Esileht Kodunurk Kust saate hoidistamiseks purke?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kust saate hoidistamiseks purke?

Postitas:

Aed pakub praegu kõike head ja paremat, mida tahaks väga purki pista, aga purkidega on olukord nigel. Tavaliselt olen ma enda hoidiste purgid Magaziini poest ostnud, aga praegu tundub nende valik väga niru. Näiteks liitriseid purke ei ole üldse. Avaldage oma head purgiostukohad, mille peale ma ise ei pruugi tulla. Ah jaa, keeratava kaanega purgid on teemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 13:21; 10.08 14:52; 12.08 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa tegid nende purkidega, mis sa tavaliselt Magaziinist oled ostnud? Mina kasutan purke korduvalt ja igal aastal uusi ei vaja.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on aastate jooksul tekkinud pigem purgiuputus kui -põud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mis poest purkides tuleb(herned, oliivid, kurgid jne), jätan alles. Sildid maha ja kõik läheb kasutusse ja igas suurused. Samuti hoian alles eelmise aasta omad.
Aga iga suurem market müüb purke. Viimati hakkas silma Maksimarketis.
Aga kindlasti on ka Koduekstras ja samalaadsetes poodides. Uuskasutuskeskustes ka võib-olla isegi on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korduvkasutan klaaspurke, mida aastatega on kogunenud palju. Vahepeal andsin isegi tuttavatele hulga ära neid. Ostnud olen uutena neid vähe, üks aasta ostsin, kui õunamahla oli palju, siis ostsin ka magazinist mingi osa neid, peamiselt mingied 1,7 ja 2-seid. Muidu on aga mul need purgid, mille sisu olen ära tarvitanud, poolesed ja siis liitrised või 0,8 – suurused või mis nad on. Ikka poest ostan aega ajalt midagi. Ja kui isegi viimasel ajal pole ostnud, siis eks need ole pere kõrval aastatega kogunenud, riiulid on täis. Viimati sai nsugulase käest 10 kolmeliitrsit nn vanaaegset purki, mida tema enam ei tahtvat, mina aga saan õunamahla panna neisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa tegid nende purkidega, mis sa tavaliselt Magaziinist oled ostnud? Mina kasutan purke korduvalt ja igal aastal uusi ei vaja.

Mul on head sõbrad, sugulased, kolleegid ja tuttavad avastanud mu hoidistamise, seega kipub vähemalt pool hoidistest kodust koos purkidega ära minema 🙂 Ega ma ei kurda, teen hea meelega ja sellises koguses, et jätkuks ikka laiali jagada ka. Ja purke tagasi nõuda tundub imelik. Tont seda teab, kas purk süüakse tühjaks järgmisel päeval või hoitakse jõululauale. Mul endal oleks küll raske meeles pidada, et vot just selle purgi pean Katile tagasi viima.

Mis puutub suurematesse marketitesse, siis Prismades on olnud eelnevatel aastatel hea valik, aga eile olid ainult mõned üksikud suurused (või siis täpsemalt pigem väiksused). Aitäh soovitamast, vaatan Maksimarketisse ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 13:21; 10.08 14:52; 12.08 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakendikeskuses ja bauhofis on ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korduvkasutan klaaspurke, mida aastatega on kogunenud palju.

sama siin.
klaaspurke tekib meil majapidamisse juurde kolmel moel: purgisupid, praekapsas (jõulude ajal), pajaroad (mida mu teismeline koju varuks nõuab).
pesen nõudepesumasinas puhtaks ja panen keldrisse hoiule, lähevad järgmistele ringidele hoidistepurkidena.

