Esileht Kodunurk Kust saab selliseid vaipu

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kust saab selliseid vaipu

Postitas:

Olen 20 aasta iseseisva elu juures olnud täielik vaibavihkaja. Ainult voodi ees on üks lambanahk.
Nüüd aga on hakanud meeldima (vähemalt piltide peal) väga sellised heledad vaibad. Toon näite: https://kinnisvara24.delfi.ee/korter-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240332004

Kuhu poodi/veebipoodi võiks taolisi otsima minna?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 16:25; 31.01 11:15; 31.01 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kinnisvara24.delfi.ee/korter-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240332004

Kuhu poodi/veebipoodi võiks taolisi otsima minna?

Kui mõtled käsitsisõlmitud villa- ja siidvaipu, siis Afganistaanist, Iraanist, Marokost, Kesk-Aasia erinevatest riikidest.

Mine reisile ja osta, saad vähemalt ausa toote ja tegija saab oma raha. Need, mida erinevates Euroopa sisustuspoodides müüakse on enamasti ebaausa kaubavahetuse teel saadud, s.t, et vahendaja on need eelmainitud riikidest ülisoodsa hinna eest hulgi kokku ostnud, et siis hiljem ülisuure vaheltkasuga poodidele maha parseldada. Karm äri.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit ka saab

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi idamaa värk, jubedad tolmukogujad.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltidel on ilmselt mingi tavalilne viskoos/puuvill vaip, mitte mingi afganistani käsitöö.

Näiteks: https://www.bauhof.ee/et/kodu-ja-sisustus/vaip-4living-salerno-135x190cm-kreemjas-659307

Ma ise ostsin sarnase väikse voodi ette, väga mõnus, palju mõnusam kui need suured rasked originaalid, mis mul ka olnud on. Too oli villane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just sama öelda, mingi odav Bauhofi kaup.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise mustriga on isegi ikea polüestervaibad 75.-

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:07; 31.01 11:18;
To report this post you need to login first.

Jubedad moslemite vaibad. Üldse on seal korteris kummaline stiil, natuke siit stiilist, natuke teisest, natuke kolmandast.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle 200 000 sellise korteri eest, püha püss.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.rugvista.com/?&mkwid=ziUnEhLU&gclid=Cj0KCQiAmsrxBRDaARIsANyiD1oyVeJWr1HibwcStuXfiKjjKBUNxWiLd39xNCybCDHO42YnHya0BvMaAiXPEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit ka saab

Issand, kui ma ostaksin 3000€ eest vaiba, nagu seal mõned on, siis ma ilmselt ei julgeks isegi peale astuda sellele. Uhke värk küll muidugi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 20 aasta iseseisva elu juures olnud täielik vaibavihkaja. Ainult voodi ees on üks lambanahk.

Nüüd aga on hakanud meeldima (vähemalt piltide peal) väga sellised heledad vaibad. Toon näite: https://kinnisvara24.delfi.ee/korter-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240332004

Kuhu poodi/veebipoodi võiks taolisi otsima minna?

Teed korterile reklaami? Aga küsi Elina Purde käest kust ostis. Ilus korter muidu, vaibad ka kenad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 20 aasta iseseisva elu juures olnud täielik vaibavihkaja. Ainult voodi ees on üks lambanahk.

Nüüd aga on hakanud meeldima (vähemalt piltide peal) väga sellised heledad vaibad. Toon näite: https://kinnisvara24.delfi.ee/korter-m%C3%BC%C3%BCk-tallinn/240332004

Kuhu poodi/veebipoodi võiks taolisi otsima minna?

Teed korterile reklaami? Aga küsi Elina Purde käest kust ostis. Ilus korter muidu, vaibad ka kenad.

Peaks tegema reklaami? Vabandan, aga lihtsalt esimene pilt, kus taoline vaip ette jäi.
Ja tõepoolest, meeldima hakkasid kunagi IKEAs käies, aga ei mäletanud enam, et seal nägin…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 16:25; 31.01 11:15; 31.01 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikeas on ka tõeliselt idamaiseid pärsia vaipu (kardatavasti jah mitte kõige fairtradem asi), mis on ca 300.- ja rohkem hinnaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:07; 31.01 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on korterireklaam ju.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama vaip. Poe nime ei mäleta, aga Järve keskuses asub. Korralik viskoosvaip, odav ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ilusad (nii sünteetika kui vill ja siid, hinnad vastavalt) on Tallinnas Vaibagaleriis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:32; 31.01 15:29; 01.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad (nii sünteetika kui vill ja siid, hinnad vastavalt) on Tallinnas Vaibagaleriis.

Teemaalgataja olen. Aga milline materjal oleks siis hea? Põhiline, et puhastada võimalikult lihtne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 16:25; 31.01 11:15; 31.01 15:14;
To report this post you need to login first.

no hea oleks muidugi siidvaip, aga see maksab tuhandeid.
Kui nii palju maksta ei taha, siis mina olen ostnud sealt mitu Belgias tehtud (viskoos??) vaipa, sarnases idamaises stiilis. Alguses paar kuud ajavad ebemeid, hiljem mitte.
Jõe tänaval pood neil ja vist ka Järve keskuses, vaipu palju väljas ja netipood ka täiesti toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:32; 31.01 15:29; 01.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no hea oleks muidugi siidvaip, aga see maksab tuhandeid.

