Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust tellida riidemaske?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kust tellida riidemaske?

Postitas:
Kägu

Kust olete tellinud korduvkasutatavaid riidemaske? Otsin midagi ühevärvilist.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aliexpress.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pärast seda megatüütut reklaamkampaaniat poleks kunagi arvanud, et soovitan – About You.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks? See ei kaitse ju mitte millegi eest.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna need on sama toimega, mis sall nina-suu ees, siis pole mõtet üldse tellida.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest täitsa ok kvaliteediga, ma olen rahul: https://medifum.ee/kat/kaitsemaskid/

Märksa kenama saab siit valida, kui tavaline apteegimask.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks? See ei kaitse ju mitte millegi eest.

Ei kaitsegi. Salli näo ees hoida on ebamugav.
Käin riikides, kus on maskikohustus ja võimalik, et see tuleb ka Eestis. Käin siis pigem juba Alist tellitud riidemaskidega, mille hind oli 80 senti tükk, mitte ei osta Eesti “disainmaske” hinnaga 15 eurot tk.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mitte vaid ei kaitse, vaid on ise ohuallikas.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti “disainmaske” hinnaga 15 eurot tk.

Ka neil hinnad kukuvad, juba on 8€/tk https://norrison.ee/et/kaitsevahendid/1343-naeomask.html
Värvi saad valida samamoodi nagu trussikutelgi. Salle on neil ka.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa üldse aru, mis mõte nendel riidest maskidel on. Miks inimesed ei osta apteegist normaalseid ühekordseid maske? Kuna mul autojuhiluba pole, sõidan igapäevaselt ühistranspordiga, hommikul pool tundi ja õhtul ka. Astun bussi, uus mask ees, astun välja, rullin selle kokku, viskan ära ja deson käed. Hakata seda saastunud maski kusagile toppima, päev otsa seda siis kotis hoida – milleks?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks seda rullida? Võtad sellest osast, mis kõrva taha jääb ja viskad ära. Pärast desinf.

Kuhu? Inimesed viivad selle ju koju ja pesevad ära.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa üldse aru, mis mõte nendel riidest maskidel on. Miks inimesed ei osta apteegist normaalseid ühekordseid maske? Kuna mul autojuhiluba pole, sõidan igapäevaselt ühistranspordiga, hommikul pool tundi ja õhtul ka. Astun bussi, uus mask ees, astun välja, rullin selle kokku, viskan ära ja deson käed. Hakata seda saastunud maski kusagile toppima, päev otsa seda siis kotis hoida – milleks?

Apteegi omad on lihtsalt koledad. Riidest on ka, suukorv jääb suukorviks kuid  no kui just peab, siis pigem riidest.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks seda rullida? Võtad sellest osast, mis kõrva taha jääb ja viskad ära. Pärast desinf.

Kuhu? Inimesed viivad selle ju koju ja pesevad ära.

Mul vedeleb riidest mask suvisest Itaalia reisist peale käekotis. Ei hakka ma seda pesema.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apteegi omad on lihtsalt koledad. Riidest on ka, suukorv jääb suukorviks kuid no kui just peab, siis pigem riidest.

No ja mis siis, et kole. Kui ostad meditsiinilise maski, juhul kui pead olema rahvamassis, siis tead, et oled vähemalt märksa rohkem kaitstud, kui ilma, aga riidest mask on samamoodi ebamugav ja kole ja samas ei paku mingit kaitset ka.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Magasiinis on 2.50

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apteegi omad on lihtsalt koledad

Sa ikka saad aru, et maski mõte ei ole sind kaunistada, vaid kaitsta?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Norrison ja T-Style (viimane on traadiga nina pealt) . Ühekordse maskiga tunnen ma ennast nagu vanainimene, kes on kogemata polikliinikust väljudes kilesussid jalga unustanud.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apteegi omad on lihtsalt koledad

Sa ikka saad aru, et maski mõte ei ole sind kaunistada, vaid kaitsta?

Ausalt öeldes on ükskôik. Ei ole kaitsest huvitatud, maski kasutan kui kästakse ja muidu ei saa.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki mõtleks vahelduseks ka keskkonna peale.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki mõtleks vahelduseks ka keskkonna peale.

Hea meelega. Aga esmalt mõtlen sellele, kuidas elus püsida.

0
-6
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kust tellida riidemaske?