14:10; 16.07 15:58; 16.07 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA käsitleb naisi seksobjektidena ja siis imestab , miks naised teda ei taha.

Naistele ei meeldi egoistid, veel vähem meeldivad egoistlikud kepivennad .

Naisi alavääristada oskab TA hästi aga see jäigi selgusetuks, miks naised teda tahtma peaksid ?

Naised otsivad suhtest vist ikkagi midagi muud kui ainult seks.

Armastus, kaitstuse tunne emotsionaalne seotus ( nn.esodeerikaga pole siin midagi pistmist ),ühised mälestused jne. on naiste jaoks sageli eeltingimuseks, et üldse seksini jõuda.

Vähemalt ennast väärtustava naise jaoks.

TA , tundub mulle juba eos vägivaldse mehena…

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 16:44; 16.07 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saate aru, ühele 40 pluss tervele MITTEkeskeakriisis mehele pole sellist esoteerilist värki (romantika jms blablabla) vaja. Terve ja ise sokke pesta oskav mees saab üksi ka hakkama. Jah, kui tervis juba jukerdab, siis mees hakkab tundma hirmu ja otsib naise et see tema eest hoolitseks. Aga terve mees? Küsimus oligi, mida NAISED saavad pakkuda. Mida mehed saavad pakkuda tean liigagi hästi juba.

Selline mees ei otsigi omale naist, kellele suhe naisega mittemidagi ei paku. Miks see mees minust lahti ei lase, kel keskeakriisi pole, tervis hea, majanduslikult kindlustatud, koos me ela ja suhet olen lõpetanud ma ei tea kui palju. Mulle tundub, et ma olen talle trofeenaine – keegi, kellega saab teiste ees uhkustada. Talle meeldib see, et tal on keegi, kelle käest tulla nõu küsima, keegi, kes täiendab teda nendes valdkondades, milles ta ise kõige tugevam pole, kuid milles tal siiski on vaja tegutseda. Ta tahab omi asju kellegagi arutada, kellel mõistus peas ja kes oskab temaga kaasa arutleda. Muidugi naudib ta ka olukordi, kus mind õpetada saab ???? Ja on asju, mida nimelt just koos minuga teha tahab, mitte üksi. Hea seks on ka boonuseks. Igapäevase olmega peaks iga täiskasvanu ilma kõrvalise abita hakkama saama, seega selle jaoks ei ole vaja ei mulle meest ega TA-le naist. Aga midagi see teemaalgatajast mees neist naistest siiski tahab, et ta neid otsib. Kui sa ei näe, et naine su elule mingit lisaväärtust annab, siis parem ära neid tahagi.

<p style=”text-align: left;”>[/quote]
Järjekordne fantasöör. Ja olla uhke, et on “trofeenaine” — masendav. Kohe näha et feminism pole Eestis kuhugi jõudnud.</p>

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoo. Väga huvitav. Seletage, naised, ära mida on ühel üle 40sel naisel pakkuda ühele keskealisele mehele nagu mina olen! Süüa teha ja koristada oskan ise ka. Juttu ajada ja üritustel käia on teiste meestega on oluliselt mõnusam. Mida veel? Noores eas muidugi, lapsed jms. Aga keskealisena pole see enam teema. Nii et mida teie, 40 pluss naised üldse olete võimelised ühele omavanusele, mittekeskeakriisis mehele (kes lolli peaga tibinaid taga EI aja) olete üldse võimelised pakkuma??? Milles see paljuräägitud “pühendumus” jms üldse seisneb??? Reaalselt.

Esoteerikaga palun mitte tülitada.

Milleks üldse keegi omale kaaslast otsib? Minul on olemas lapsed, seega pole vaja meest laste tegemiseks. Mul on olemas oma kodu, seega ei ole vaja meest, kelle juurde hädasti kolida tahaks. Mul on olemas normaalse palgaga eneseteostust ja pidevat enesetäiendamise võimalust pakkuv töö, seega ei ole mulle ka sponsorit vaja. Mida ma tahaks – tahaks enda kõrvale võrdväärselt paarilist, kellega koos oma elude elamine pakuks kahepoolselt naudingut, keegi kellega oma rõõmusid ja muresid jagada, kellega saaks asju arutada, kellega koos ühiste eesmärkide poole rühkida, kellega oleks tore väljas käia, kasvõi rallit vatamas, kui see talle meeldib, kelle suudlused mind jalust nõrgaks võtaks, kellega head seksi nautida, kelle kaissu õhtul magama pugeda. Ma saan kõigega hakkama ka ilma meheta, usun, et paljusid nö meestetöid teen paremini kui paljud mehed, aga koos olemisel on omad võlud.

