Esileht Hobinurk Kust saab vaadata “Melchiori” sarja filme?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kust saab vaadata “Melchiori” sarja filme?

Postitas:
Kägu

Tean, et Telia ja Elisa kliendid saavad nende platvormilt, aga ühe sarja pärast ei taha tervet paketti osta. Kas kusagilt saaks nii vaadata, et maksad konkreetse filmi eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisa Huubi saab ju eraldi ka tellida ilma et muidu Elisa klient olla, praegu sooduspakkumine ka

https://www.elisa.ee/et/elisa-elamus-ja-huub-app#paketid

0
0
Please wait...
Postitas:

Elisa Huubi saab ju eraldi ka tellida ilma et muidu Elisa klient olla, praegu sooduspakkumine ka

https://www.elisa.ee/et/elisa-elamus-ja-huub-app#paketid

Ma saaksin seda ainult telefonis vaadata, sest telekat mul pole. Otsin sellist võimalust, millega läpakas vaadata saaks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma saaksin seda ainult telefonis vaadata, sest telekat mul pole. Otsin sellist võimalust, millega läpakas vaadata saaks.

Aga vaata siis läpakast, mitte telefonist.

+2
0
Please wait...
Postitas:

See äpp laeb ennast ainult nutiseadmesse, aga läpakas ei ole nutiseade (telefon, nutitelekas, tahvel on).

0
0
Please wait...
Postitas:

See äpp laeb ennast ainult nutiseadmesse, aga läpakas ei ole nutiseade (telefon, nutitelekas, tahvel on).

Aga miks on just äpist vaja vaadata? Vaata netilehelt elisa.ee/huub
ma küll vaatan sealt

0
0
Please wait...
Postitas:

Tean, et Telia ja Elisa kliendid saavad nende platvormilt, aga ühe sarja pärast ei taha tervet paketti osta. Kas kusagilt saaks nii vaadata, et maksad konkreetse filmi eest?

Huubis on nii, et ostad küll terve paketi, aga näiteks Melchiori filmidest saad paketisiseselt vaadata ainult Timuka tütart. Kahe teise filmi vaatamise eest pead ikka eraldi maksma, kumbki 4.99.

Vaadata saab ka läpakas netilehelt, muidugi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks ei võiks olla ühte suurt ühist filmiandmebaasi, kust ma saan filme laenutada või vanemaid filme tasuta vaadata. Kui erinevad platvormid tahavad veel vahelt raha saada, eks siis pangu see euro või paar iga filmi laenutamise hinna otsa. Praegu on nii tüütu filme taga ajada ja mõni film jääbki nägemata, sest ma ei jõua kõigi erinevate platvormide klient olla.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Telia paketid on minuti põhised. Lõpetad ära, kui film vaadatud.

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk Kust saab vaadata “Melchiori” sarja filme?