Esileht Pereelu ja suhted Kust tuleb see, et isad nõnda vihkavad oma lapsi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Kust tuleb see, et isad nõnda vihkavad oma lapsi?

Postitas:

Mõtlen sellele, kui palju on Eestis põlvkondade kaupa rongaisasid: oma lapsi pole nad iial ülal pidanud või kui, siis üsna naeruväärselt väikeses ulatuses.
On isasid, kes takistavad oma poegadel edukaks saada. Tean ühte perspektiivikat korvpallurit, kelle isa otsustas poja kõige otsustavamal hetkel Tallinnast kuskile metsa vahele kolida, nii et poeg ei saanud enam trenni teha, vaid pidi korvpallurikarjääri pooleli jätma.
Tean veel ühte isa, kes siis, kui ta abikaasa rasedaks jäi, soovitas issike lapsele nimeks panna Charlie Chaplin – see oli tema poolt mõnitus ja nali. Lollike naine panigi sellise nime oma pojale. Isa eeskuju oli terve elu negatiivne, isa ise sõltlane ja viimane inimrämps. Pojastki sai sõltlane. Sellise isaliku viha vastu võitlemine nõuab selgroogu ja tugevat iseloomu, seda leidub vähestel.
Ja veel tean isa, kes laskis räpparitel teha oma pojast, kes temaga suhtlemast keeldus, pilaloo, mis on netti igaveseks üles riputatud. Selline on selle isa viha oma poja vastu.

Ometigi on kõik need isad möirates nõudnud oma isaõigusi ja vanas eas tuleb neid kasida ja nende vanadusest segi kamminud aju tagajärgi siluda: käia elektriseadmeid välja lülitamas 300 km taga, kui s.peast isa haiglasse sõites neid välja ei suutnud lülitada, muul moel hoolitseda selliste jätisisade eest.

On irooniline, et elatisvõlgnikest isadega riik ei viitsi tegeleda. Suure surmaga võeti vastu need 100 eurot kuus riigi kompensatsiooni elatsvõlgnikest isade eest. Aga nende s.peadest vanurite eest peavad lapsed hoolitsema: maksma sadu eurosid hooldekodu, rohtude jm eest. Sageli tuleb nende s.peadest isade tõttu veel aastaid kohtuuksi kulutada, et nende kokkukeeratud jama ükskord ometi lahendatud saaks.

Mõtlengi, et miks need isad nii oma lapsi vihkavad, kuigi ise ju ometigi tahtsid neid lapsi?
Ja miks paneb riik vastu laste tahtmist vanurite eest hooldamise laste kaela peale? Kas tõesti on siis raske organiseerida midagi vaestemaja taolist, mis koguks annetusi ja saaks riigilt mingit tuge ülalpidamiseks ja kõik need s.peadest vanemad (enamasti isad) sinna vaestekodusse kokku kuhjata? Mida kiiremini surevad, seda parem!
Ehk hakkaksid esiteks uued vastutustundetud isakandidaadid oma kohustustesse tõsisemalt suhtuma ja saaksid lapsed ka vabaduse neist jätisisadest?

Ja samuti mõtlen, et miks me riik eelistab jätistest vanurite poputamist, kuid laste elatisrahad seda riiki ei huvita?

+24
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapsi otsustavad saada naised.

+21
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust sa tead, et need isad on neid lapsi tahtnud? väga palju on naisi, kellel “tabletid/spiraal alt veavad” ja ups, rasedus juhtubki.
pealegi, oma lapse isaks on sellised hälvikud valinud siiski naine, kes otsutab, kellega ta lapse saab. mitte ei usu, et selline hälvik mehe ja inimesena ideaalne on

+30
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 08:51; 13.09 08:52; 15.09 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapsi otsustavad saada naised.

Eks see on ammu teada jah, et mehed on ühed üsnagi mõtlemisvõimetud ja neist ei saagi mingit vastutustunnet loota. Nende ajud lihtsalt ei suudagi hoomata seda, et seksi tagajärjeks võib olla laps ja ei et ei maksa seksida naistega, kellega nagu eriti koos olla ei tahakski.
Ja muidugi, kui need lapsed siis tulevad, on nad vastu tahtmist isaks tehtud.