Kui nii palju maksta ei taha, siis mina olen ostnud sealt mitu Belgias tehtud (viskoos??) vaipa, sarnases idamaises stiilis. Alguses paar kuud ajavad ebemeid, hiljem mitte.

Jõe tänaval pood neil ja vist ka Järve keskuses, vaipu palju väljas ja netipood ka täiesti toimib.

Mõtled ilmselt Vaibagaleriid. See asubki Jõe tn, seal on igasuguses hinnaklassis, nii ehtsaid kui ka sünteetikat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mõtled ilmselt Vaibagaleriid. See asubki Jõe tn, seal on igasuguses hinnaklassis, nii ehtsaid kui ka sünteetikat.

Seda jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:32; 31.01 15:29; 01.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad (nii sünteetika kui vill ja siid, hinnad vastavalt) on Tallinnas Vaibagaleriis.

Teemaalgataja olen. Aga milline materjal oleks siis hea? Põhiline, et puhastada võimalikult lihtne.

Sa oled väidetavalt 20 aastat iseseiva elu peal (seega nii 40-ne naine) ja sa küsid selliseid küsimusi + ei ole kusagil poes näinud sarnaseid vaipasid, mis olid juba mõni aeg tagasi moes ja absoluutselt igal pool? Isegi Zara Home müüs selliseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:38; 01.02 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad (nii sünteetika kui vill ja siid, hinnad vastavalt) on Tallinnas Vaibagaleriis.

Teemaalgataja olen. Aga milline materjal oleks siis hea? Põhiline, et puhastada võimalikult lihtne.

Sa oled väidetavalt 20 aastat iseseiva elu peal (seega nii 40-ne naine) ja sa küsid selliseid küsimusi + ei ole kusagil poes näinud sarnaseid vaipasid, mis olid juba mõni aeg tagasi moes ja absoluutselt igal pool? Isegi Zara Home müüs selliseid.

Kui inimesel pole mitte kunagi vaipa olnud ja ta pole vaipade vastu huvi tundnud, siis kuidas ta peaks teadma?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi firma, saatmine peaks olema tasuta
https://www.carpetvista.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad (nii sünteetika kui vill ja siid, hinnad vastavalt) on Tallinnas Vaibagaleriis.

Teemaalgataja olen. Aga milline materjal oleks siis hea? Põhiline, et puhastada võimalikult lihtne.

Sa oled väidetavalt 20 aastat iseseiva elu peal (seega nii 40-ne naine) ja sa küsid selliseid küsimusi + ei ole kusagil poes näinud sarnaseid vaipasid, mis olid juba mõni aeg tagasi moes ja absoluutselt igal pool? Isegi Zara Home müüs selliseid.

Mina olen 40 aastat iseseisva elu peal ja küsiksin ka selliseid küsimusi. Ei minu lapsepõlvekodus ega üheski hilisemas kodus (5 kolimist) pole olnud ühtki vaipa. Va esikus väike porivaip. Ei ole kuskil poes näinud sääraseid vaipasid, sest kuna seni pole mind vaibad huvitanud, pole elus vaibapoes käinud ega mingites ehituspoodides vaibavahesse läinud. Ja missasi on Zara Home? Kas seda peaks teadma?

Sõbrannadel ka vaipu pole või pole ma neid märganud.
Kui nüüd peaksin kolima kuskile, kus põrand külm, ma peaksin ka sarnaseid asju uurima.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:23; 01.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi firma, saatmine peaks olema tasuta

https://www.carpetvista.com/

Jah, mina olen ka sealt tellinud. Kiiresti tuleb kohale ja kvaliteetne kaup. Ei maksa ka villavaibad tuhandeid. No kui sa just 3x4m vaipa tahad, siis jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja missasi on Zara Home?

Millises metsas sa need 40 aastat elanud oled?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:38; 01.02 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja missasi on Zara Home?

Millises metsas sa need 40 aastat elanud oled?

Esimesed 20 aastat Tallinna kesklinnas, siis 10 aastat Viimsi metsas Randveres ja nüüd 10 aastat Nõmme metsas.
Niisiis, missasi on Zara Home.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:23; 01.02 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi firma, saatmine peaks olema tasuta

https://www.carpetvista.com/

Jah, mina olen ka sealt tellinud. Kiiresti tuleb kohale ja kvaliteetne kaup. Ei maksa ka villavaibad tuhandeid. No kui sa just 3x4m vaipa tahad, siis jah.

Kinnitan kah, et seal on super kraam. 4 päevaga oli tasuta kohal paks ja erakordselt kaunis villane vaip. Kavatsen veel sealt tellida. Ja täiesti normaalsed hinnad, igale maitsele palju valikut, mind paelub alajaotus Oriental Carpet – Kilim, aga seal on ikka avastamist mitu päeva. Tasuks alati jälgida vaiba paksust, see mis mina tellisin oli 7 mm paks ja see on piisav – vaip ei liigu jala all ega kähe volti. Õhemate puhul ma ei ole nii kindel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Kodunurk Kust saab selliseid vaipu