Esileht Hobinurk Kust tasub lennupileteid otsida?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kust tasub lennupileteid otsida?

Postitas:
Anonymous

Millised on usaldusväärsed leheküljed, kust ise lennupiletite pakkumisi otsida? Olen algaja reisija.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, millega lennata tahad. Vahel on parem lennufirma enda lehelt osta/vaadata Siis 100% kindel. Aga samas kui osta mingilt muult lehelt, saab soodsamalt. Skyscanner.net on selline koht kus saab soodsamalt, tean tuttavaid, kes on soetanud sealt ja kõik on hästi läinud. Samuti ka kayak.com

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui trip.ee kasutaja kogemusi lugeda, siis odavalt saad momondo.ee kaudu otsides ja sealt vahendaja kaudu ostes. Nii kaua on kõik hästi kui lennus mingeid muudatusi ei toimu. Kui muutub midagi, siis on pidevalt mingid hädad. Kindel on läbi lendaja kodulehe. Tavaliselt veits kallim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üksjagu reisinud ja tavaliselt ostnud piletid momondo.ee kaudu. Enamasti saab sealt kõige odavama hinnaga. Aga olen ostnud näiteks ka sky24.ee lehelt, ning näiteks reisidiilid.ee on ka oma lennupiletite otsingu võimalus olemas. Mõnikord on ühel lehel samad piletid mitukümmend eurot odavamad kui teistel lehtedel, seepärast tasub kontrollida ennem ostmist igalt poolt üle. Üks oluline asi, mida teada- kui otsid pileteid samasse sihtkohta mitu korda, siis need saidid kergitavad sageli kunstlikult hindu. Selle vastu aitab, kui kordad otsingut teiste seadmetega, näiteks pereliikme arvuti või telefoniga, kuhu sa ei ole oma google kontoga sisselogitud. Hinnad kõiguvad ka sõltuvalt lennu populaarsusest ja mõnikord jällegi mitukümmend eurot päeva jooksul üles-alla.
Kui sul on palju vaba aega ning saad oma puhkuseperioode ise valida, siis tasub silma peal hoida trip.ee ja reisidiilid.ee lennupakkumistel. Iga päev tuleb uusi pakkumisi peale ja kui kannatlik oled, siis saad lõpuks soovitud reisi ilmselt odavamalt kui ise otsides. Kui sihtkoht ei ole paigas ja soovid lihtsalt reisida ükskõik kuhu sooja, siis nendelt lehtedelt leiab alati midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALGAJAL reisijal soovitan siiski kasutada lennufirmade kodukaid, piletite ostmiseks. Lihtsalt otsinguks võid kasutada mida iganes, ise kasutan näiteks momondot. Kui vahendajate kaudu osta ja pärast midagi muutub, siis ei pruugi infot kiirelt kätte saada. Lennufirmaga otse asju ajades liigub info tavaliselt kiiresti ja abi on ka vahetum.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud mitmeid otsinguvõimalusi, aga viimasel ajal olen kasutanud lennufirmade omi kodukaid. Need on kindlamad ja nii mõnigi kord ka kokkuvõttes paremad lahendused.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavad lennupiletid – https://aviasales.com kasutan juba pikemat aega – mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan momondosid ja skyscannereid ainult sobiva reisivariandi välja otsimiseks, siis ostan tavaliselt piletid vastava lennufirma lehelt. Hind tuleb sama või maks 10 eurot kallim, samas näiteks Ryanairi lehelt ostes saan kohe kohti valida, kogun mingeid punkte millega saab hinnaaalandust (Airbalticul näiteks).

See, et liiga palju ei tohi sellistelt saitidelt sihtkohti vaadata, on ka teada, hind hakkab siis kerkima, samas lennufirma kodulehel püsib kogu aeg sama, vaata kas või 24/7/365 niikaua kui vastava hinnaklassi pileteid jätkub.

Ma olen korra proovinud selliselt vahendaja lehelt pileteid osta, maksmiseni kordagi ei jõudnud, alati jooksis süsteem enne kokku ja uuesti laadides oli hind veidi kallim. Peale kolmandat korda ostsin juba lennufirma enda lehelt ilma mingite probleemideta sama hinnaga, mis vahendaja viimane kord pakkus.

Ja nagu klaabukas mainus, kui mingeid muutusi tuleb, siis firmaga on lihtsam suhelda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti otse lennufirmadelt, mitte läbi vahendajate osta. Kui tekib mingi jama, siis on probleemide lahendamine palju lihtsam.

