Esileht Kodunurk Kust saab osta Tartus valmiskardinaid 140x 260

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kust saab osta Tartus valmiskardinaid 140x 260

Postitas:

Tere.Mul selline mure,et kuna mul on kardinasiinid ,ei sobi mulle standartsed kardinad 140×245. Aga hetkel finansid ei luba osta 1000 euro eest kardinaid. Et oleks siis nö ajutisi vaja.Oskate öelda poode kust saab neid osta?Internetpoode ei usalda. 🙁

Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kodu kujundusest, aga mina ostsin kunagi akna ette (ajutiselt) 2 heledat linast voodilina. Lõpuks jätsingi nii, sest sobisid toaga väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.zarahome.com/ee/en/bedroom/curtains-c1020116660.html

Mis mõttes “ei usalda” internetipoode? Kui ei sobi, saadad tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise sain vuaalid Jyskist, kõrgus oli 270cm, laiust oli mitut varianti (ise võtsin 500cm). Vaata nende kodulehelt, ehk hakkab midagi sobivat silma.
Paksemaid kardinaid on Decoras ja midagi on ka K-rautas, kodulehelt saab ka vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise sain vuaalid Jyskist, kõrgus oli 270cm, laiust oli mitut varianti (ise võtsin 500cm). Vaata nende kodulehelt, ehk hakkab midagi sobivat silma

Eelnevalt kontrollida õmblusi. Mina sain nii kõverad kui kõverad. Aga see ju Jysk pole ime.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aliexpressist sain väga soodsad ja kenad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures – kulu ei pruugi olla üldse 1000euri. Mina sain enda jaoks väga väga ilusad palju väiksema raha eest. Aga see sõltub muidugi mis materjalist tahad. Minul on vuaalid ja need sain tõesti hea hinnaga. Tellisin endale neti teel Tallinn salongist ja ei käinud ise üldse kohapealgi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kust saab osta Tartus valmiskardinaid 140x 260

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.