Esileht Kodunurk Kust saaks osta kvaliteetset lambanahka?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kust saaks osta kvaliteetset lambanahka?

Postitas:

Tallinnas siis, mitte sellist väga õhukest mis istumise all rebeneda võib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:18; 29.01 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teed sellega?

ehk siis ,millisel otstarbel kavatsete teie poolt nimetatud toodet kasutada kui küsida tohib.

aitäh.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt diivanikatteks, kus hea lesida ja istuda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:18; 29.01 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud mitu lambanahka erinevatelt inimestelt, meeldivad mulle väga.  Kõige ilusama ostsin  Avatud talude päeval ühest lambakasvatustalust,  teise teisest. Ühe lausa otse tuttavalt, sest tahtsin just musta ja ühe laadalt.  Ühesõnaga tahan öelda, et parimad saad otse kasvatajatelt.  Poodidest saad keemiaga ületöödeldud(tihti Poolast), õhemad  ja vähem vastupidavad, tõsi pehmemad ja visuaalselt ilusamad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:34; 30.01 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud mitu lambanahka erinevatelt inimestelt, meeldivad mulle väga. Kõige ilusama ostsin Avatud talude päeval ühest lambakasvatustalust, teise teisest. Ühe lausa otse tuttavalt, sest tahtsin just musta ja ühe laadalt. Ühesõnaga tahan öelda, et parimad saad otse kasvatajatelt. Poodidest saad keemiaga ületöödeldud(tihti Poolast), õhemad ja vähem vastupidavad, tõsi pehmemad ja visuaalselt ilusamad.

Ilu on teatavasti vaataja silmades. Mina olen kõva lambanahafänn, kuid mulle näiteks meeldivad justi kõige vähem need pehmed, töödeldud ja lendleva titakarvaga nahad. Neid ei osta kunagi. Ja just visuaalselt on need kõige koledamad. Mulle tohutult meeldivad sellised takused, pikema tokerja karvaga tumepruunid ja hallid nahad. Valged ka. Ja boonuseks on see, kui sel nahal on kasukalõhn juures. Nendel poeomadel ei ole, nad on tõesti ületöödeldud. Selle lõhna tõttu ma peaaegu et tahaksin nendel nahkadel püherdada.

Takused nahad on ka vastupidavamad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilu on teatavasti vaataja silmades. Mina olen kõva lambanahafänn, kuid mulle näiteks meeldivad justi kõige vähem need pehmed, töödeldud ja lendleva titakarvaga nahad. Neid ei osta kunagi. Ja just visuaalselt on need kõige koledamad. Mulle tohutult meeldivad sellised takused, pikema tokerja karvaga tumepruunid ja hallid nahad.

Noh siis sulle meeldiks ilmselt ka minu kõige ilusam – pikakarvaline islandi lambanahk. Valge, korraliku kasukalõhnaga ja siidine kah ei ole. Kallis oli sunnik küll. Aga püherdada nendel ei tasu, ajavad kuigipalju karva, seetõttu on rohkem silmailuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:34; 30.01 14:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kust saaks osta kvaliteetset lambanahka?