Esileht Hobinurk Kust tasub lennupileteid otsida?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kust tasub lennupileteid otsida?

Postitas:
Kägu

Millised on usaldusväärsed leheküljed, kust ise lennupiletite pakkumisi otsida? Olen algaja reisija.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, millega lennata tahad. Vahel on parem lennufirma enda lehelt osta/vaadata Siis 100% kindel. Aga samas kui osta mingilt muult lehelt, saab soodsamalt. Skyscanner.net on selline koht kus saab soodsamalt, tean tuttavaid, kes on soetanud sealt ja kõik on hästi läinud. Samuti ka kayak.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui trip.ee kasutaja kogemusi lugeda, siis odavalt saad momondo.ee kaudu otsides ja sealt vahendaja kaudu ostes. Nii kaua on kõik hästi kui lennus mingeid muudatusi ei toimu. Kui muutub midagi, siis on pidevalt mingid hädad. Kindel on läbi lendaja kodulehe. Tavaliselt veits kallim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen üksjagu reisinud ja tavaliselt ostnud piletid momondo.ee kaudu. Enamasti saab sealt kõige odavama hinnaga. Aga olen ostnud näiteks ka sky24.ee lehelt, ning näiteks reisidiilid.ee on ka oma lennupiletite otsingu võimalus olemas. Mõnikord on ühel lehel samad piletid mitukümmend eurot odavamad kui teistel lehtedel, seepärast tasub kontrollida ennem ostmist igalt poolt üle. Üks oluline asi, mida teada- kui otsid pileteid samasse sihtkohta mitu korda, siis need saidid kergitavad sageli kunstlikult hindu. Selle vastu aitab, kui kordad otsingut teiste seadmetega, näiteks pereliikme arvuti või telefoniga, kuhu sa ei ole oma google kontoga sisselogitud. Hinnad kõiguvad ka sõltuvalt lennu populaarsusest ja mõnikord jällegi mitukümmend eurot päeva jooksul üles-alla.
Kui sul on palju vaba aega ning saad oma puhkuseperioode ise valida, siis tasub silma peal hoida trip.ee ja reisidiilid.ee lennupakkumistel. Iga päev tuleb uusi pakkumisi peale ja kui kannatlik oled, siis saad lõpuks soovitud reisi ilmselt odavamalt kui ise otsides. Kui sihtkoht ei ole paigas ja soovid lihtsalt reisida ükskõik kuhu sooja, siis nendelt lehtedelt leiab alati midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ALGAJAL reisijal soovitan siiski kasutada lennufirmade kodukaid, piletite ostmiseks. Lihtsalt otsinguks võid kasutada mida iganes, ise kasutan näiteks momondot. Kui vahendajate kaudu osta ja pärast midagi muutub, siis ei pruugi infot kiirelt kätte saada. Lennufirmaga otse asju ajades liigub info tavaliselt kiiresti ja abi on ka vahetum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kasutanud mitmeid otsinguvõimalusi, aga viimasel ajal olen kasutanud lennufirmade omi kodukaid. Need on kindlamad ja nii mõnigi kord ka kokkuvõttes paremad lahendused.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Hobinurk Kust tasub lennupileteid otsida?