Vot kuidagi ei usu, et kõik need meeste jaoks soovimatud lapsed vägistamise tulemus on.

+23
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 09:06; 14.09 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isad pole neid lapsi kunagi tahtnud. Mingi emme on otsustanud, et laps hoiab meest kinni. Ei hoia.

+13
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kust tulevad sellised emad, kes oma lapsi vihkavad? Vihkavad nii, et jätavad nad isast ilma; karistavad ja alandavad last iseenda alaväärsustunde ajel; nõuavad, et laps asendaks neile kõiki elu puudujääke, sealhulgas puuduvat meest; on armukadedad oma täiskasvanud lapse õnneliku pereelu peale.
Ja eluõhtul väändub nende suu silmakirjalikkusest, rääkides pisarsilmi, kuidas nad oma last on armastanud, ainult armastanud …

Kust tulevad sellised inimesed?

+30
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 10:25; 15.09 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline, kes tahtis lapsi, aga tahtis poega. Ei saanud, vaid tuli 2 tütart. Ta polnud valmis selleks, et naine ei pööra talle nii palju tähelepanu kui enne ja nii see lörri läkski. Kui ema ta maha jättis, siis nõudis õigusi selleks, et emale närvidele käia.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen sellele, kui palju on Eestis põlvkondade kaupa rongaisasid: oma lapsi pole nad iial ülal pidanud või kui, siis üsna naeruväärselt väikeses ulatuses.

On isasid, kes takistavad oma poegadel edukaks saada. Tean ühte perspektiivikat korvpallurit, kelle isa otsustas poja kõige otsustavamal hetkel Tallinnast kuskile metsa vahele kolida, nii et poeg ei saanud enam trenni teha, vaid pidi korvpallurikarjääri pooleli jätma.

Tean veel ühte isa, kes siis, kui ta abikaasa rasedaks jäi, soovitas issike lapsele nimeks panna Charlie Chaplin – see oli tema poolt mõnitus ja nali. Lollike naine panigi sellise nime oma pojale. Isa eeskuju oli terve elu negatiivne, isa ise sõltlane ja viimane inimrämps. Pojastki sai sõltlane. Sellise isaliku viha vastu võitlemine nõuab selgroogu ja tugevat iseloomu, seda leidub vähestel.

Ja veel tean isa, kes laskis räpparitel teha oma pojast, kes temaga suhtlemast keeldus, pilaloo, mis on netti igaveseks üles riputatud. Selline on selle isa viha oma poja vastu.

Ometigi on kõik need isad möirates nõudnud oma isaõigusi ja vanas eas tuleb neid kasida ja nende vanadusest segi kamminud aju tagajärgi siluda: käia elektriseadmeid välja lülitamas 300 km taga, kui s.peast isa haiglasse sõites neid välja ei suutnud lülitada, muul moel hoolitseda selliste jätisisade eest.

On irooniline, et elatisvõlgnikest isadega riik ei viitsi tegeleda. Suure surmaga võeti vastu need 100 eurot kuus riigi kompensatsiooni elatsvõlgnikest isade eest. Aga nende s.peadest vanurite eest peavad lapsed hoolitsema: maksma sadu eurosid hooldekodu, rohtude jm eest. Sageli tuleb nende s.peadest isade tõttu veel aastaid kohtuuksi kulutada, et nende kokkukeeratud jama ükskord ometi lahendatud saaks.

Mõtlengi, et miks need isad nii oma lapsi vihkavad, kuigi ise ju ometigi tahtsid neid lapsi?

Ja miks paneb riik vastu laste tahtmist vanurite eest hooldamise laste kaela peale? Kas tõesti on siis raske organiseerida midagi vaestemaja taolist, mis koguks annetusi ja saaks riigilt mingit tuge ülalpidamiseks ja kõik need s.peadest vanemad (enamasti isad) sinna vaestekodusse kokku kuhjata? Mida kiiremini surevad, seda parem!

Ehk hakkaksid esiteks uued vastutustundetud isakandidaadid oma kohustustesse tõsisemalt suhtuma ja saaksid lapsed ka vabaduse neist jätisisadest?

Ja samuti mõtlen, et miks me riik eelistab jätistest vanurite poputamist, kuid laste elatisrahad seda riiki ei huvita?

