Esileht Väikelaps kust saab osta lauamängude nuppe?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kust saab osta lauamängude nuppe?

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kust saaks osta lauamängude nuppe, mitte kuni neli tk ühes pakis, vaid ikka suuremas koguses? Internetist otsides leian ainult mingeid kunagisi võimalusi, kas on arhiveeritud või otsas vms. Kust pagana kohast neid asju leida?!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Brain Games poodides on igast lauamängude vidinaid. Kodukal hetkel ei näita, aga kui poodi käepärast pole, siis võid neile kirjutada ja küsida kas müüvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui suures koguses sul vaja siis on?
Koduextra-s olen näinud 1 komplekti kaupa, samuti Apollos.
Võibolla Lauamängupoest küsida kontakte , kui hulgi vaja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

EBAY/aliexpress otsingusõnaga chessman leiab palju odavaid 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma küll ei tea kus teemaalgataja elab, aga mina ostsin Pärnu-Jaagupi lillepoest, kus müüakse ka pudipadi. Korralik hunnik oli sees ja hind oli ka väga hea- 1euro lähedale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan vastuste eest. Olen ise Tallinnas ja pole veel suutnud leida. Ühest kohast vaatasin internetis, et saab tellida (Eestis), aga nemad teatasid minu tellimusele vastuseks, et laost otsas ja enne septembrit ei tule. Pean ka vist otsima sellistest kohtadest nagu Koduextra vms. Ei tea, kas kuskilt Maximast leiaks äkki…

Mul oleks vaja selle vana Trilma mängu jaoks, seega oma kolm erinevat värvi, igaühte 15 nuppu. See Trilma on mu oma lapsepõlvemäng, leidsin pööningult, aga kuhu tookordsed nupud jäid, seda ma enam ei tea kahjuks. Neid oli ikka tohutu kogus. Nüüd tahaksin lapsele seda mängu õpetada, aga eks sa mängi ilma nuppudeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

võiksid ka magaziinist ja kangadžunglist uurida, neis peaks mõlemas hulgilt igasugu pudinaid olema. äkki on ka neid nupe.
otsing näitas, et büroomaailm on kunagi müünud 100seid kompekte.

amazonis müüakse ka: https://www.amazon.com/HONBAY-Multi-Color-Plastic-Tabletop-Component/dp/B07226CXC3/ref=sr_1_118?keywords=board+game+accessories&qid=1562250378&s=toys-and-games&sr=1-118

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii, huvilistele teadmiseks: leidsin lõpuks ühe poe Paldiski mnt 67, Hipodroomi vastas, kust sain nupud. Poe nimi on Lorien. Praegu neil enam VÄGA suurt kogust järele ei jäänud, aga aeg-ajalt pidid nad ikka juurde tellima.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Väikelaps kust saab osta lauamängude nuppe?