[/quote]

 

Väga ilus esoteerika aga päris elu on natuke teine. Kui palju Te teate paare, kes on 40 — 60 ja on koos elanud 20 pluss aastat? Väga vähe. Ma tean ka väga vähe. Põhjus on väga lihtne. Naised ei ole võimelised kestvaks koostööks. Naised on äärmuslikud. Nad kas kamandavad või alluvad. Koostöö on neile raske. Ma olen elus tundnud lähemalt umbes 25t endavanust paari. Nüüdseks on üle 15 aasta vastu pidanud vaid üksikud. Kolmes domineerivad vägagi mehed, kes on jõukad ärimehed, patriarhid. Naised on vaiksed kodukanad. Ühes paaris domineerib naine, omal alal edukas väga võimukas madam. Aga lõviosa paare on varem või hiljem lahku läinud, sest seal on mõlemad võrdsed, naised pole saanud valida ühte neist rollidest ja on sunnitud tegema koostööd, mida nad pole suutnud. Samuti on mehed aru saanud, et peale laste suureks saamist pole naistel neile enam midagi pakkuda peale kriitika ja kontrolli. Küsimus ikkagi jääb: mida teie, naised olete võimelised meestele pakkuma peale 40ndat eluaastat? Koostööks te ei ole võimelised, absoluutselt mitte.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA käsitleb naisi seksobjektidena ja siis imestab , miks naised teda ei taha.

Naistele ei meeldi egoistid, veel vähem meeldivad egoistlikud kepivennad .

Naisi alavääristada oskab TA hästi aga see jäigi selgusetuks, miks naised teda tahtma peaksid ?

Naised otsivad suhtest vist ikkagi midagi muud kui ainult seks.

Armastus, kaitstuse tunne emotsionaalne seotus ( nn.esodeerikaga pole siin midagi pistmist ),ühised mälestused jne. on naiste jaoks sageli eeltingimuseks, et üldse seksini jõuda.

Vähemalt ennast väärtustava naise jaoks.

TA , tundub mulle juba eos vägivaldse mehena…

Kus ma olen öelnud, et ma kedagi ei leia??? Selles ei ole küll probleem.

 

Naised tahavad ise väga palju aga samas ei nad võimelised MITTE MIDAGI vastu pakkuma, vähemalt peale 40ndat eluaastat. Kui vaidlete vastu, palun öelge, mida siis?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 12.07 21:09; 12.07 23:20; 12.07 23:28; 13.07 00:32; 13.07 09:44; 13.07 11:18; 13.07 11:41; 13.07 13:15; 13.07 14:34; 13.07 15:18; 13.07 17:43; 14.07 10:11; 14.07 11:15; 15.07 13:27; 16.07 13:31; 16.07 13:51; 16.07 14:26; 16.07 16:52; 16.07 17:08; 16.07 17:15; 17.07 18:54; 17.07 19:02; 18.07 00:27; 18.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma olen öelnud, et ma kedagi ei leia??? Selles ei ole küll probleem.

Naised tahavad ise väga palju aga samas ei nad võimelised MITTE MIDAGI vastu pakkuma, vähemalt peale 40ndat eluaastat. Kui vaidlete vastu, palun öelge, mida siis?

Mida ise sul on pakkuda 40+ naisele? Küpsust sul pole. Kultuurist ei huvitu. Üritustest ei huvitu. Raha? Ei otsi selles vanuses suhkruissit, eksole. Remondimeest ka mitte. Seksi? Noh, nii palju kui ma enda ja sõbrannade pealt väita julgen, siis 30-40+ on seksuaalsus ja enesekindlus oma keha osas tunduvalt parem kui noorena, aga sama vanad mehed lihtsalt ei jõua nii palju…

Ma ei tea ühtegi põhjust, MIKS üks 40+ naine sind peaks tahtma. Sa arvad, et naistel on olemas mingi best before kuupäev ja siis imestad, miks sa normaalseid naisi ei leia. Tegele oma probleemidega, miks sul on nii toksiline suhtumine naiste suhtes, mitte ära oota, et naised end sulle tõestaks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.07 16:13; 04.07 17:11; 13.07 11:21; 13.07 15:12; 15.07 15:11; 16.07 17:55; 17.07 23:27; 18.07 10:15; 20.07 11:45; 20.07 18:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust saab kohtinguid / leida naine?