Julm, aga selle arvamusega olen nõus. Ja sinna peaksid tõesti ka kuuluma naised, kes ei ole tahtnud oma lapsi armastada ning hoida. Olgu siis mingi katusealune söögiga ja kõik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned mehed armastavad oma lapsi ainult täpselt nii kaua, kuni suhe nende emaga on hea. Kui suhe on nässus, siis armastus ka hajub. Mõni küünilisem ütleks kohe, et armastasidki lapsi ja tegelesid nendega vaid selleks, et naise silmis plusspunkte teenida, aga kui naine enam kätte ei anna ja pipardab, siis pole ju mõtet pingutada. Paljud neist isadest pole lapsi tahtnud või on tahtnud neid põhjusel, et naist enda külge siduda, mõned tahavad last nagu aksessuaari ega kujuta ette, mida lapse kasvatamine reaalsuses tähendab. Riigil on raske sellist vanadekodude süsteemi korraldada, kuna see nõuaks ju lisamaksu või mingi maksu, nt käibemaksu või sotsiaalmaksu märgatavat tõusu, aga meil on juba niigi üsna suur maksukoormus.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 12:55; 12.09 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust sa tead, et need isad on neid lapsi tahtnud? väga palju on naisi, kellel “tabletid/spiraal alt veavad” ja ups, rasedus juhtubki.

Ja siis nende naiste mehed käivad osalevad abordivastaste marsil ja võtavad nõrkemiseni sõna sellel teemal, et abordid peaksid olema keelatud.

Need mehed on kindlasti ka sellised, kellel endal ei kõlba kondoomi kasutada, küll on sada erinevat põhjust, miks nemad ei saa kondoomi peale panna, aga seksi tahavad küll. Ja kui siis naisel tõesti tablett/spiraal alt veab, siis on kõvad süüdistajad. Krt, kui sa ei taha lapsi saada, siis tee selleks omalt poolt ka midagi. Ja lihtsalt ÜTLEMINE, et sa ei taha, ei ole rasestusvastane vahend.

Mina tean küll ka selliseid mehi, kes lunivad naiselt last välja, lootuses, et siis naine jääb nende kõrvale. Nii et ei ole need mehed selles osas sugugi teistmoodi. Tavaliselt on ajudeta meestel ka ajudeta naised nii et nii see läheb. Paljudel naistel tuleb siiski mõistus koju, kui laps käes. Nad ei jäta last kuskile ripakile ega teata, et ah ma enam ei tahagi, liiga palju tüli sellest lapsest. (kuigi, eks on ka naiste seas selliseid. Siiski kordades vähem kui meeste seas)

+26
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma miks nii paljud emad lapsi vihkavad see, et valivad lapse isaks mölaka?

+19
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 15:25; 14.09 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur osa inimesi elaks oma peas nagu mingi 1950ndate ameerika klantspildi järgi, kus nad arvavad, et mehed teenivad vaid raha ja naised teevad kõik kodu/lastega seotud. See, et Eestis pole mingit arvestatavat koduperenaiste massi kunagi olnudki või see, et isegi USAs elati nii vaid valges kesk-/kõrgklassis ning muud naised tegid palgatööd ka, neid ei kõiguta – nad lihtsalt ei tunne kohusetunnet mitte millegi eest mis laste või majapidamisega seotud. Ja kui sa selline võõras “raha-issi” oled, siis muidugi ei teki sul lastega hiljem lähedasi suhteid ka. Ja siis on aeg vinguda kuidad naine lapsi kasvatada ei osanud või meelega need sinu vastu üles keeras. Endas ei nähta süüd lõpuni välja.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised isad tulevad sellest, et naine valib sellise mehe enda laste isaks. Kui jätta kriminaalne olukord kõrvale, siis vägisi keegi kellegi isaks saada ei saa. Naine peab nõus olema. KUi naised keelduks seksimast meestega, kes on võimelised vihkama, siis selliseid isased surevad välja. Ega siis isad, kes on võimelised lapsi vihkama, vihka ainult lapsi. Nad vihkavad ka naist, aga naine on täiskasvanud, suudab end mingil moel ikkagi kehtestada. Sellised mehed vihkavad kõiki ja kõike, kes neid häirib, kes laste suhtes vihkavad. Naised, ärge magage ühegi vihastava ja agresiivse mehega, las need mehed muutuvad või jäägu nad järglasteta. Kes kas või korra suudab vihastada, see teeb ka lastele haiget.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline, kes tahtis lapsi, aga tahtis poega. Ei saanud, vaid tuli 2 tütart.

