Esileht Ilu ja tervis Kust saada ruttu 5-HTPd?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kust saada ruttu 5-HTPd?

Postitas:
Kägu

Kas Eestis on müüa mingit mõistlikku preparaati (mitte liigselt lisaaineid sees)? Sellega oli vist mingi teema siin, et neid ei tohi reklaamida? Muidu olen tellinud IHerbist, aga nüüd oleks tõesti võimalikult kiiresti vaja kätte saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Fits.ee lehelt olen tellinud. Aga seal sageli otsas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui 5-HTP-d ei saa, siis oluline on sealt L-tryptophan, mida on ka nt igas apreegis saadavates Rõõmu Närvisüsteemi tablettides või guugelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.looduskaup.ee/products-page/truptofaan/
Seal näiteks, aga kui kiiresti tuleb, ei tea.
Vaata astri.ee ka. Seal info, et 24 tunni jooksul saadetakse kaup välja. Seal vaid lahjem see.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sellest on tõesti kasu ka? Soovitate?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teeb meeleolu veidi paremaks küll ja rahulikumaks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sellest on tõesti kasu ka?

Inimesed on erinevad. Enda peal olen märganud, et tõmbab teravuse maha, st ei ärritu pingelistes olukordades kergesti, võtan asju rahulikumalt.

Minu dementsele emale mõjub väga hästi: ta on heas tujus ja rahulik, magab hästi. Muidu kipuvad dementsed rahutud ja kahtlustavad olema – ilmselt sisemine segadus (ei saa asjadest aru, ei mäleta jne) tekitab ärevust ja sealt ka kahtlustamised, kiuslikkus (kui enesekaitse) ja rahutus. Aga muidugi ei pruugi igaühele mõjuda.

Nii et oleneb, milleks tarvis ja organismi eripärast ka. Minu tähelepanekute järgi sõltuvust ei tekita, mingit “laksu all” tunnet ei ole, uimasust ka mitte. Kogusega siiski ettevaatust: mina võtsin kogemata liiga palju (pulbrina) ning see päädis korraliku oksendamisega.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen muidu unehäiretega. Juba harjunud sellega, et ärkan öö jooksul korduvalt üles ja ärkan liiga vara. Ärgates on uimane ja paha olla. 5HTP-ga magan nagu kott, ei kuule mitte midagi, magan korralikult ja puhkan välja. Samuti varem läksid mul värisemisest lihased peaaegu krampi, ma polnud võimeline neid lõdvestama (ärevus). Täna tundsin, et lihased hakkasid pingesse minema, aga ei olnud mingit värinat ja suutsin ilusti rahulikuks jääda. Minu jaoks muidu ärevas olukorras ei tulnud mitte ühtegi ärevat mõtet pähe. See tõmbab juba üleüldist stressi kõvasti vähemaks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule on küll kasu toonud. Unehäired läinud ja meel rahulikum.

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis Kust saada ruttu 5-HTPd?