Esileht Kodunurk Kust soovitate tellida kardinaid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kust soovitate tellida kardinaid?

Postitas:

Soovin oma koju uusi tekstiilkardinaid. Mul on endal visioon olemas ja need tuleks spetsiaalselt õmmelda. Sooviksin neljale aknale (aknad ombes 120cm laiad) n-ö läbipaistvaid maast laeni (umbes 2,5m) päevakardinaid (pole aimugi kuidas nende õige nimetus on), lisaks oleks vaja lakke kinnida siinid, sest mulle meeldiks, kui need laest langeksid. Millist ettevõtet oskad oma kogemuse põhjal soovitada? Ja äkki on siin mõni ekspert, kes oskab öelda, kui palju selline teenus ja kardinad umbkaudu võivad maksma minna 🙂

Kodu asub Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas Jyski või Hemtexi valmiskardinad ei sobi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo sul on vaja siis kahte firmat. Üks kes õmbleb ja teine kes kinnitab. Õmbleja ei tule sulle asju lakke kinnitama ja remondimees ei õmble kardinaid.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugeldad kardinafirmasid ning kõik need sobivad, sest kõigil on olemas kangavalik, siinivalik, õmblusteenus ja paigaldus. Maksumus sõltub kanga hinnast (kanga valid ise kohapeal, salongis) – kas see on 40 eurot või 200 eurot jm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo sul on vaja siis kahte firmat. Üks kes õmbleb ja teine kes kinnitab. Õmbleja ei tule sulle asju lakke kinnitama ja remondimees ei õmble kardinaid.

Siiski kardinasalongidest, kes ainult kardinatele on spetsialiseerunud, on ilmselt võimalik ka täisteenus saada. Kuigi mulle tundub, et need kardinad on nii lihtsad, et võibolla on tõesti võimalik osta valmis kardin (pigem kangasalongist kui Jyskist)  ja ainult siine on vaja juurde. Kuis ee kardin ei ole mingi erikujuline vaid tavaline nelinurk, siis minu teada ka kangadžungel vähemalt vanasti pakkus valmisõmblemise teenust – õmblevad servad ära ja kardinapaela külge. Konksud tavaliselt tulevad koos siiniga. Siin on vaja lihtsalt lakke kinnitada, minu teada seal mingit erilist eraldi laesiini ei eksisteeri vaid tavaline siin sobivas pikkuses.

Kuna ma tavalise nelinurkse kardina ja kardinapaela õmblemisega saan ise hakkama ning mees saba siinid paigaldatud, ei oska kedagi soovitada. Aga google kindlasti aitab.

Kui sa täisteenust ei leia, siis on olemas ka väiketööde firmasid, kes ongi spetsialiseerunud kardinapuude, laelampide jmt pisitööde tegemisele

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin oma koju uusi tekstiilkardinaid. Mul on endal visioon olemas ja need tuleks spetsiaalselt õmmelda. Sooviksin neljale aknale (aknad ombes 120cm laiad) n-ö läbipaistvaid maast laeni (umbes 2,5m) päevakardinaid (pole aimugi kuidas nende õige nimetus on), lisaks oleks vaja lakke kinnida siinid, sest mulle meeldiks, kui need laest langeksid. Millist ettevõtet oskad oma kogemuse põhjal soovitada? Ja äkki on siin mõni ekspert, kes oskab öelda, kui palju selline teenus ja kardinad umbkaudu võivad maksma minna ????

Kodu asub Tallinnas.

Kangas ja Nööp poes on soodukad, mine sinna uudistama ja õmblemise võid ka sealt tellida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin kardin24.ee vms ja nemad pakuvad küll täisteenust- mõõtmine, kangad, õmblemine ja paigaldus. Ooteaeg oli mõistlik. Kardinad on kallid ja ära arva, et saaksid ca valmiskardina hinnaga+20€ paigaldus.

Ma tellisin kokku 8 kardinat(voldikkardinad, riidest päeva-ja pimenduskardinad maast laeni) Kokku läks ca 3000€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kasutanud kardinate tellismiseks sellist asja nagu internet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kangas ja nööp on normaalse materjali valikuga ja sain ka konsultatsiooni. Akna ja toa mõõte ikka peaksid teadma. Normaalne hind oli.