Ka mina olen selline “ebaõnnestunud” laps oma isale. Lapsepõlves sain tihti kuulda, kui pettunud mu isa oli, kui sündis tütar, mitte poeg. Suguvõsa vanamutid ketrasid seda lugu iga kord, kui olin mingi koerusega hakkama saanud. Ei ole sugugi tore lapsena sellist asja kuulda.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline, kes tahtis lapsi, aga tahtis poega. Ei saanud, vaid tuli 2 tütart.

Ka mina olen selline “ebaõnnestunud” laps oma isale. Lapsepõlves sain tihti kuulda, kui pettunud mu isa oli, kui sündis tütar, mitte poeg. Suguvõsa vanamutid ketrasid seda lugu iga kord, kui olin mingi koerusega hakkama saanud. Ei ole sugugi tore lapsena sellist asja kuulda.

Ja sa pole ainus. Minu isa ei teinud sellest isegi saladust, et ta tütarde asemel poega tahtis. Tulemuseks on see, et täiskasvanud tütardel pole isaga mingeid suhteid.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline, kes tahtis lapsi, aga tahtis poega. Ei saanud, vaid tuli 2 tütart.

Ka mina olen selline “ebaõnnestunud” laps oma isale. Lapsepõlves sain tihti kuulda, kui pettunud mu isa oli, kui sündis tütar, mitte poeg. Suguvõsa vanamutid ketrasid seda lugu iga kord, kui olin mingi koerusega hakkama saanud. Ei ole sugugi tore lapsena sellist asja kuulda.

Ja sa pole ainus. Minu isa ei teinud sellest isegi saladust, et ta tütarde asemel poega tahtis. Tulemuseks on see, et täiskasvanud tütardel pole isaga mingeid suhteid.

Kas sellised isad on amööbid või mis takistab aru saamast, et lapse sugu sõltub vaid mehest?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on selline, kes tahtis lapsi, aga tahtis poega. Ei saanud, vaid tuli 2 tütart.

Ka mina olen selline “ebaõnnestunud” laps oma isale. Lapsepõlves sain tihti kuulda, kui pettunud mu isa oli, kui sündis tütar, mitte poeg. Suguvõsa vanamutid ketrasid seda lugu iga kord, kui olin mingi koerusega hakkama saanud. Ei ole sugugi tore lapsena sellist asja kuulda.

Ja sa pole ainus. Minu isa ei teinud sellest isegi saladust, et ta tütarde asemel poega tahtis. Tulemuseks on see, et täiskasvanud tütardel pole isaga mingeid suhteid.

Kas sellised isad on amööbid või mis takistab aru saamast, et lapse sugu sõltub vaid mehest?

Ei sõltu mehest ka. Mees ei kontrolli seda. Juhusest sõltub. Tõsi on see, et mehel on kahte sorti kromosoome, aga ta ei saa kontrollida kuidagi seda, kumma kromosoomiga seemnerakk naise munaraku viljastab. Nii et pullikaka on see mehest sõltumine. Aga ega see naisest ka ei sõltu. Aga kui tahta vingats olla ja vinguda, siis seda saab alati ja eks see viha ja frustratsioon elata ikka ju oma lähedaste peal välja, nii on laps ja naine süüdi, et sündis tütar, kuigi mees nii tahtis poega, ja nad on vahel selleski süüdi, et ülemus maksab vähe palka ja valitsus teeb lolle otsuseid.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 12:55; 12.09 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapsi otsustavad saada naised.

