Esileht Pereelu ja suhted kust saada jõudu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kust saada jõudu

Postitas:

Olen oma elukaaslasega koos old pea 3 aastat, lapski väike. Kuidas saada jõudu lahkuda suhtest, millel pole tulevikku, kuid minu armastus tema vastu on meeletu… Tahan hoida meie peret, aga tema ei taha. See teeb väga haiget, kui 1 pool nagu ei ole kogu hingega asja juures… Elu on ebaõiglane ning väga raske on lahkuda elust, mis mulle nii nii kallis. Ja kuhu minna.. polegi kuhugile seoses rahalise olukorraga minul hetkel. Samas ei jaksa enam haiget saada teise poole käitumisega… Oma vanemate peale loota ei saa, samuti pole mul ka selliseid sõpru, kes saaksid aidata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegi külge klammerduda on kah nõme. Mõtle sellele et ka sinul on mingi eneseväärikus ja uhkus.
Vägisi mingit suhet koos ei hoia, selleks peab ikka kaks osapoolt olema. Mõistan et sul ei saa kerge olema, minul võttis aega 3 aastat enne kui lõplikult üle sain ja sõbrad olid väga suureks toeks.Aga paremate päevade nimel pead pingutama. Ja kunagi hiljem sa vaid imestad selle peale, et mis sind küll kinni hoidis selle mehe juures….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa enne selle mehega kokku kolimist elasid, sinna lähedki. Kuhu kadusid sinu vanemad, mis sa noor inimene nendega läbi ei saa ja ei suhtle. Tule maa peale palun tagasi ja mis abi sa siit ootad, arvad et keegi sulle pakub oma korteri või toidulaua. Ärgem olgem naised nii ädised. Miks peab mees sind ülalpidama ja selle juurde kuuluvaga. Kas sa oled lillepott, või lemmikloom.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled alla 33 a ja ülekaalutu, siis yxik pakub kindlasti peavarju 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhet ju polegi, kui üks pool ei ole huvitatud ?
Kuna meie ei tea ju, milline on sinu olukord, soovitaks kõigepealt otsida abi nii psühholoogil kui psühhiaatrilt. Kui mees on vägivaldne, võta aga kohe oma mõned asjad ja mine turvakodusse. Seal on loodud süsteem, mis toetab ja aitab edasise elu ülesehitamisel. Aga selleks pead sa ehk ise taipama, kas asi on juba kuritegelik või olemasolev suhe ei rahulda. Haiget võib saada väga mitmeti. Mees võib olla vägivaldne ja näiteks lubadusi mitte pidada ( tean naist, kes teeb skandaali kui mees tuleb lubatust 10 minutit hiljem koju. Põhjendus, temal oli nii halb ja valus see 10 minutit olla). Teine võib olla nn kuldne inimene ja lihtsalt ei sobi partneriks, ka see võib haiget teha. Igaljuhul olgu sul mõistust mitte sünnitada järgmist last ja leida võimalused enda iseseisvumiseks, olgu siis selles suhtes edasi olles või juba üksi elus edasiliikudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted kust saada jõudu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.