Esileht Väikelaps Kust saaks lapsele osta maakaarti, mis ei ole rullis?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kust saaks lapsele osta maakaarti, mis ei ole rullis?

Postitas:
Kägu

Mure selline, et mu kahesel on uus kirglik huvi tekkinud maakaardilt igasuguste asjade otsimise ja näitamise vastu, et kus on Island ja kus Kanada ja ma hea meelega olen selle huviga kaasa läinud, aga mitte kuskilt ei leia sellist kaarti, mis ei oleks rullis. Olen kaks suurt maakaarti leidnud ja tellinud, aga tegemist ikkagi kergelt kiletatud õhemapoolse kaardiga ja laps on ruttu üsna räbalaks sakutanud selle kinni-lahti tirimisega, rääkimata sellest hädakisast, et kaart ei seisa lahti ja läheb rulli tagasi.Mul on meeles kooliajast sellised plastiku sees olevad maakaardid seinal, mida alla sai võtta ja laua peal ka uurida, kas keegi on näinud, kus sellist osta saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi raamatu- või kontoritarvete poodidest kirjutusmatte, mis pannakse lauale, et pehmem kirjutada oleks ja lauda kaitsta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi raamatu- või kontoritarvete poodidest kirjutusmatte, mis pannakse lauale, et pehmem kirjutada oleks ja lauda kaitsta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi raamatu- või kontoritarvete poodidest kirjutusmatte, mis pannakse lauale, et pehmem kirjutada oleks ja lauda kaitsta.

Aitäh, super idee, just tahtsin lisada, et kõige tähtsam konks jäi välja, et ei oleks selline 200-euro ringis, aga see kirjutusmatt tuleb küll tohutult odavam, kui päris kaart ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsam:
otsige ise netist vastav joonis/skeem/vmt ja siis saatke (pole mingit 200.- juttu, heal juhul 20.-):
https://pood.koopia.ee/toode/plakat-a0/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kust saaks lapsele osta maakaarti, mis ei ole rullis?