Ja selle lühikese lausega ongi KÕIK öeldud. Ei loe kokkulepped ega midagi, naine otsustab, vassib, valetab oma “ups!” jutuga, võüta aga omaks ja ole isaks. Ma olen täitsa seda meelt, et lapse saamine või mittesaamine tuleks enne paberi peal kokku leppida. Jääks ehk need kaelamääritud tited tulemata.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 21:31; 14.09 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, TA- l on õigus.
Kindlasti on ka emade hulgas rongaemasid, aga need on üksikjuhtumid.
Regulaarne on aga see, et laste unarusse jätjad, kiusajad, vägivaldsed, seksuaalperverdid jne on mehed.
Enamus mehi ongi mõttetud ja ei vääri mingit tähelepanu, ammugi mitte perekonda.
Paraku on ühe erakonna kinnisidee suruda naised koju, pliidi ja rusika vahele, et võtta naiselt igasugune iseseisvus.

+16
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin öelda puhtalt oma kogemusest, et väga tihti jääb süüdi mehe ema, kes ei suuda leppida oma poja täiskasvanuks olemisega ja hakkab viiuldama poega. Selle taga on kadedus, igavus. Hakkab valima pojale naisi, tegema reegleid, manipuleerima. Viriseb ja kiunub. Mees hakkabki hoidma oma ema poolele kui sel on raha palju näiteks või on lihtsalt memmekas.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapsi otsustavad saada naised.

Ja selle lühikese lausega ongi KÕIK öeldud. Ei loe kokkulepped ega midagi, naine otsustab, vassib, valetab oma “ups!” jutuga, võüta aga omaks ja ole isaks. Ma olen täitsa seda meelt, et lapse saamine või mittesaamine tuleks enne paberi peal kokku leppida. Jääks ehk need kaelamääritud tited tulemata.

Sa tahad öelda, et mehe asi on vaid deklareerida, et tema last ei soovi, ülejäänu eest hoolitsegu naine?

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 22:07; 13.09 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need lapsed minu tutvusringkonnas, kelle isad neid hüljanud on, on kõik pikkadest suhetest sündinud. Kahe naise lapsed abielust, ühe naise laps kooselust. Kõik need isad on laste sündides uhkusest pakatanud ja sotsiaalmeedias pilte jaganud. Kahel naisel on poeg, nii et isegi see faktor ei aidanud.
Minu meelest lihtsalt väga paljudel meestel on armastus laste vastu seotud armastusega naise vastu ja sellist varianti pole, et jätkab ühega kahest. Ja seda pole võimalik ette ennustada, kas su lapse isa on üht või teist sorti. Ühe isa pärast kes nüüd oma last juba aastaid näinud ei ole, olid naise kolleegid kadedad, sest too ümmardas naist ette ja taha kui too emaks sai, ärkas öösel beebi nutu peale, vahetas mähkmeid, kõike tegi. Aga kui suhe naisega läbi sai, ei hoolinud enam ka lapsest. Mis sest et oma liha ja veri ja isegi poeg.
Ja nende meeste emad on kahte tüüpi, ühed räägivad tuttavatele, kuidas vaesele pojakesele lapsi näha ei anta, nuuks-nuuks, küll on pahad emad, võtavad lastelt isad. See pole ilmselt mehe ema väljamõeldis, vaid mehe enda südantlõhestav jutt emale. Teist tüüpi selliste meeste emad tunnevad poja pärast piinlikkust ja üritavad kuidagi kompenseerida.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku tean ka mina liiga palju selliseid lugusid, kus laps/lapsed ei olnud “tööõnnetus” vaid täitsa teadlikult planeeritud ja pikas suhtes saadud. Näiteks saadi laps, isa oli õnnelik ja tegeles lapsega ning just isa initsiatiivil saadi väikese vanusevahega veel ka teine laps. Mõni kuu peale teise lapse sündi otsustas see isa, et ta ikka ei taha seda “perevärki” ja pidutseda on lahedam. Mis see naine siis tegema pidanuks?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lapsi otsustavad saada naised.

Ja selle lühikese lausega ongi KÕIK öeldud. Ei loe kokkulepped ega midagi, naine otsustab, vassib, valetab oma “ups!” jutuga, võüta aga omaks ja ole isaks. Ma olen täitsa seda meelt, et lapse saamine või mittesaamine tuleks enne paberi peal kokku leppida. Jääks ehk need kaelamääritud tited tulemata.