vaid keeratavaid kaasi olen vahetevahel poest uutena juurde ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta.ee-s olen müügis näinud kasutatud purke, hind oli soodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Tasuta-portaalid: sageli on kuulutused üleval, tuleb ise järgi minna. Kui paar korda aastas sellist ringi teha, on hooaja alguseks kõik purgid olemas. Ise olen mittevajalikke purke niimoodi sadade kaupa laiali jaganud (mulle suured ei meeldi, mulle meeldivad pisikesed purgid)
2) Palud sõpradel-sugulastel korjata. Kes ostab suppi, kes kompotte, kes mett, kes marineeritud seeni ja purgisalateid – kamba peale saab ikka mõned purgid kokku
3) Passid klaasikonteineri juures – kevaditi tehakse suurpuhastusi ja mõni toob kottide/kastide viisi purke sinna. Mõnikord on konteiner täis ja kotid/kastid purkidega seisavad konteineri kõrval
4) Peaaegu iga suurem kauplus müüb purke. Hind on muidugi kallis – mida suurem, seda kallim. Aga kui kuskilt mujalt ei saa, siis poest ikka saab. Kuna ma ka palju kingin ära (ja ei hakka ju näpuga järge ajama, kes mis purgi sai), siis pigem üritan ikkagi ise koguda. Viimati andis naabritädi 3 kotti purke – tema ostab palju purgistatud tooteid, aga ise hoidistab vähe. Üleliigsed purgid on sageli konteinerisse viinud – seekord tegi lühema jalutuskäigu ja tõi mulle 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis jagatakse tasuta. Sellist asjade eest ma raha küll välja ei käi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud heade soovituste eest! Endal tuleb poest purke koju minimaalselt, purgisuppe ei söö, praekapsad teen ise, kurgid ja muud hoidised omast käest võtta. Ainult mõni väiksem purk on koos heeringatega ja päiksekuivatatud tomatitega koju siginenud. Aga katsetan oma kolleegide peal väikestviisi purgikogumiskampaaniat – ehk on tõesti ühe rämps teise varandus ja saan rõõmsaks nii mina kui ka kolleeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 13:21; 10.08 14:52; 12.08 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine vaata kohalikku jäätmejaama, sinna viiakse konteinerite kaupa pestud klaaspurke, saad seal sobivad välja valida ja kaaned ostad poest.
tartus nt https://www.tartu.ee/et/kuhu-jaatmed-viia#J%C3%A4%C3%A4tmejaamad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi Tallinnas tahab purke ja on nõus ise järele tulema, siis jätke oma kontakt ja võtan ühendust. Mul on u 40 keeratava kaanega purki ootamas kas soovijat või lähevad äraviskamisele. FB-s juba pakkusin, keegi ei tahtnud. Üks tundis huvi, aga polnud Tallinnast ega saanud järele tulla. Liitriseid on vähe, enamus on supipurgid, mis need ongi, kas 3/4 või o,5 l?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa tegid nende purkidega, mis sa tavaliselt Magaziinist oled ostnud? Mina kasutan purke korduvalt ja igal aastal uusi ei vaja.

Mul on head sõbrad, sugulased, kolleegid ja tuttavad avastanud mu hoidistamise, seega kipub vähemalt pool hoidistest kodust koos purkidega ära minema ???? Ega ma ei kurda, teen hea meelega ja sellises koguses, et jätkuks ikka laiali jagada ka. Ja purke tagasi nõuda tundub imelik. Tont seda teab, kas purk süüakse tühjaks järgmisel päeval või hoitakse jõululauale. Mul endal oleks küll raske meeles pidada, et vot just selle purgi pean Katile tagasi viima.

Minu arust see küll imelik ei oleks, kui sa oma tuttavatele, kes sinult hoidiseid viivad, mainiks, et nad võiks sulle vastutasuks aasta jooksul tekkivaid purke kõrvale panna, et sul oleks kuhu neid asju hoidistada. Ei pea see purk ju just täpselt see olema, mille ta sinult ära viib, vaid täiesti suvaline, millest sul hiljem kasu on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja purke tagasi nõuda tundub imelik.

Oi see ei ole üldse imelik!
See on täitsa ok ja tegelikult tihti isegi suureks kergenduseks neile, kellele oled oma hoidiseid jaganud. Nemad ei oska nende tühjade purkidega midagi teha ju pärast ja neil on hea meel, et on, kuhu anda.
Mina jagan ka oma hoidiseid ja alati mainin, et purki ootan tagasi, kui endal midagi sinna sisse panna pole pärast. Ja tuuaksegi, tihti peotäis komme sees. Või siis kogutakse kuskile kapinurka ja kui külla lähen, saan kätte.
Pererahval hea meel, et said purkidest lahti, ja minul hea meel, et on jälle, kuhu hoidiseid sisse teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Kust saate hoidistamiseks purke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.