Endal oli just juhus, et läbi vahendaja (Kiwi.com) ostetud lennul muudeti lennuaega mitme tunni võrra, nii, et lend mulle enam ei sobinud. Lennufirma reeglite järgi oleksin saanud lennu tühistada ja raha tagasi. Aga vahendaja reeglite järgi oleks pidanud lennuaja muutus olema üle 24h, et nad tühistamise ja raha tagastamisega tegeleksid. Sai mitu õhtut kulutatud ja lõpuks ligi 400 eurot koolirahaks kantud.

Ja täpsustan, et ärge ajage segamini lendude otsingumootoreid (nt Momondo, Skyscanner) ja vahendajaid (nt Kiwi). Neist esimesed on mõeldud lendude otsimiseks, väga kasulikud ja mugavad, valid sobiva variandi välja ja ostmiseks suundud edasi, seejuures võid ka käsitsi väljapakutud lennud lennufirma kodulehelt üles otsida. Vahendajad on ostavad Sulle lennukipiletid ära – seejärel on aga broneering tehtud nende nimel ning Sa sõltud täielikult vahendajast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega tuleb ka arvestada, et nendel odavatel piletitel on tavaliselt mingi “häda” küljes, kas on suva lennud kokku topitud mitte jätkulendudena, vaid ise vastutad, kas peale jõuad ja teed alati turvakontrolli jne kõik otsast peale või siis on kahel lennul jube pikk vahe, maandub keset ööd või muud ebamugavused. Lisaks võib juhtuda, et alguses vaatad, et odav hind, aga hakkab tulema juurde sulle ei tea mis tasusid ja lõpphind polegi üldse odavam kui lennufirma enda lehelt võetud pilet. Üldiselt kui tahad mugavalt lennata, siis ei saa üliodavalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALGAJAL reisijal soovitan siiski kasutada lennufirmade kodukaid, piletite ostmiseks. Lihtsalt otsinguks võid kasutada mida iganes, ise kasutan näiteks momondot. Kui vahendajate kaudu osta ja pärast midagi muutub, siis ei pruugi infot kiirelt kätte saada. Lennufirmaga otse asju ajades liigub info tavaliselt kiiresti ja abi on ka vahetum.

Mina kogenud reisijana kasutan samuti ainult lennufirmade endi kodukaid.

Milleks osta kuskilt hallilt saidilt ja kui midagi muutub, jääd rahast ilma? Kui mulle see 20.- eurot hinnavahe piletites nii oluline oleks, ma ei reisikski.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama. Otsida aegu, lende jms võib igalt poolt, aga ostan lennufirmade enda lehelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike stiilinäide Kiwi.com-i kohta. Õnnetul kombel ostsin ühe lennu läbi nende. Nüüd hakkasin check-in tegema ja tahtsin lisapagasit osta – ja selle eest tahetakse 30 EUR teenustasu (st vahendustasu lisaks vedaja poolt küsitavale pagasi hinnale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan momondosid ja skyscannereid ainult sobiva reisivariandi välja otsimiseks, siis ostan tavaliselt piletid vastava lennufirma lehelt. Hind tuleb sama või maks 10 eurot kallim, samas näiteks Ryanairi lehelt ostes saan kohe kohti valida, kogun mingeid punkte millega saab hinnaaalandust (Airbalticul näiteks).

Esimene adekvaatne vastus. Momondo ja skyscanner on otsimootorid ja sealt pileteid osta ei saa, need otsimootorid juhatavad vaid piletimüüjateni. Igal juhul tasub neid kasutada, sest mootor leiab üles soodsaimad variandid ka erinevate lennufirmade vahel. Väga mõttetu on soovitada iga lennufirmat hakata eraldi guugeldama. Kõigepealt tuleb soodsaim variant ûles otsida ja siis lennufirma lehelt ära osta. Ûldjuhul vahendajatega võrreldes hind eriti kallim pole, võimalik, et lisatasudega kruvitakse lõpuks hind isegi kõrgemaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

sama – enamasti lennufirma kodukalt ostan. Kallinate-kaugemate kohtade puhul olen enamvähem lennud välja valinud ja Estravel on vormistanud. Kui hind tuleb nii suur, et ületab kaardi limiidi, on mugavam Estravelile pangamakse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Kust tasub lennupileteid otsida?