Esileht Hobinurk Kust saab osta rotipoega?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kust saab osta rotipoega?

Postitas:

Plaanis on võtta uus pereliige, rotipoeg. Olen netis kamminud ja hetkel ei paista Tallinna kandis eriti olevat. Vanasti ostsin endale roti lemmikloomapoest, ent nüüd enam lemmikloomapoodides elusloomi ei müüda, vaid nood poed on niisama suvalist nänni täis. Või on veel kusagil Tallinna kandis olemas lemmikloomapoodi, kust saab osta rotti?
Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:40; 21.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastust ei tea, lihtsalt tahtsin juba ette önnitleda, suurepärane valik, olen kade. Kui elaksin korteris vötaksin ka uue roti. Eriti truu loom. Kahjuks maal ei saa pidada kus uksed, aknad suvel 24/7 lahti. Omal oli rott mingi 20 a tagasi ja igatsen veelgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea, kasuta otsingut, ma tõesti enam ei jaxa.

Rotte EI PEETA yhekaupa. Rott on sotsiaalne tegelane, yxi peast segi läheb. Vähemalt kaht rotipoega vajad, & kui teine on teisest soost, hoia piip & prillid, nad paljunevad plahvatuslikult.

Hangi puur. Selline, kus täiskasvanud rott mahub pysti seisma vähemalt. Hea kõrgus on umbes nagu parajal köögilaual, paar korrust, toru, redelid, kiiged, majakesed. Kogu see mööbel, muide, järataxe ära, paigalda närimiskive & -pulki, palju tahad. Hea tahtmise korral saab suurema jao sisustust muidugi koduste vahenditega valmistada ka.

Mõtle, kas tahad isaseid (enamasti uimasevõitu elunautlejad) või emaseid (enamasti pesa ehitavad närvipuntrad).

Kui see kõik on läbi mõeldud, tule jälle kysima.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole hea, kasuta otsingut, ma tõesti enam ei jaxa.

Rotte EI PEETA yhekaupa. Rott on sotsiaalne tegelane, yxi peast segi läheb. Vähemalt kaht rotipoega vajad, & kui teine on teisest soost, hoia piip & prillid, nad paljunevad plahvatuslikult.

Hangi puur. Selline, kus täiskasvanud rott mahub pysti seisma vähemalt. Hea kõrgus on umbes nagu parajal köögilaual, paar korrust, toru, redelid, kiiged, majakesed. Kogu see mööbel, muide, järataxe ära, paigalda närimiskive & -pulki, palju tahad. Hea tahtmise korral saab suurema jao sisustust muidugi koduste vahenditega valmistada ka.

Mõtle, kas tahad isaseid (enamasti uimasevõitu elunautlejad) või emaseid (enamasti pesa ehitavad närvipuntrad).

Kui see kõik on läbi mõeldud, tule jälle kysima.

Vabandust, nyah nyah, aga nüüd mina enam ei või sinu õelutsemist imestada. Kustkohast sina seda kõike oletad (oma peaga arvad), et ma ei tea? Kustkohast sina oletad, et meie peres ei ole rotte olnud, ja kõike seda muud, mida siin kokku kirjutasid? Meie peres on olnud mitmeid rotte, nii üksi kui mitmekaupa, ja kogemusi on, tänan väga, piisavalt. Ja isegi puur, suudad sa ette kujutada, on meil juba ennist olemas. Lihtsalt nüüd, mil soovisime järjekordsele pereliikmele kodu pakkuda, ei juhtunud kusagilt uut poega leidma. Vanasti ostsime endale roti näiteks Kristiine lemmikloomapoest, aga seal seda poodi enam polegi. Ka Soovi ja Kuldse Börsi kuulutustes pole praegu midagi. Kirjutasin ka loomaaeda juba, aga sealsed rotipojad süüakse ära.

