Esileht Kodunurk Kust tellida mõistliku hinna (ja kvaliteedi suhte)ga rulood?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kust tellida mõistliku hinna (ja kvaliteedi suhte)ga rulood?

Postitas:
Kägu

Uues kodus on ebastandardse suurusega aknad, ehituspoodidest valmis ruloosid ei saa osta. Aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid on siiski vaja (praegu on samas koledad ja poolkatkised ribakardinad). Küsisin hinnapakkumist Motivalt, kes end FBs kogu aeg reklaamib — selge, et tellida on kallim kui poest valmistoodang osta, kuid Motiva hind on siiski minu jaoks koletu kõrge. Kui guugeldan, saan nii meeletult aknakatete pakkujaid, et eluski ei jõua kõigilt hinnapakkumisi võtta. Ehk oskab siin keegi soovitada, mis firmalt võiks mõistliku hinnaga pakkumise järele küsida? Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paned äkki Kodunurka oma teema. Pole ju teab mis ajaviide.

Please wait...
Postitas:
Kägu

veepisarast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui guugeldan, saan nii meeletult aknakatete pakkujaid, et eluski ei jõua kõigilt hinnapakkumisi võtta. Ehk oskab siin keegi soovitada, mis firmalt võiks mõistliku hinnaga pakkumise järele küsida? Aitäh!

Mõnedelt tuleb ikka ise pakkumised küsida ja nende hulgast siis valida. Mul jäi Aknakate lõpuks sõelale ja seda vist isegi mitte hinna tõttu, vaid see oli ainus koht, kus sain sellise serva kujundada nagu tahtsin. Ja lahke teenindus võitis mind ka nende poole, nii et ma ei teagi, kas ma lõppkokkuvõttes rahaliselt midagi võitsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rulo.ee kodulehel saad ise mõõdud sisestada ja hindasid näha. Leiunurk on neil ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid on siiski vaja

Mingit sellist mõtled?

Ostad laiema, kui aken ja lõikad (lased lõigata kui meest majas pole) ise parajaks. Pikkus pole nii cm pealt oluline.
Pisut on seal harutamist nende vedrude ja asjadega, mis seal toru sees on, aga lõppkokkuvõttes on asi tehtav.
See pildil olev 73x150cm maksab 17€.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uues kodus on ebastandardse suurusega aknad, ehituspoodidest valmis ruloosid ei saa osta.

Sa ikka seda võtad ka arvesse, et ehituspoodide ruloode laiuse saab ise täpseks teha, selle kohta tuleb juhend kaasa? Või küsimus on akna kõrguses (ehituspoodide rulood katavad 1.60 kõrguse akna, kui sul on maast laeni aknad siis see ei ole piisav).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uues kodus on ebastandardse suurusega aknad, ehituspoodidest valmis ruloosid ei saa osta. Aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid on siiski vaja (praegu on samas koledad ja poolkatkised ribakardinad).

siit loen välja, et oled leidnud ehituspoodidest aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid? millisest poest, palun? mul on ka vaja, aga ma ei suutnud leida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

siit loen välja, et oled leidnud ehituspoodidest aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid? millisest poest, palun? mul on ka vaja, aga ma ei suutnud leida.

ESPAK nt, aga usun, et pea igas suures ehituspoes on mingi valik olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

millisest poest, palun? mul on ka vaja, aga ma ei suutnud leida.

Ehituspoed on Bauhaus, Bauhof, K-Rauta, Espak.
Rulood veidi parema kvaliteediga on spets aknapoodides nagu Veepisar, Avaeksperdid, Sundecor jne

Ehituspoed ei ole ja ruloosid ei ole mõtet küsida Sokisahtlist, Selverist ja Kristallihaldjatelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ESPAK nt, aga usun, et pea igas suures ehituspoes on mingi valik olemas.

millisest poest, palun? mul on ka vaja, aga ma ei suutnud leida.

Ehituspoed on Bauhaus, Bauhof, K-Rauta, Espak.

Rulood veidi parema kvaliteediga on spets aknapoodides nagu Veepisar, Avaeksperdid, Sundecor jne

Ehituspoed ei ole ja ruloosid ei ole mõtet küsida Sokisahtlist, Selverist ja Kristallihaldjatelt.

juhin tähelepanu, aknaraami külge kinnitatavaid ruloosid otsin. pole vaja ironiseerida, nagu ma otsiksin neid sokisahtlist. ka teemaalgatus räägib raamile kinnitatavatest ruloodest. visake linke parem ironiseerimise asemel, kui nii targad olete.

Please wait...
Postitas:
Kägu

visake linke parem ironiseerimise asemel, kui nii targad olete.

See hiina ruloo, mille pildi ja lingi ma viskasin, kinnitub küll aknalengile, aga kui osta sama asi, ainult 60-100mm lühem, siis ju saabki teda aknaraamile panna, ega neil sisulist vahe pole.

Pigem peab aknaraamile kinnitades mõtlema, kuidas seda ilma kruvideta teha, et auke ei peaks puurima. Et kui ühel hetkel maha võtad, koledaid kruviauke ei jääks…
Ma hiljuti panin viimati kaks korda, enne kui aru sain, kuidas see ilma kruvideta käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei oska teiste hindadega võrrelda, aga ise olen rahul Dever OÜ-st 5 aastat tagasi ostetud erimõõdus ruloodega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

visake linke parem ironiseerimise asemel, kui nii targad olete.

See hiina ruloo, mille pildi ja lingi ma viskasin, kinnitub küll aknalengile, aga kui osta sama asi, ainult 60-100mm lühem, siis ju saabki teda aknaraamile panna, ega neil sisulist vahe pole.

Pigem peab aknaraamile kinnitades mõtlema, kuidas seda ilma kruvideta teha, et auke ei peaks puurima. Et kui ühel hetkel maha võtad, koledaid kruviauke ei jääks…

Ma hiljuti panin viimati kaks korda, enne kui aru sain, kuidas see ilma kruvideta käib.

no mis mõttes ei ole sisulist vahet? see ei ole ju sama asi! kui ruloo on mõeldud aknale kinnitamiseks, siis on sellel kaasas ka kinnitused ilma kruvideta paigaldamiseks ja alläärde (või ka terves ulatuses külgedele) stopperid. sinu ruloo jääb ju lehvima, kui akna ülalt tuulutuseks avan. aastat viis tagasi oli selliseid ehituspoodides müüa, enam ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu ruloo jääb ju lehvima, kui akna ülalt tuulutuseks avan.

Krt, sul on õigus, my bad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rulo.ee kodulehel saad ise mõõdud sisestada ja hindasid näha. Leiunurk on neil ka.

Ma ei tea, miks seda vastust on miinustatud, aga mina soovitan ka Rulost tellida. Kui ise täpselt mõõta oskad, on kõik imelihtne ja saadavad väga kiiresti. Praegu peaks neil olema kampaania, kus 4 ruloo ostmisel saad paigalduse tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan ka Veepisarat. Ma tellisin küll teistsugused ribakardinad, aga seal olid normaalsed konsultandid. Sunorekis nagu inimest ei huvitanudki, mida me tahame, kuigi seal oli hind odavam (samas ka värvivalik kehvem). Avaekspertides oleks tulnud kõige kallim hind, kuid nad vastasid ka mulle alles kahe nädala pärast, mis on täiesti ebanormaalne.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Kodunurk Kust tellida mõistliku hinna (ja kvaliteedi suhte)ga rulood?