Esileht Väikelaps Kust saaks pimendavaid kardinaid või ruloosid?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kust saaks pimendavaid kardinaid või ruloosid?

Postitas:

eelmisel suvwl olime ikka tõeliselt hädas oma poole aastase lapsega kes ei saanud öösel magatud kuna väljas valge. kleepisime aga tekke akna ette et pimedam oleks. Nüüd sai ostetud uus korter ja ees ootab aknakatete valik. Kindlasti tahaks osta magamistuppa pimendavad kardinad. Kas neid on võimalik kuskilt valmiskujul osta võib laskma õmmelda. Alternatiiviks on ka pimendavad rulood,kuigi olen rohkem kardina armastaja. Oskab ehk keegi juhendada kas ruloosid on ka poes müügil või peab nt Sunorekist eritellimusena laskma valmistada. Hinnaklassist oleks ka huvitatud nii kardinate kui ruloode puhul.
Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pimendava kardina peab ilmselt laskma õmmelda.
On olemas spetsiaalne pimendav kangas, mille võib õmmelda olemasoleva kardina taha. Kangast saab ka Abakhanist aga see ei ole väga odav. Usun, et ütleva hinna ka telefoni teel, kui ei ole lihtne kohale minna.
Mina lasin lihtsalt selle kanga ainult ülemist äärt pidi olemasoleva kardina külge õmmelda, sest mul oli lapse toas puuvillasest kangast kardin ja mõtlesin, et kui läheb pesus kokku, siis tuleb jama (s.t sellepärast jätsin kanga äärtest lahti).

Valmis pimendav ruloo on müügil näiteks Bauhausis. Aga seal on värvivalik üsna kitsas; hind ca 35 EUR aga see sõltub mõõdust.

Teatud tüüpi aknedele saab panna ka nn kassettsüsteemi, mis on väga ok välimusega aga seda peab Sunorekist vms kohast tellima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tellitud just see kassettruloo Sunorekist ja sellega oleme väga rahul. Teises toas on tavaline pimendav ruoo ja see nii hea pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehituse ABC on ka pimendavaid ruloosid. AGa ostes tuleks osta laiem kui on aken, sest kui päris akna mõõtu osta, siis hakkab servadest valgus ikkagi sisse tungima.MEie tegime selle vea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.motiva.ee
endal on ja väga rahul. tuba pime mis pime.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühed on veel sellised, mis otseselt ei pimenda, aga neelavad päikest. nt suurde tuppa tellisime sellised rulood, et just suvel ette panna, et nii jube palavaks ei läheks, aga samas ikkagi pimedaks ei teeks tervet tuba keset päeva. magamistoas on lauspimendavad. need päikest neelavad tellisime veepisarast (www.veepisar.ee).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see spetsiaalne pimendav kangas paraku ei pimenda täielikult, suvel kumab valgus ikka pisut läbi. ise õmblesin just enne uude korterisse kolimist magamistoale sellised. nii et kottpimedaks päris ei saa nendega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sunorekist sai ühel jaanuarikuul tellitud. Neil oli mingi sooduspakkumine, mingid valitud kangad -70% soodsamalt.Meil vedas – värv sobis. Soetasime kolm rulood ja maksime kokku alla 1000 krooni. Ruloo on täispimendav ja ilma nendeta ei kujuta elu ette ka enam. Kogu pere, sealhulgas titt alates sünnist, põõnab kümneni, kui varahommikusi asjatamisi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti pimendav ruloo akna ees. Ostetud Ehituse ABC-st.
Jah, kindlasti peab ruloo olema aknaavast laiem, meil on aknaava 210cm ja ruloo on 240cm lai. Täiesti toimiv!
Ideaalne on muidugi kassettruloo 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sunorekist sai ühel jaanuarikuul tellitud. Neil oli mingi sooduspakkumine, mingid valitud kangad -70% soodsamalt.Meil vedas – värv sobis. Soetasime kolm rulood ja maksime kokku alla 1000 krooni. Ruloo on täispimendav ja ilma nendeta ei kujuta elu ette ka enam. Kogu pere, sealhulgas titt alates sünnist, põõnab kümneni, kui varahommikusi asjatamisi ei ole.[/tsitaat]

No see on küll vedamine mis vedamine. Tulin just Sunorekist ja hinnapakkumine oli 364¤ kolm rulood. Üks aken 2600*1300 ja teine 1450*1300. Pimendavad, aga ühevärvilised. Kõige parem oli muidugi see, et öeldi, et kassettrulood on ainult valget värvi, sest aknad on ju valged 😀 No tänapäeval enam ikka ei ole küll kõik aknad valged, mul spoonitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikeast saab üsnagi soodsa hinnaga, meil on ja väga hästi toimivad. Pimendavate värvivalik oli valge, must, hall.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin just Tartus Zeppelinist TeaSpon pimendava ruloo, kanga- ja kardinapoest. Seal kõik rulood -20% ja mõned -50%, mu oma maksis -50%-ga 12.50. 140cm lai, TeaSponil on hea tugev metallvarustus, Sunoreki plastjubinad lagunesid mul laiali suht kiirelt. Tasub ehk vaadata Teaspon.ee lehelt? Ehk on üldine ale praegu neil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Kust saaks pimendavaid kardinaid või ruloosid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.