Tead sa nyah. Mulle ausalt ei meeldi sinusugused targutajad, kes hüppavad kraesse kinni oma igaveste oletamiste ja arvamistega, ja konkreetsele küsimusele vastamise asemel ainult targutavad ja loevad moraali, eeldades automaatselt, et kõik teised peale nende on mingid pahatahtlikud ullikesed, kes ei tea ega oska.

Ja veel sulle teadmiseks: rotte saab vägagi hästi pidada soovi korral ka üksikult, ainult sel juhul peab arvestama, et rotu hoiab rohkem inimeste ligi ja ilmselt on rohkem n-ö jalus ka 🙂 Kahekesi olles tegutsevad jällegi rohkem omaette.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:40; 21.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, ma olen lihtsalt liiga palju näinud uisapäisa rotivõtjaid. Ei ole mul ammu enam usku, et inimesed on ilusad & head — eriti need, kellel kodulooma võtmine käib meetodil ‘yhexa korda lõika, siis tule mõttele, et ehk olex pidanud mõõtma ka’. Vabandan, kui Su teemaalgatusest ei taibanud, et Sa tead, mida teed.

Esitex registreeru pisi.ee foorumisse. Seal on rotisõpru päris palju.

Teisex proovi ainsat ostukeskkonda Eestis, kus on eraldi alajaotus Närilised. Okidoki nimelt. Natuke õudne ta on, enamjaolt suhtleb seal Lasnamjae Koohtla-Jaarvega, riigikeel käib yle kivide, kändude & guugltränsleidi, kui yldse venet ei tönka, saab raske olema. (& kasutajalt 4up4ik ära osta, kuigi tal on iga paari nädala tagant uus pesakond dumbosid. Sest tal on iga paari nädala tagant uus pesakond dumbosid, yx tõbisem kui teine.) Aga kui seal pidevamalt patrullida, leiad midagi ikka.

Kolmandax jään siiski arvamusele, et yxiku roti pidamine ei ole roti vaimsele tervisele hea. Mina lähen murelikux & kukun okidokit kammima juba siis, kui mul on ainult kolm rotti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta parem nemad, huvitavamad ja ei haise nagu rotid
Deegud

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustika Kika loomapoes on küll elusloomi, närilisi ka. Kas hetkel rotipoegi on, ei tea, aga võid ju küsida, kas on üldse lootust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti ostsime endale roti näiteks Kristiine lemmikloomapoest, aga seal seda poodi enam polegi

Kristiine keskuse loomapood (Kika) on nüüd Prisma kassade vastas, just eelmisel nädalal käisin seal. Kas seal ka loomi müüdi, seda ei oska kahjuks kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmikrottide kasvatajad/aretajad on FB-sse koondunud. On üks venekeelne grupp (hetkel müüb üks liige dumbosid ka okidoki.ee-s), ja mingi eestikeelne leht on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki näriliste grupist võid leida rotte.

Seda Mustika keskuse Kikat (ja üldse neid kõiki selle keti poode) tuleks boikoteerida ja neist midagi osta, sest nad kohtlevad loomi halvasti. Selle kohta oli lehes jutt, kuidas loomadele ei anta süüa piisavalt ja haigeid loomi ei ravita.

https://lemmik.postimees.ee/4392505/endine-muuja-suudistab-zookauplust-loomade-julmas-kohtlemises

Seda kameeleoni nägin nende poes aastaid, ükskord teda enam polnud ja jõudsin rõõmustada, et ta on lõpuks endale kodu leidnud, aga polnudki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on dumbo?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dumbo rott on natuke suuremate kõrvadega, mis hoiavad tahapoole, nagu elevandil (sealt ka nimi vist), mitte püstiselt nagu tavalisel rotil. Mul on neid neli. Natukene nunnumad, aga see on maitse asi.

Nüüd on vist hilja, aga Facebookis olen ise kolmes grupis, kus ikka müüakse: Eesti Rotiinimesed, Näriliste ost/müük/vaehtus ja ROTT – rotid & varustus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Kust saab osta rotipoega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.