Esileht Väikelaps Kust saada loomakostüüm lasteiakarnevalile?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kust saada loomakostüüm lasteiakarnevalile?

Postitas:

Mul 5a tüdruk. Vaja oleks ükskõik, mis looma oma. Kas on kuskilt sellist asja osta või on lõikelehti, näidiseid kuskil.
Kust küll teised tublid emmed oma lapsele sellised kostüümid välja võluvad?
Kui muud üle ei jää, eks ma siis püüan ise teha. Aga üheks korraks selline vaev ära näha, oeh, ma ei tea. Ei motiveeri väga….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suurust laps kannab? Meil oli ka paar kuud tagasi karneval. Panin siia samasse perekooli osta-müügi kuulutuste alla , et soovin kostüümi osta. Pakkumisi tuli päris palju;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina oleksin huvitatud. Mul 2x 5aastased.
Kui kellelkil on midagi pakkuda, siis oleksin väga huvitatud. Suurused 110-116

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui oled Tallinnast, siis siin on mitmeid kohti, kust saab osta või laenutada. Pärnu mnt alguses Karnevali poest saab nii laenutada kui osta. Loomakeste kostöömide valik on seal päris suur. Juku poes Mustamäel on karnevali osakond, samuti mõningad loomakostöömid saadaval. Miskit peaks vist olema Kristiine keskuses letis, mis on otse Prisma vastas, aga ma ei tea, kuidas viimases on lood loomadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen see tubli kes ise kostüümid valmis nikerdanud – üks tööpäeva õhtu on kulunud ja valmis.
Vaata lapse riideid ja mõtle kas on mingeid selliseid mis võiks mõneks loomaks sobida? Nt must pluus ja mustad püksid – saab teha koera või kassi, pruunidest saab teha karu, rohelisest konna, kollasest tibu, roosast põrsast, valgest jävest jne jne. Edasi tuleb õmmelda, meisterdada vajalikud detailid – saba, kõrvad, mõnele loomale nina ja valmis ta ongi. Ei pea olema isegi õmblusmadinat – kõrvad saab teha nt vildist, kokku liimida ja tüdrukule kinnitada peavõrule, poisile õmmelda mõne pistega nt suvemütsile. Kassi koera sabaks osta 10 cm kunstkarusnahka ja tõmmata käsitsi mõne pistega kokku ja kinnitada riidele või mõne vöö- rihma külge, et saaks ümber siduda. Põrsa nina saab teha väikesest jogurtitopsist, värvida roosaks, maalida ninaaugud ja kumm taha panna. Näovärvid on meil ka, et vurre, musta nina jmt joonistada.
Tütrele sai lasteaia aastate jooksul palju erinevaid kostüüme kombinnitud, olen ka õepojale teinud. Raha pole üle paari-kolmekümne krooni kunagi kulunud. Minu jaoks oleks sürr hoopis selleks üheks korraks olnud mitusada krooni kostüümile kulutada. Minu kostüümi meisterdamise peamine motivaator ongi kokkuhoid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab laenutada nt siit:
http://lovimeri.onepagefree.com/?id=4292&

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus olen mina kostüüme laenutanud või siis on mõni sõbranna oma lapsele õmblenud ja siis ma olen laenanud jne, valikuid on palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Tartust. Laps on 118 cm pikk. Oleksin huvitatud ükskõik millise looma kostüümist.
Kui kellegi on pakkuda müüa või laenutada, siis tel 53 47 31 11

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://lastekostyymid.onepagefree.com/
tartus siis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laenutada jänesekostüüm -6 aastasele lapsele (kasutanud ka 3 aastane laps). Kostüüm asub Tallinnas. Kellel huvi, jätke mailiaadress.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õmblesin eelmisel aastal rebase kostüümi oranzhist fliisist villase kombinesooni järgi, ees lukk. Kapuutsi külge õmblesin kõrvad ja taha saba. Otstes on pruunid soonikud. Viimati õmblesin midagi 15a tagasi, aga lapsele meeldis. Ka 5a lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere mull on selline mure et lapsel on kohe varsti tulemas jõulupidu et kas keegi teab kust saaks jänese saba ja kõrvu osta 4 aastase lapsele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna võttis musta kapuutsiga dressipluusi ja õmbles sellele valgest karvast maniski ette, kapuutsi külge meisterdas kõrvad ja varruka otstesse tegi käpa moodi asjad ning kass oli valmis. Sinna juurde mustad püksid ja saba ning ongi kõik. Hiljem saab dressika küljest lisad maha harutada, kui vaja või ongi lapsel kassi dressikas. Ühe õhtu nikerdamine ja last saab ka kaasata disainimisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kust saada loomakostüüm lasteiakarnevalile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.