Esileht Kodunurk Kust välismaisest netipoest osta rulood?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kust välismaisest netipoest osta rulood?

Postitas:

Kas oskate soovitada mõnda Eestisse saatvat välismaist netipoodi, kus oleks lai valik ruloosid? Vaja on mitte väga levinud suurust, Eesti e-poodidest olen leidnud sellist ainult valget, halli ja beeži, aga tahaks mingit “päris” värvi. Muidugi saaks lasta teha, aga 90+ eurot ühe ruloo eest ei raatsi välja käia.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:10; 31.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruloo on asi, mis seisab sul akna ees aastakümneid (ja on üks odavamaid asju interjööris ka Eestist tellides). Miks sa tahad kusagilt pildi järgi mingi kipaka asja tellida?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks eestist sinu meelest siis mingit muud värvi ei saa?
meil on kodus nii triibulised kui kollased rulood, kõik ostetud eestist ja lausa 15-20a tagasi. uues vastasmajas on mingid oranžid, tädil suvilas roheliste lilledega jne.

äkki sa otsid neid valedest poodidest? ehituspoodides (nt espak jt) on neid hulgi, igat tooni, ja kui puudub sulle soovitud suurus, siis saab alati tellida vajalike mõõtmetega.

samuti võid pöörduda mõnda firmasse, mis neid toodab ja tellida omale vajalikus toonis ja värvis.
Aknakate ja Veepisar on 2 tuntuimat tootjat, kes samaaegselt nii toodavad (ka eritellimusel) kui müüvad oma toodangut

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks need välismaise e-poe rulood tingimata kipakad olema peaks? Umbes aasta eest tellisin teise tuppa kaks rulood ja jäin igati rahule, need olid küll Eesti e-poest. Ma ei ela linnas ja kõik asjad, mis vähegi võimalik, ostan netist. Ka ruloode valik on netis täiesti normaalne, lihtsalt mulle vajalikku suurust pole! Mõnes teises suuruses leiaksin ka sobiva värvi. Pean silmas e-poode, kohale minnes ei oleks jah probleemi, aga kohale minna pole praegu võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:10; 31.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Kust välismaisest netipoest osta rulood?