Esileht Kodunurk Kust võiks tellida kringlit

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kust võiks tellida kringlit

Postitas:

Kas nõmme -mustamäe piirkonnas ka häid soodsaid kohti kust kringlit tellida? Jagage kogemusi. Laupäevaks oleks juba vaja. Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul Kuno Plaani kohupiimakringliga, me oleme küll alati ise järgi käinud, aga mu meelest peaks nii ka saama, et lased sobivasse poodi tuua (loomulikult sellisesse, mis Plaani asju müüb).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

narva kohviku mandli-valge shokolaadi kringel on ülihea, kiidetakse ka Bibipagarite kringleid ja kooke-torte.
Nõmmel on Kook ja Köök raudtee ääres, seal ka hea kringel, kallivõitu veits. Sõõrikukohviku kringlitega kogemusi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei kuulu see Sinu poolt soovitud piirkonda, aga kui soovid tõeliselt head kringlit, siis Olümpia kringlid on kõige paremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kringlisahver.eu/
Väga-väga head ja maitsvad tooted! Asub Nõmme turu vastas asuvas Vana-Mustamäe tänavas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimati ostsin Bibipagari oma, aga see on ka soovitud piirkonnast väljas .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõbepeeker mustamäe tee alguses. ja ei saa halba sõna öelda ka pagaripoiste kohta. kohupiimakringel eriti hää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 21:45; 01.07 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna-Eesti kandis on pakkuda koduköögis valminud kondiitritooteid,sealhulgas ka kringlid.

Vaata linki: http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1325156

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle maitseb fazeri sõbrakringel
http://www.kaubamaja.ee/print.php?id=22159

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Memmekoogid soovitaks ka mina, sobivas piirkonnas ka. Osadel juhtudel toovad ise ära ka

Aga Narva kohviku toodete vastu ei saa keegi,
kõige ülehinnatum bränd on minu jaoks Pagaripoisid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

europagar. tootmine ja kättesaamine on nõmme seikluspargi lähedal (peaaegu vastas).
olen sealt tellinud mitu korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Narva kohvik on minu lemmik. Meie lemmik on shokolaadi-kirsikringel. Mandli oma meie maitsele liiga magus (aga paljudele see ka väga meeldib). Tavaline klassikaline shokolaadi-rosina on ka väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]IrenaK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen väga rahul Kuno Plaani kohupiimakringliga, me oleme küll alati ise järgi käinud, aga mu meelest peaks nii ka saama, et lased sobivasse poodi tuua (loomulikult sellisesse, mis Plaani asju müüb). [/tsitaat]

Olen nõus, aga torte ei telliks sealt iial. Millised toiduvärvid!!!
http://www.kunoplaankondiitrid.ee/?ca=eritellimused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõõrik oli hea ja soodne, aga hetkel remondis kuni 15. juulini. Köök ja Kook on ka väga hea, just eile sõime viimase jupi shokolaadipähklikringlit. aga kallim on kui Sõõrikus. 12.50 oli kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige sellest Narva kohviku kringlist. Käisin seal kohapeal täna. Need kringlid nägid väga hirmsad välja, pealt mingite väga värviliste marmelaadi tükkidega jne. No hetkel pold vajadust ja ei ostnud. Aga ostsin erinevaid kooke ja pirukaid, lihtsalt maitsmiseks. Ja no ükski polnud hea. Mis nende kringli heaks teeb???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 21:45; 01.07 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Memmekoogid ja Kringlisahver on üks ja sama koht, viimane lihtsalt uus nimi. Soovitan ka, eriti kohupiima-¨okolaadikreemi kringlit. Toovad ise kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Kust võiks tellida kringlit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.