Sa tahad öelda, et mehe asi on vaid deklareerida, et tema last ei soovi, ülejäänu eest hoolitsegu naine?

ega mehel peale kondoomi eriti muid võimalusi hoolitsemiseks polegi, aga selle kasutamisega püsisuhtes pole enamik naisi ise nõus.
vasektoomiat saab teha, kui mees on vähemalt 35aastane või kui tal on kolm last, enne seda pole see võimalik, kuid selle ajani on vaja ka ju kuidagi elada ja nii jääbki otsustamine siiski naise õlgadele, kas kasutab tablette või spiraali vms

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 08:51; 13.09 08:52; 15.09 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku tean ka mina liiga palju selliseid lugusid, kus laps/lapsed ei olnud “tööõnnetus” vaid täitsa teadlikult planeeritud ja pikas suhtes saadud. Näiteks saadi laps, isa oli õnnelik ja tegeles lapsega ning just isa initsiatiivil saadi väikese vanusevahega veel ka teine laps. Mõni kuu peale teise lapse sündi otsustas see isa, et ta ikka ei taha seda “perevärki” ja pidutseda on lahedam. Mis see naine siis tegema pidanuks?

Rohkem keppi? Seda oli tõenäoliselt vähe. Seda tõsiasja on muidugi lihtne miinustada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.09 12:09; 14.09 15:56; 14.09 20:38; 14.09 21:21; 19.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvuskonnas on kõik lahutatud isad säilitanud lastega suurepärased suhted v.a. üks isa, kes siis, kui elasid koos -oli väga normaalne isa ja kui uue naise leidis – muutus teistsuguseks. Nüüdseks on suhted isa ja tütre vahel ka väga napid, paar korda aastas helistavad. Lapse ema üritas ikkagi neid suhteid hoida, helistas lapse isale, aga asi ei tulnud seda soovi lapsega kohtuda. Laps peab oma isaks ema uut meest ja oma pulma bioloogilist isa ei kutsu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk hakkaksid esiteks uued vastutustundetud isakandidaadid oma kohustustesse tõsisemalt suhtuma ja saaksid lapsed ka vabaduse neist jätisisadest?

Eks nii palju kui palju on naisi, kes on nõus saama selliste vastutustundetute meestega lapsi..täpselt nii palju selliseid isasid ongi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa jaurad. Kuidas saab väita, et riiki ei huvita? Riik sekkub ju väga aktiivselt inimeste ellu. Seadust ei huvita kus sa raha võtad, peab olema. Sul PEAB olema!

Meie ise kasvatame muideks neid tulevasi isasid. Mehed on meie oma emade kasvatatud.
Mida me nõuame meestelt kohtus- raha! Milleks me raha nimel valmis oleme- pea kõigeks, alates sellest, et mees on lapsele üliohtlik.

Mina oleksin ka ronk, kui peaksin sellist summat elatiseks maksma, ja oleksid sinagi.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:38; 13.09 14:41; 14.09 23:55; 15.09 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nii palju kui palju on naisi, kes on nõus saama selliste vastutustundetute meestega lapsi..täpselt nii palju selliseid isasid ongi.

Oh tead, me võime ju kehakaalu ka vastutamise aluseks pidada. Ülekaal ei vastuta, alakaal ei vastuta, normaalkaal vastutab. Pliks-plaks, jälle asi lahendatud! Selleks ei pea olema mees või naine.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.09 14:38; 13.09 14:41; 14.09 23:55; 15.09 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa jaurad. Kuidas saab väita, et riiki ei huvita? Riik sekkub ju väga aktiivselt inimeste ellu. Seadust ei huvita kus sa raha võtad, peab olema. Sul PEAB olema!

Meie ise kasvatame muideks neid tulevasi isasid. Mehed on meie oma emade kasvatatud.

Mida me nõuame meestelt kohtus- raha! Milleks me raha nimel valmis oleme- pea kõigeks, alates sellest, et mees on lapsele üliohtlik.

Mina oleksin ka ronk, kui peaksin sellist summat elatiseks maksma, ja oleksid sinagi.

Emade kasvatatud? Kas isad ei peagi lapsi kasvatama?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 22:07; 13.09 19:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Kust tuleb see, et isad nõnda vihkavad oma lapsi?