Salongis sain isegi kehvema kvaliteediga õmblustöö 4 korda kallimalt. Samas materjali valik oli parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovid täisteenust, siis arvesta, et kardinad maksavadki tuhandeid. Salongid pakuvad küll suurt valikut, kuid kangad on väga kallid, lisandub õmblemine, siinid, paigaldus. Tulemus selline, mida valid. Mina õmblesin varemalt ise, aga olen läinud viimasel ajal Jyski jms odavkardinate teed, sest kardinad pleegivad (kui on päikesepoolne aken), kusjuures veel erinevalt, aknaava jääb ikka sisse kohe heledam ja pleekinum, muud osad vähem, nad kuluvad pesus ja triikimisel ning pikapeale tüütavad ära ka. Ei näe mõtet maksta neid tuhandeid, kui kasutusiga on sama kui odavatel ja tahan vahel ikka vaheldust ka. Üks tuttav just tellis kardinad, läks 4000+eurot. Ja ühel tuttaval rikuti pesumajas kardinad, välja maksmisest muidugi keelduti, ta ei viitsinud sõdida ka.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 16:03; 18.01 20:12; 23.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kardinad tellitud ja paigaldatud firmast Aknakate ja rulood Veepisar.  Mõlemaga jäin rahule. Veepisar tegi kardinaid ka.

Lisaks veel Avaeksperdid ja Kangas ja Nööp.

Sunorek ja Motiva teevad vist ka tekstiilkardinaid.

Praegu hea aeg tellida, kindlasti saab küsida suuremat soodustust kui varem.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kangas ja nööp on normaalse materjali valikuga ja sain ka konsultatsiooni. Akna ja toa mõõte ikka peaksid teadma. Normaalne hind oli.

Salongis sain isegi kehvema kvaliteediga õmblustöö 4 korda kallimalt. Samas materjali valik oli parem.

Täpselt. Reeda kardinaid ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kangas ostetud Sunorekist ja õmblustöö, siinid ja paigaldus siinidele tehtud Kuldsed Käärid salongi poolt, see on kangadzungel xxl ruumides ja väga mõistliku hinnaga teenus. Aga arvesta jah sellega, et kardinad on kallid. Meil maksid ainult elutoa kardinad kahele aknale 1000 eurot (1 aken 1.5 m ja teine 2.3 m lai), pimendavad kardinad siis.
Ise ka enne ei uskunud, et kardinad nii kallid on, sest valmiskardinad Ikeas, Jyskis jne on ju nii odavad. Aga kui hakkad spets kardinasalongides kangaid vaatama, siis saad aru, et kangal ja kangal on vahe. Meil on magamistoas Ikea kardinad ja kusjuures kõige kallimad, mis Ikeas müüakse ja esiteks ei ole need täiesti pimendavad, kuigi peaksid olema, teiseks kangas ei lange nii ilusti, on kortsuv jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 17:13; 20.01 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on magamistoas Ikea kardinad ja kusjuures kõige kallimad, mis Ikeas müüakse ja esiteks ei ole need täiesti pimendavad, kuigi peaksid olema, teiseks kangas ei lange nii ilusti, on kortsuv jne.

Mismoodi kardinad kortsuvad? Ainus aeg, mil nad kortsuvad, on ju pesus, ja niikuinii vajavad siis triikimist, olgu kangas või kuldbrokaadist. Ja Jyski kõige odavamad pimnedavad küll pimendavad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 16:03; 18.01 20:12; 23.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tellisime täisteenust. Võtsin ka kohustuslikud 3. hinnapakkumist ja tellisin siit: http://www.kardinamaailm.ee

Tulid kohale koos näidistega, võtsid vajalikud mõõdud ja lõpptulemus on väga ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tellisime täisteenust. Võtsin ka kohustuslikud 3. hinnapakkumist ja tellisin siit: http://www.kardinamaailm.ee

Tulid kohale koos näidistega, võtsid vajalikud mõõdud ja lõpptulemus on väga ilus.

Oeh, mis eesti keel

sa tellisid täisteenuse,  mitte täisteenust.

miks on kolmas hinnapakkumine kohustuslik?

