Esileht Väikelaps kust saaks osta homöapaatilisi terasid?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kust saaks osta homöapaatilisi terasid?

Postitas:

ei ole huvi vastuvõtu eest hingehinda maksta, vaid sooviks osta terasid algava nohu vastu ehk lihtsaid- \”üld\” haigusi, osa maailmast need käsimüügil, keegi annaks kontakti kust tallinas või lähi ümbrusest võiks leida homöapaati,kes neid müüb ilma vastuvõtule võtmata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas apteegis olen mina näinud. Olemas kindlasti Gripp-Heel ja Bronhalis-Heel. Kindlasti ka muid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks saan neid oma perearstilt, kes töötab homöapaadiga ühes majas. Aga ma ei ole küll kuulnud, et neid kuskilt apteegist saab. Mähe apteegist vist pidi saama aga siis ka ikka retseptiga. Võibolla selleretsepti saab sulle kirjutada perearst, kui ta neist midagi teab ja nendesse usub. Telliskivi perearstid tegelevad sellega ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina näiteks saan neid oma perearstilt, kes töötab homöapaadiga ühes majas. Aga ma ei ole küll kuulnud, et neid kuskilt apteegist saab. Mähe apteegist vist pidi saama aga siis ka ikka retseptiga. Võibolla selleretsepti saab sulle kirjutada perearst, kui ta neist midagi teab ja nendesse usub. Telliskivi perearstid tegelevad sellega ka. [/tsitaat]

Homöopaatilised terad ei ole kindlasti retseptiga ja Eestis apteegis neid ei müüda kuna on keelatud. Apteegis müüakse segusid( Heel-sari), mis aga ei ole klassikaline homöopaatia ja Eesti homöopaadid ( Vatter näiteks) neid kindlasti ei soovita. Lähim koht on Helsingi ja Riia- Skolas Iela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algava nohu vastu võib apteegist võtta Engystoli. See on heel-sarja asi ja meid on aidanud. Ei ole klassikaline homöopaatia. Terade kontakte ei oska Tallinnas anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kikukene, need Heelid ei ole klassikaline homöopaatia.
Mõned homöopaadid müüvad neid küll, näiteks Loodusteraapia omad, aga ma ei tea, kas just ilma eelneva vastuvõtuta. See hingehind on hetkel neil mu teada 30 euro ringis.
Lähimad homöopaatiaapteegid asuvad Heldingis ja Riias, ise hangin Saksamaalt, mida vaja. Algava nohu vastu ntx aconite c6 või c12 ja Wala firma kompleksrohi Agropyron (see on midagi Heelide sarnast). Osa asju on ntx Soomes küll retseptiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin sümboolse tasu eest ära anda, paar aastat tagasi ostsin ja ei ole kasutanud. CA 40 tavalisemat nimetust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:18; 12.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võin sümboolse tasu eest ära anda, paar aastat tagasi ostsin ja ei ole kasutanud. CA 40 tavalisemat nimetust.
[/tsitaat]

mis sinu sümbolne tasu oleks…ma oleks huvitatud. Kuidas sa neid hoidnud oled? Pimedas riidekapis, või teiste ravimitega koos või hoopis sahtlis, kus on sul igasugu asju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on vastuvõtu eest tasu 25¤ see ei ole ju nii kallis.
Aga muidu saab ka minu teada Tartust samas kliinikus ka osta ilma arsti soovituseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoidnud olen neid sahtlis fooliumkotis, ise maksin kunagi ca 800 eeki vist. Aga sümboolse tasu võid ise pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:18; 12.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean üht inimest Tallinnas, kes müüb Inglismaalt toodud komplekte (nn esmaabi karp). Korrektne pakend ja igati toimivad ka. Ainuke asi, et sellist tavalist gripisegu seal pole.
Lisaks on nende teradega nagu ikka, et iga sümptomi vastu on mitu varianti terasid ja eks mõnikord on ikka nuputamist, milliseid terasid valida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]krotza kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tean üht inimest Tallinnas, kes müüb Inglismaalt toodud komplekte (nn esmaabi karp). Korrektne pakend ja igati toimivad ka. Ainuke asi, et sellist tavalist gripisegu seal pole.
Lisaks on nende teradega nagu ikka, et iga sümptomi vastu on mitu varianti terasid ja eks mõnikord on ikka nuputamist, milliseid terasid valida…

[/tsitaat]

Mina olen väga huvitatud esmaabi karbist, saada mulle palun kontaktid amery@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisin kontakte ja jätsin OMA e-meili! Miks mu postitus on kustutatud?
Kustutage siis postitusi kus midagi pakutakse, mitte neid kus kontakte küsitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps kust saaks osta homöapaatilisi terasid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.