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kangas ja Nööbis on väga hea teenindus. Tallinnas Kadaka Selveri juures on näiteks.

aga suht kallis ka… materjalikulu läks mul ise pea 230€ Pluss õmblejale 120€. Aga kvaliteet ja hind on paigas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on magamistoas Ikea kardinad ja kusjuures kõige kallimad, mis Ikeas müüakse ja esiteks ei ole need täiesti pimendavad, kuigi peaksid olema, teiseks kangas ei lange nii ilusti, on kortsuv jne.

Mismoodi kardinad kortsuvad? Ainus aeg, mil nad kortsuvad, on ju pesus, ja niikuinii vajavad siis triikimist, olgu kangas või kuldbrokaadist. Ja Jyski kõige odavamad pimnedavad küll pimendavad.

Kortsuvad akna ette ja eest ära tõmbamisest, ongi kuidagi selline kangas, et kui käega kinni võtad, siis on kohe korts sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 17:13; 20.01 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole selliseid kardinaid näinud veel, mis kortsuvad ettetõmbamisel. Tõesti, olen elanud väga paljudes kodudes ja ostnud väga erineva hinnaga kardinaid, viimasel ajal aina odavamaid, just seetõttu, et ei näe mõtet kulutada kardinatele tuhandeid, ees ei ole nad ju terve mu elu, tüdimus tuleb.
Kardinasalongid pakuvad ka neid tokke, millega siis neid udukalleid kardinaid vedada, et seda kallist kangast puutumisest säästa, võid neid ju kasutada siis ka nende oma odavate kortsuvate kardinate puhul.
Aga jutt tundub kangesti salongitöötaja jutuna hoopis, kortsuv kardinakangas ja mittepimendav pimendav kangas, küllap varsti tuleb ka salongi nimi, kust siis ainuõiged saab osta.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 16:03; 18.01 20:12; 23.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole selliseid kardinaid näinud veel, mis kortsuvad ettetõmbamisel. Tõesti, olen elanud väga paljudes kodudes ja ostnud väga erineva hinnaga kardinaid, viimasel ajal aina odavamaid, just seetõttu, et ei näe mõtet kulutada kardinatele tuhandeid, ees ei ole nad ju terve mu elu, tüdimus tuleb.

Kardinasalongid pakuvad ka neid tokke, millega siis neid udukalleid kardinaid vedada, et seda kallist kangast puutumisest säästa, võid neid ju kasutada siis ka nende oma odavate kortsuvate kardinate puhul.

Aga jutt tundub kangesti salongitöötaja jutuna hoopis, kortsuv kardinakangas ja mittepimendav pimendav kangas, küllap varsti tuleb ka salongi nimi, kust siis ainuõiged saab osta.

Kas sa tõesti ei ole kogenud, et kangaid on erineva kvaliteediga? Mis need sinu “väga erineva hinnaga” kardinad siis olnud on? 29-69 eurot?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Aliexpressist väga normaalsed ja odava hinnaga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Aliexpressist väga normaalsed ja odava hinnaga!

Palun anna link

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea meel, et meil nii palju inimesi, kes saavad endale rõõmsalt lubada tuhandeid eurosid kardinatele. 🙂 Minul endal jäi siin neid summasid vaadates suu lahti, 4000€ kardinatele on kosmos. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kasutan Hobujaama Kanga ja Nööbi teenust, jäin väga rahule. siinid ja kangad (sh pimendavad) on  kvaliteetsed ja tuhandeid ei kulunud, ikka sadades oli arve.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardinafirma Aastakäik.
Super kvaliteet, kiire ja kvaliteetne õmblemine ning äärmiselt professionaalne lähenemine. Kliendina tundsin end väga hästi hoitud.
Materjalide valik samuti suur. Kiidan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan tellida http://www.solarestuudio.ee
Tulevad kohale kogu valikuga ja soovitavad, mis kardin kuhu kõige paremini võiks sobida.
Ka paigaldus on nende poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siksakist olen oma elutoale kardinad tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain siit kunagi võrreldes teiste pakkujatega väga soodsalt: kardinad24.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas teemaalgataja on kahe aastaga endale ikka kardinad ette saanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kas teemaalgataja on kahe aastaga endale ikka kardinad ette saanud?

Hea tähelepanek???? huvitav, miks keegi vana teema üles kraapis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Kodunurk Kust soovitate tellida kardinaid?